Що робити, коли ти любиш чоловіка більше, ніж він тебе
Життєві поради

Що робити, коли ти любиш чоловіка більше, ніж він тебе

Ти дуже сильно його кохаєш. Але знаєш, що він не любить тебе з такою ж силою. І ти переживаєш, до чого це може привести.

Перш за все знай, це нічого не означає. Для стосунків важливо багато факторів, тим більше для чоловіка. Тому ось, що тобі краще зробити:

1. Не думай, що ти знаєш, наскільки сильно він тебе любить.

Любов – дуже суб’єктивне відчуття, яке кожен відчуває по-різному. Він може любити тебе сильно, просто проявляє це по-своєму або взагалі не проявляє. Просто ти не відчуваєш всю силу його любові, але це не означає, що її немає.

Крім того, сила любові змінюється з плином стосунків.

2. Визначте ваші мови любові.

Це як раз про те, як кожен з вас відчуває любов і як її проявляє. Існує п’ять мов любові:

  • слова любові
  • справи любові
  • подарунки
  • час разом
  • фізичні дотики

Швидше за все, якщо ти вже читаєш цю статтю, у вас різні мови любові. Може для тебе важливо говорити про любов і проводити час разом, а він проявляє любов справами, коли щось робить для тебе і вашої родини. Потрібно зрозуміти, що необхідно кожному з вас, щоб відчувати любов.

3. Вчися відчувати його любов в його справах.

Коли ти зрозумієш його мову кохання, ти навчишся більше помічати прояви його любові. Дякуй за це. Цінуй ці прояви. Це не просто доброта, це його любов.

4. Говори йому, чого б ти хотіла від нього.

Це не означає вимагати або «пиляти». Просто говори про свої бажання та вподобання – це зріло і по-дорослому. Він не може читати твої думки, і навіть якщо він зрозумів твою мову любові, краще конкретно сказати йому, що тобі потрібно, щоб відчувати його любов.

5. Чекай зусиль, але не чекай досконалості.

Якщо тобі це важливо, це повинно бути важливо і йому, навіть якщо він не розуміє. Так що якщо ти ділишся з ним своїми переживаннями і побажаннями, важливо бачити його зусилля в цьому напрямку. Він повинен показати, що хоче, щоб ти відчувала його любов.

Не все буде виходити відразу. Але звертай увагу, чи він старається.

6. Не веди рахунок.

Може ти і права і любиш його більше, ніж він тебе. Але не веди рахунок. Любов – це про те, щоб відчувати і давати. Не потрібно зменшувати свою любов, просто тому що він не так сильно тебе кохає, як тобі хотілося б.

7. Не терпи відсутність любові або насильство і нехтування.

Хоча не потрібно вести рахунок, не можна терпіти, якщо він зовсім не проявляє свою любов до тебе або навіть жорстокий. Ти не повинна страждати, твої емоційні потреби мають бути для нього важливими.

Поговори з ним, можливо знадобиться допомога психолога, але якщо він не йде назустріч, такі стосунки не варто продовжувати.

За матеріалами