5 речей, які починає відчувати жінка, коли перестає кохати чоловіка
Життєві поради

5 речей, які починає відчувати жінка, коли перестає кохати чоловіка

Коли йде кохання, все змінюється. Поруч непогана людина, колись найближча, але почуттів до неї більше немає. Обранець прагне хорошого ставлення, любові, а ми здатні видати лише їх жалюгідну імітацію, та й через силу. Неможливо змусити себе відчувати тепло і ніжність, неможливо вдавати, що все нормально.

Ось 5 почуттів, які відчуває жінка, коли розлюбила чоловіка:

1. Розчарування

Любов не пішла просто так. Чоловік зробив щось, чим викликав розчарування і розвіяв солодкі мрії про сильний і надійний союз, в якому нестрашно постаріти разом. Нас мучить розчарування не тільки в обраному, а й у своїх силах, терпінні, жіночності, у власних надіях і планах. Адже життя вже ніколи не стане таким, як бачилося раніше, в мріях про спільне майбутнє.

Крім того, ми розчаровані і в самих собі: коли поступово перетворюєшся на вічно роздратовану мегеру, крім досади на чоловіка, що викликав цього монстра, відчуваєш і гіркоту. Адже обіцяла ж собі, що ніколи не станеш такою, сміялася над подібними жінками, а ось як все обернулося…

2. Порожнеча

Коли йде любов, приходить байдужість. Усередині розливаються апатія і нудьга, немає більше планів, які надихали, немає емоцій, які змушували відчувати себе живою. Повинний пройти час, перш ніж життя без любові перестане здаватися прісним і безглуздим на контрасті з тим, яким повним і насиченим воно було раніше.

А поки поруч з цією людиною жінці вже нічого не хочеться, і плани, які могли порадувати, втратили свою чарівність. Тому зараз, чим би жінка не займалася, її мучить відчуття, що час безповоротно минає, проходить дарма.

3. Інтерес до інших чоловіків

Мимоволі починаєш задивлятися на інших, подумки приміряти на себе роль їхньої постійної подруги або жінки на одну ніч, порівнювати… Гадати, які почуття відчувала би поруч з ними. А ще дивитися до дір романтичні фільми і зачитуватися любовними романами… Коли романтики і емоцій не вистачає в житті з постійним партнером, недолік черпають ззовні: знаходять у реальних стосунках на боці або в красивих фантазіях.

4. Роздратування

Те, що можна було пробачити коханій людині, іншій прощати не станеш. Приходить нервове роздратування від немитих тарілок-вилок, його звичок і манер. Образа на те, що він мало старається, і виставлення рахунків — ось я скільки всього роблю, а ти що? Але злиться і дратується жінка і в протилежній ситуації: коли чоловік не залишає її одну і прикладає багато зусиль, щоб їй догодити.

Їй-то вигідніше бачити його відстороненим, шкідливим, поганим, вона шукає привід причепитися, а він своєю гідною поведінкою і нескінченним терпінням змушує відчувати провину, ніби вона відбирає у беззахисної дитини цукерку. Іноді ці протилежні почуття ми відчуваємо до одного і того ж чоловіка: намагається для нас – ми незадоволені, усувається – незадоволені знову.

5. Страх

Залишатися однією боязко, особливо якщо побутові моменти з партнером звикли вирішувати спільно, якщо був загальний бюджет і матеріальні вигоди від союзу… Чи варто все це втрачати? А раптом він мститиме? Раптом зустріне когось кращого? Раптом сильно страждатиме? А що вона сама? Чи зможе знайти нове кохання і гідного супутника, чи не пошкодує про свій вибір?

Через тривоги перед майбутнім жінка починає помічати вже не тільки недоліки, але й сильні сторони чоловіка — все те, чого вона буде позбавлена, якщо піде на розрив. Страх прийняти невірне рішення, боязнь змін, мабуть, найбільше вимотують почуття, які вона відчуває в подібній ситуації. Вона зависає в підвішеному стані, не зважуючись на вчинок, витрачаючи час на людину, яка давно їй стала чужою.