5 розумних речей, які роблять жінки для задоволення чоловіка
Життєві поради

5 розумних речей, які роблять жінки для задоволення чоловіка

Найголовніше питання для всіх жінок: як зробити свого чоловіка щасливим. Чого вони від нас хочуть і як це їм дати? Хотілося б залізти в голову чоловіків і побачити, що вони самі думають про це, що відчувають в конкретний момент і чого очікують від своїх жінок.

Але ось, про що вони самі наважуються говорити вголос:

1. «Годуйте нас».

Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок – це 100% правда. Чоловік може закохатися в твою красу і чарівність, але, чесно кажучи, твої кулінарні здібності можуть підкорити його назавжди. Жінка, яка вміє готувати – справжній скарб для чоловіка. Це його природна потреба – знайти ту, яка буде про нього піклуватися, в тому числі і про його харчування. Ситий чоловік – завжди щасливий чоловік!

2. «Слухайте нас».

Коли чоловік одружується, він розраховує забезпечити себе не тільки дружиною і коханкою, а й найкращим другом. Щоб вона завжди була поруч, коли йому потрібна, щоб вислуховувала його проблеми і не засуджувала. Тобі не потрібно вирішувати за нього, тобі потрібно лише підтримувати і вірити в нього. А іноді просто нічого не говорити – і він це оцінить!

3. «Залишайтеся собою».

Залишайся такою, якою ти була, коли ви познайомилися, коли він закохався в тебе. Дуже багато жінок запускають себе після заміжжя. Може через те, що більше готують і займаються домашніми справами, може тому що заводять дітей. Але не варто забувати свої веселі сукні, підбори і косметику. Ти не повинна завжди виглядати ідеально, але ти повинна бути доглянутою і намагатися для свого чоловіка. Вони ж візуальні створіння, і якщо їм не подобається те, що вони бачать, то знайдуть щось цікавіше.

4. «Не забувайте про сеkс».

Це природна потреба чоловіка. Крім того, він хоче відчувати себе бажаним, тому не відмовляй йому даремно. Не використовуй сеkс як засіб маніпуляцій і шантажу.

5. «Продовжуй веселитися».

Якими б ви зайнятими і сімейними не ставали, не забувайте виділяти час тільки для вас двох, щоб побути разом, повеселитися, розслабитися. Всі проблеми почекають, а ваші стосунки цінніше.

За матеріалами