5 простих жіночих хитрощів, які примушують чоловіків закохуватися
Психологія

5 простих жіночих хитрощів, які примушують чоловіків закохуватися

Кожна з нас може бути щасливою, варто лише трохи схитрувати. Ось, наприклад, кілька підказок, як підкорити будь-якого чоловіка без особливих зусиль.

1. Відзначте для себе, що саме вам подобається в чоловікові

Науково встановлений факт: нам потрібно близько 5 секунд, щоб сформувати першу думку про незнайому людину, подобається вона нам чи ні. На підсвідомому рівні ми починаємо симпатизувати тим, кому самі цікаві. Як це розуміти? По обличчю! Саме воно сигналить нам про почуття співрозмовника. Наш мозок зчитує ці сигнали, і все – ставлення сформоване.

Таким чином, щоб сподобатися комусь, потрібно відразу ж, при першому погляді на співрозмовника знайти в ньому щось, що нам сподобається. Це може бути зовнішність, манера триматися або навіть предмет одягу. В такому випадку наша симпатія моментально відіб’ється у нас на обличчі і миттєво викличе відповідну реакцію. Цей прийом можна застосовувати постійно: в офісі, громадському транспорті, в поліклініці – та де завгодно! Адже так приємно перебувати серед симпатиків нам людей.

2. Слухайте з особливою увагою

Практично всі чоловіки люблять говорити про себе. Задавайте уточнюючі питання і уважно слухайте: кивайте, дивіться в обличчя, емоційно реагуйте. Цей прийом називається «активне слухання» і застосовується всіма знавцями психології людини.

Науковий факт: якщо контакт очей при розмові не перевищує 30%, у співрозмовника формується відчуття, що від нього щось приховують. Але це зовсім не означає, що потрібно дивитися в очі безперервно! Адже тоді чоловік може вирішити, що ви його «свердлите». Важливий баланс.

3. Трохи не договорюйте

У всьому потурати чоловікові, намагаючись всіляко йому догодити, – згубна тактика. Важливо бути, а не здаватися наповненою, цікавою самій по собі жінкою.

Коли прийде ваша черга розповідати про себе, не потрібно бути сильно відвертими. Зберігайте інтригу. Йому зовсім не обов’язково знати про вас абсолютно все. Нехай у вашій біографії залишиться кілька білих плям. Будьте загадкою. А він нехай вас розгадує. Така ось цікава гра.

Якщо ж побачення отримає продовження, намагайтеся робити паузи: зрідка скасовувати зустрічі, іноді пропускайте його дзвінки і не варто відповідати абсолютно на всі його повідомлення в соцмережах. Але, знову ж таки, знайте міру. Інакше ваш принц вирішить, що ви його не цінуєте чи що у вас є інший. Дайте йому зрозуміти, що ви затребувані, що у вас насичене, цікаве життя. Нехай захоче стати його частиною.

4. Будьте часом дзеркалом чоловіка

Грамотне підстроювання під співрозмовника (інакше називається «техніка рапорту») – наслідування його позам, темпу мови, дихання – тонке мистецтво. Якщо просто копіювати звички і манери, нічого доброго не вийде. Але якщо робити все по розуму, ви як би налаштовауєтесь з людиною на одну хвилю. З’явиться відчуття повного розуміння і довіри.

Якщо ви, наприклад, постараєтеся підлаштуватися під дихання незнайомої людини, то навіть якщо ви не будете дивитися на неї, вона вас помітить. Це дуже простий і дієвий прийом – спробуйте самі. Спочатку поспостерігайте за людиною. Якщо вона в цей момент говорить, то швидше за все робить це на вдиху. Якщо мовчить, придивіться до простору між її вухом і плечем. Потім просто починайте дихати так само, як вона. В одному ритмі. Ось побачите, реакція буде миттєвою!

5. Відчувайте внутрішню жіночність

Це дуже важливо – виглядати і відчувати себе жінкою. І тут справа не тільки в одязі, поведінці або макіяжі. Куди важливіше – самовідчуття. Якщо воно відсутнє, то є ризик потрапити в так звану «френд-зону». І тоді не дивуйтеся, якщо чоловік запитає у вас поради, як завоювати серце будь-якої іншої красуні. Ми ж не хочемо, щоб нас сприймали як друга, порадника або піарника?

Тому потрібно відразу заявити про себе так, щоб у чоловіка не залишилося сумнівів: ви справжня жінка. І тут важливо не переборщити. Ви повинні виглядати гідно, а не вульгарно.

За матеріалами