9 жіночих хитрощів, як не дати йому піти
Життєві поради

9 жіночих хитрощів, як не дати йому піти

У світі існує різноманіття жіночих форм впливу на особин чоловічої статі, проте ми підібрали 9 жіночих хитрощів, як не дати йому піти.

Улюблений чоловік вислизає від вас? Ви відчуваєте, що випарувалася бувала теплота в стосунках? Від вас віддаляється ваша мрія? Пора почати захоплюючу гру!

Отже, як не дати йому піти:

1. Не затягуйте до моменту, коли він готовий сказати вам слова про розставання.

Коли відчули охолодження – влаштуйте профілактику.

2. Кілька разів пропустіть його дзвінок.

Чоловіки починають нервуватися і хвилюватися, чуючи довгі гудки замість дзвінкого голосу. Передзвоніть ввечері і загадковим тоном поясніть, що були трохи зайняті…

3. Розмовляйте весело і енергійно, не думайте сумувати і бути занудою.

Залийте його своєю енергією, і він не зможе жити без вашого сміху. Чоловікам подобаються життєрадісні позитивні дівчата. Вони живляться від них енергією і отримують прекрасний настрій і прилив сил.

4. Не варто дорікати і влаштовувати допит з приводу того, що він не прийшов або не подзвонив вчора.

У нього може скластися відчуття, що ви по ньому шалено сумуєте і нікуди від нього не подінетесь. Примусьте його похвилюватися! Ведіть себе так, як ніби вам було чим зайнятися вчора ввечері. У нього з’явиться почуття, що він втрачає щось цінне.

5. Вислизайте від нього!

Тільки не дуже швидко, щоб він міг вас наздогнати! Хочете, щоб він бігав за вами? Створюйте ситуації, в яких він повинен «наздоганяти» вас! Не затягуйте розмови по телефону, скорочуйте побачення! Завжди прощайтеся першою! Нехай ображається, що ви приділяєте йому мало часу. Нехай відчуває, як ви йому потрібні.

6. Згадайте, що він в вас обожнює? Слова, жести, сукні, духи. Повторюйте це.

Робіть те, що йому в вас подобатися. Те, що нагадає йому про те, як вам було добре разом.

7. Не треба набридати йому дзвінками!

Якщо не хочете, щоб він втік від вас – не нав’язуйтесь! Нехай ним опанує відчуття порожнечі, самотності! Нехай трохи скучить!

8. Не влаштовуйте сцен ревнощів!

Цей укол корисний тільки в малих кількостях. Навіть якщо підозрюєте, що у нього хтось з’явився – Не робіть вигляду! Перетворившись на підозрілу сварливу тітку, ви тільки підкреслите переваги іншої.

9. Образитися? Може бути!

Багато чоловіків відчувають, як їм дорога дівчина, тільки якщо постане загроза її втратити. Але обережно! Можна ризикнути – надути губки і образитися. А привід? Краще це буде якась дрібниця, яка не стосується ваших стосунків.

Тобто, щоб повернути коханого, змусьте його повертати вас! І не переграйте! Не забудьте про правило «золотої середини».

У висновку варто зазначити наступне. Якщо чоловік остаточно вирішив піти, то його не зачеплять ніякі хитрощі. Ви впевнені, що за нього варто триматися? Зараз вам буде важко в це повірити, але він – не єдиний чоловік у світі!

Замість того, щоб посилати глибокі зітхання йому в спину – візьміться за самовдосконалення! Станьте в два рази красивішою і в три рази успішнішою! Займіться улюбленою справою, яку довго відкладали, зустріньтеся з друзями. Відпустіть його, забудьте! І через деякий час він сам повернеться. Тільки навряд чи він вам тоді буде потрібен. Тому що поруч уже буде інший – набагато красивіший, освіченіший і кращий!

За матеріалами