10 жіночих хитрощів, завдяки яким чоловік ніколи вам не зрадить
Життєві поради

10 жіночих хитрощів, завдяки яким чоловік ніколи вам не зрадить

Що робити, щоб коханий чоловік вам ніколи не зраджував? Дуже багато жінок переживають про те, що партнер їх розлюбить і піде до іншої. Якщо дотримуватися деяких порад, молода людина не шукатиме щастя на стороні!

Ці поради допоможуть парам, які перебувають на початковому етапі стосунків та тим, хто вже давно одружений. Отже, що робити?

1. Любіть, цінуйте та поважайте себе

Психологи кажуть, що до жінок, які не люблять себе, чоловіки не ставляться з належною повагою. Але ми не про візити до косметолога і не про покупку нового одягу. Тут річ у розумінні того, що ви унікальна. Любіть і цінуйте себе, своє тіло і знаходьте час на заняття спортом, навчання чогось нового та душевні посиденьки з подругами.

2. Будьте цікавою для оточуючих та самої себе

Виробляйте у собі нові позитивні якості та працюйте над недоліками. Ніколи не занижуйте самооцінку та не дозволяйте себе ображати. Якщо вам щось не подобається, говоріть про це прямо. Не збирайте образи і прощайте оточуючих, але водночас тримайтеся подалі від токсичних людей.

Про постійне скиглення та скарги на життя краще забути. Працюйте над собою, намагайтеся покращити якість життя та частіше смійтеся.

Піклуйтеся про власну привабливість і знаходьте час на макіяж і гарну укладку, адже від того, наскільки ви задоволені своєю зовнішністю, залежить ваш настрій.

Ну і, звичайно, здійснюйте свої мрії, нехай навіть найменші. Нова захоплююча книга, покупка гарної сукні або поїздка на природу можуть вас порадувати та наповнити позитивними емоціями. Із такою жінкою завжди цікаво і є про що поговорити!

3. Намагайтеся виглядати привабливо

Звичайно, люблячий чоловік готовий прийняти вас у розтягнутій футболці з пучком на голові. Але не варто користуватися його почуттями і постійно показуватись йому в непривабливому вигляді. Не забувайте доглядати себе, щоб захоплення в очах партнера ніколи не згасало.

4. Дбайте про чоловіка

Ваш партнер є відображенням вас самої. Хочете здорових та гармонійних стосунків? Дбайте про нього і приділяйте йому час. Частіше обіймайте чоловіка без жодного приводу і щодня знаходьте час, щоб запитати, як у нього справи. Нехай він завжди відчуває, як сильно вам дорогий. Ці, здавалося б, прості речі наповнюють чоловіка енергією та надихають на нові звершення.

5. Цікавтеся інтимним життям

Сеkс для чоловіка дуже важливий, тому вам варто знати, що йому подобається, а що ні. І не забувайте розповідати йому про свої переваги. Якщо відчуваєте, що щось не так, то настав час відверто поговорити та з’ясувати причину проблеми. Крім того, регулярне та різноманітне інтимне життя відбиває у чоловіка бажання заводити коханку.

6. Вчіться правильно та мирно вирішувати конфлікти

Критика у присутності сторонніх людей та скандали під забороною! Пам’ятайте, що чоловік дуже ранимий, хоч і не показує виду. І якщо жінка його не поважає, він швидше за все віддалиться від неї.

7. Будьте загадковою

Не кидайте улюблене хобі та дозволяйте собі мати милі жіночі секрети. Кокетуйте, смійтеся і іноді будьте серйозними у спілкуванні з коханим. Змінюйтеся та відкривайтеся для партнера з різних боків.

8. Не влаштовуйте сцени ревнощів

Постійний страх втратити чоловіка призводить тільки до того, що ви починаєте ревнувати його до першої зустрічної та порівнювати себе з іншими дамами. Але якщо він уже вибрав вас, значить, ви кращі! Так що не влаштовуйте йому сцен і поводьтеся спокійно та впевнено. Чоловіки це відчувають, і ви автоматично займаєте виграшну позицію.

9. Цікавтеся захопленнями партнера

Це не означає, що вам неодмінно потрібно їхати з ним на рибалку чи дивитися кожен футбольний матч. Але хоча б іноді цікавтеся тим, що йому подобається, щоби не втратити емоційну близькість.

10. Не беріть на себе роль матусі

Ви кохана жінка, а не мати для партнера. Дозволяйте чоловікові самостійно приймати рішення та не звалюйте на себе всі проблеми, починаючи фінансовими та закінчуючи побутовими. Не позбавляйте його можливості дбати про вас! Хваліть чоловіка за добрі слова, допомогу та подарунки (можна навіть прилюдно), але не лестіть йому.

Повірте, кожен чоловік хоче бути потрібним своїй жінці!

Десять простих порад справді допоможуть вам зберегти стосунки з обранцем. Чоловік, який живе поруч із мудрою, привабливою, турботливою та впевненою в собі жінкою, просто не помічатиме інших дівчат. Отже, залишиться вам вірним! 🙂

За матеріалами