Коли він хоче розлучитися, то починає робити ці 8 речей!
Життєві поради

Коли він хоче розлучитися, то починає робити ці 8 речей!

Все було так добре, і раптом як грім серед ясного неба: «Пробач, я йду». Стривайте, а чи правда так все було здорово, чи ви просто не помічали, що він давно готує шляхи відступу? Як вчасно розпізнати, що ваш коханий подумки прямує до дверей, і спробувати запобігти розлученню, або морально до нього підготуватися?

1. Він перестає будувати спільні плани.

Раніше ви весь час кудись ходили разом, і тут раптом у нього з’явилася тисяча причин, щоб не бачитись (якщо ви зустрічаєтеся) або проводити вихідні порізно (якщо живете разом). Можливо, він справді завантажений справами по горло. А можливо, відкладає фінальну розмову на той час, коли буде готовий до неї.

2. Він починає регулярне листування/зіздвон із кимось.

Можливо, це його нова колега чи колишня подружка, з якою в нього тепер приятельські стосунки. Але навіть якщо це просто симпатична дівчина, це ще не означає, що він вам з нею вже зраджує. Можливо, він готує собі запасний аеродром. Або починає подумки готуватися до вільного життя, в якому багато дівчат і ніхто не запитає, кому він щойно надіслав повідомлення.

3. Він починає довгі розмови про ваші стосунки і постійно піднімає проблеми, які бачить у них.

І раптом виявляється, що всі ті речі, які його раніше ніяк не турбували, стали трагедією вселенською, яка неминуче вас розділяє.

4. Він перестає ділитися із вами важливими йому речами.

Ви дізнаєтеся про його підвищення по службі від його друзів, тому що ви більше не та, кому вона першою хоче все розповісти.

5. Він завжди здається незадоволеним у вашій присутності.

Перестає жартувати, не сміється, коли жартуєте ви, роздратовано морщиться, коли ви згадуєте один із ваших внутрішніх жартів, зрозумілих тільки двом.

6. Його раптом починає дратувати все, що б ви не зробили:

як ви руки складаєте, коли стоїте, як шмигаєте носом, коли застуджені, і цей безглуздий фартух з кошенятами, і манера співати в душі. Він внутрішньо переконує себе, що має право з вами так вчинити, от і шукає у вас недоліки.

7. Він починає сварки на рівному місці.

По тій же причині. “Кіт перекинув вазу? Не треба було її сюди ставити! І взагалі, ти навіть кота не можеш виховати! Як взагалі можна жити з такою людиною?!”

8. Ви перестаєте кохатися.

Якщо раніше все в цьому плані було добре, а тепер раптом — ні, причин тому може бути багато, зокрема й така: він захопився кимось ще. Або він намагається дистанціюватися від вас емоційно і тому віддаляється фізично.

За матеріалами