Коли жінка перестає кохати свого чоловіка, вона починає відчувати ці 8 речей
Психологія

Коли жінка перестає кохати свого чоловіка, вона починає відчувати ці 8 речей

Коли любов проходить, нам буває дуже важко це визнати. І, замість того, щоб зі спокійною душею поховати свої стосунки, ми без кінця починаємо реанімувати їх. Звичайно, нічого хорошого з цього не виходить. Адже тільки той роман, в якому є любов, може зробити вас щасливою. Як зрозуміти, що ви його розлюбили?

1. Вас не радують спільні обіди й вечері

Страва, яка перед вами, викликає набагато більший інтерес, ніж коханий, який сидить через стіл. Ви з великим задоволенням потрапезувати б в гордій самоті, але так не прийнято. Адже ви з ним поки ще пара.

А ще вам зовсім не хочеться для нього готувати. Того захоплення, яке раніше ви відчули, смакуючи його реакцію на смачну вечерю, більше немає. Більш того, ви легко здатні доїсти останній шматок торта, не думаючи про те, що непогано було б пригостити і його.

2. Ви перестали турбуватися про нього

Колись ви не могли заснути, якщо коханого немає поруч. І справа не в тому, що ви підозрюєте його в невірності – головне, щоб з ним все було в порядку. Тепер все інакше. Ви дуже рідко замислюєтеся про те, де знаходиться ваш партнер, якщо його немає. Звичайно, ви приймете заходи, якщо щось трапиться – він все-таки досить близька для вас людина. Але нав’язливого занепокоєння, яке буває у всіх закоханих жінок, у вас вже давно немає.

3. Ви не розглядаєте його вранці

Що може бути чарівніше і миліше, ніж сплячий чоловік? Уві сні представники сильної статі дуже беззахисні і зовсім не такі брутальні, як під час неспання. Тому ми так любимо прокидатися раніше свого чоловіка і розглядати його. Вам це більше не цікаво? Пора задуматися, чи не розлюбили ви його.

4. Ви не думаєте про нього

Коли ви чимось зайняті, вашого чоловіка немає в ваших думках. І навіть коли він поруч, ви часом дозволяєте собі думати про когось іншого. Справа тут не в тому, що ви звикли один до одного – саме так люблять заспокоювати себе багато жінок. Просто ваша любов до нього охолола.

5. Вам більше подобається проводити час без нього

Ви перестали цікавитися його планами на вихідні, тому що у вас є свої: зустрітися з подругами, походити по магазинах або просто полежати з книгою на дивані. І якщо ваш чоловік дзвонить вам і говорить, що затримується, ви вже не відчуваєте досади – погоджуєтеся і подумки вибираєте фільм на вечір.

6. Ви нічого не відчуваєте, коли він цілує вас

Це відчуття можна порівнювати з тим, що виникає при зав’язуванні шнурків на кросівках. Не сказати, що неприємно, але і захоплення особливого не викликає. Так, виснажливий щоденний ритуал, який належить робити всім, поки ви перебуваєте у стосунках. Самі ви практично не цілуєте і не обіймаєте його. Вас просто не тягне постійно до нього торкатися.

7. Ви цікавитеся іншими чоловіками

Це, мабуть, найяскравіша ознака того, що нинішні стосунки вам набридли і ви жадаєте «нової крові». Йдучи вулицями, ви з цікавістю розглядаєте симпатичних чоловіків, а на вечірках із задоволенням знайомитеся – хто знає, раптом саме цей блакитноокий красень і є ваша справжня доля?

За матеріалами