Коли жінка ігнорує свого чоловіка, він починає робити ці 8 речей
Життєві поради

Коли жінка ігнорує свого чоловіка, він починає робити ці 8 речей

Як тільки ви включаєте режим холоду і ігнорування, ваш чоловік тут же це відчуває і починається активізуватися. Ми склали список з 8 найпоширеніших речей, які роблять чоловіки, як тільки ми відстороняємося:

1. Обривають телефон

Ще недавно у вашого чоловіка зовсім не було часу, щоб навіть відповісти на банальну смс в робочий час. І ось він уже використовує будь-який віртуальний канал комунікації, щоб тільки привернути вашу увагу. Навіть всі фотографії в Instagram пролайкав, хоча для цього йому довелося там зареєструватися.

2. Цікавляться вашою роботою

Якось несподівано ваш чоловік згадав і вашу посаду, і обов’язки, і навіть останній проект, про який ви так багато говорили, поки він сидів у телефоні. А все тому що відчув, що втрачає над вами контроль. І відразу спробував знову здатися цікавим і, головне, проявити повагу і до вашої кар’єри, щоб хоч якось вибудувати розмову.

3. Допомагають фінансово

Несподівано на ваш баланс на телефоні стали надходити гроші. І на картку хтось перевів пару зайвих тисяч. Це все він. У спробі привернути увагу і проявити нарешті турботу. Гроші для чоловіків – зрозумілий ресурс і навіть мова спілкування. Ось вони ним і користуються, коли потрібно терміново з вами поговорити.

4. Роблять компліменти

Так так, як ніби-то народжені для хвалебних промов! Відразу помічають і укладку, і макіяж, і стрункість ніг. Зовсім підковані навіть використовують заборонений прийом: кажучи, що ми схудли. Ось тільки говорити треба було раніше – зараз вже режим Снігової Королеви.

5. Починають ревнувати

«А хто такий Максим?», «А навіщо ти так вирядилася?», «Хто ще буде на цьому святі? » – якщо на вас починають сипатися сотні уточнюючих питань, знайте, режим морозу і холоду активований. І навіть не важливо, що Максим – це дитина подруги, під «вирядилася» чоловік має на увазі легкі рум’яна, а свято і зовсім проходить в дитячому кафе. Там хіба що клоуни будуть з представників чоловічої статі.

6. Запрошують на побачення

Ви вирушили в ваш улюблений ресторан, куди ви ходили на побачення. А після несподівано він запропонував відправитися ще й в кіно. А після – чому б не зазирнути в який-небудь модний бар на пару коктейлів? Серйозно? У вівторок? Ось вам наочний приклад, як чоловіки починають надавати надмірну увагу і перетворюються у закоханих школярів. А все сила ігнорування!

7. Допомагають по дому

Посуд вимитий, картопля почищена, навіть пральна машинка запущена (нехай з речами і можна вже прощатися). Звідки у вашого чоловіка з’явилися сили і бажання допомагати вам по дому? Відповіді ви вже знаєте.

8. Починають доглядати за собою

Так-так, чоловіки теж знають про б’юті-терапію. Не тільки жінки в сльозах біжать на манікюр або змінювати колір волосся. Чоловіки теж грішать походами в барбершоп або навіть магазин одягу, щоб прикупити собі пару свіжих сорочок. А що? Раптом ти перша здасишся і прибіжиш назад, щоб такий красень нікому не дістався більше?

За матеріалами