6 зізнань жінки, завдяки яким чоловік думає про неї постійно
Життєві поради

6 зізнань жінки, завдяки яким чоловік думає про неї постійно

Іноді варто злегка підняти завісу і дозволити чоловікові дізнатися трохи більше, ніж дозволено.

Фраза чарівної секретарки Вірочки з кінофільму «Службовий роман» стала всенародно улюбленою і крилатою – «В жінці повинна бути загадка». І правда – що ще, як не усвідомлення таємниці, так вабить чоловіка і змушує домагатися об’єкт своєї симпатії. Але іноді варто злегка підняти завісу і дозволити кавалеру дізнатися трохи більше, ніж дозволено. Навіщо це робити? По-перше, жінка, яка відверта з партнером своїми секретами, апріорі піднімається на перше місце його життя і міцно прив’язує до себе. А, по-друге, таким чином вона демонструє свою довіру, що теж дуже цінно для чоловіка.

Ось 5 зізнань жінки, які змушують чоловіка сумувати за нею:

1. «Моя перша думка вранці – про тебе»

Всі фахівці з міжнародних стосунків радять не показувати чоловікові тугу за ним, щоб виглядати більш недоступною. Але хоча б разок можна зізнатися в тому, що вранці, тільки відкривши очі, ви відразу ж думаєте про нього. Для представників сильної статі це буде подвійна доза бальзаму на душу – і проникнення в думки жінки, і усвідомлення, що він займає всі її думи.

2. «Я вже перестала вірити в чоловіків, але тут зустріла тебе»

Намагаючись побудувати стосунки, зазнавши невдачі і набивши собі гулі, жінка просто напросто розчарувалася в чоловіках і вирішила, що бути їй одній. Але тут вона зустрічає того самого єдиного і розуміє – ось він, той, на кого можна покластися і довіряти. Це визнання буде дуже несподіваним для кавалера, але саме від цього стане вдвічі приємніше, адже він зміг виправдати надії дівчини.

3. «Коли ти не поруч, я постійно дивлюся на наші фото»

Погодьтеся, зізнатися в тому, що в перервах між побаченнями ви знову і знову переглядаєте ваші спільні фото – це пряма констатація глибокої закоханості в чоловіка. Тому, ділячись такими речами, жінка хоче сказати, що сумує і з нетерпінням чекає нової зустрічі. А її партнеру більшого й не треба, адже він буде щасливий дізнатися про це.

4. «Найбільше я люблю спостерігати за тобою, коли ти працюєш»

Найімовірніше, що після такого визнання чоловік буде злегка збентежений. Адже він думати не думав про те, що жінка крадькома спостерігає за ним, поки він працює. З цього можна зробити один висновок – обраниця хоче дивитися на нього завжди і всюди, а під час важливих справ кавалер здається їй особливо привабливим, тому що виглядає зосередженим і серйозним.

5. «Навіть заміжні подруги заздрять мені через тебе»

Ого, ось це одкровення! Будь-який чоловік почне приємно хвилюватися, дізнавшись, що подруги жінки заздрять їй через те, що вона відрізала такий ласий шматочок. Для партнера це буде стимулом намагатися бути ще кращим, щоб не вдарити в бруд обличчям тепер вже не тільки перед своєю обраницею, але і її подругами.

6. «Я цілий день згадую нашу вчорашню ніч»

Зазвичай жінки дуже стримані в плані обговорення інтимної сторони життя. Тому коли партнерка на вушко шепоче чоловікові, що цілий день згадує їх вчорашню ніч, на щоках у нього виступає легкий рум’янець. Він здивований цим зізнанням і сміливістю жінки, а також пишається собою, тому що зміг піднести її на вершину блаженства.

За матеріалами