6 жіночих хитрощів, які роблять чоловіка щедрим і мотивують його дарувати подарунки
Життєві поради

6 жіночих хитрощів, які роблять чоловіка щедрим і мотивують його дарувати подарунки

Далеко не всі чоловіки часто радують своїх жінок подарунками. Так, не у всіх є можливість на розкішні прикраси та автомобілі, але на маленький букет квітів раз на місяць уже напевно знайдеться практично у всіх.

Але от заковика, чоловік начебто і турботливий, начебто і відповідальний і хороший, але подарунків не дарує? (варіант жлоба ми відкинемо відразу). Чому ж так відбувається? Вашій увазі 6 жіночих секретів як це можна виправити:

1. Радійте і дякуйте

Кому захочеться дарувати подарунки, якщо їх приймають з кислою міною. Так, можливо це не те діамантове кільце, яке тобі хотілося і далеко не остання модель айфона, але все ж висловіть якусь радість.

Не забудьте також подякувати чоловіка за виявлену увагу. Постарайтеся бути вдячною навіть за дрібницю.

2. Не бійтеся просити про допомогу

Вам же потрібно сильно плече, на яке можна спертися, а не мамин синочок, так? Так що навіть якщо ви дуже сильна і незалежна жінка, не забувайте час від часу делікатно просити хоча б про якісь дрібниці. Так ви продемонструєте його важливість у своєму житті, тим самим привчаючи його давати вам турботу і не тільки.

3. Розкажіть про те, що хочете

Напевно, навряд чи з вами буде знаходитися телепат, який з легкістю прочитає всі ваші думки. Натяки це звичайно добре, але далеко не всі з них зрозумілі. Чоловіки – істоти прості, тому говорыть прямо про бажання, але без докору. Хочете шубу, квіти, подарунки? Говоріть!

Однак, не маніпулюйте, не критикуйте, не примушуйте. Забудьте вимоги в подібній формі «Купи мені шубу, бо ти і так мені нічого не купуєш. А якщо не купиш – залишишся без борщу і будеш спати на старому дивані!». Говоріть щиро і спокійно «Ось було б добре, якби була можливість купити мені шубу. Я про таку мріяла з дитинства». «Мені було б дуже приємно, якби ти іноді радував мене букетом квітів»

4. Не бійтеся мріяти

Чи траплялося у вас таке, що чоловік запитує про ваші бажання, а ви відповідаєте щось подібне: «У мене все є! Не варто витрачати гроші». Скажіть, а навіщо дбати про жінку, у якої все є? Звичайно ж, у кожного чоловіка свої фінансові можливості, однак не варто боятися щось побажати. Не вимагайте, але висловлюйте свої мрії і бажання в легкій і нешкідливій формі.

5. Самі проявіть щедрість

Подарунки не тільки приємно отримувати, їх настільки ж приємно і дарувати. Побалуйте свого чоловіка невеликим сюрпризом. Не варто дарувати йому краватки або светри. Просто подаруйте йому приємну дрібницю. Здійсніть нарешті мрію його дитинства і подаруйте йому радіокерований літак. Якщо ваш бюджет обмежений, то не менше приємним буде для нього ваш фірмовий смачний тортик або ж романтична вечеря. Адже саме з маленьких радостей і складається життя.

6. Саморозвивайтеся і мотивуйте свого чоловіка

Людина цікава, коли вона чимось зайнята. Діліться зі своїм чоловіком цікавинками, розповідайте про нове, цікавтеся його життям. Це буде стимулом для нього, щоб рухатися вперед. І будьте впевнені, досягнувши вершин він обов’язково захоче віддячити ту, яка його надихнула.

За матеріалами