10 незаперечних ознак того, що йому від вас потрібен тільки ceкс, а не любов!
Життєві поради

10 незаперечних ознак того, що йому від вас потрібен тільки ceкс, а не любов!

У сучасному світі дуже складно зрозуміти, чи говорить чоловік вам правду або бреше, щоб отримати те, що він хоче. Тому, перш ніж ви вирішите переспати з чоловіком, переконайтеся, що він дійсно любить вас і що він теж думає про ваші потреби. Але якщо ви помітите будь-які наведені нижче ознаки, то не замислюючись йдіть від нього, тому що йому від вас потрібна лише одна річ!

1. Він перестає бути дбайливим, коли ви говорите, що не збираєтеся спати з ним

Якщо ви вважаєте, що зараз невідповідний час і ви говорить йому про це, він ймовірно почне нервувати і ображати вас. Він стане грати роль жертви і скаже, що не отримує від вас достатньо уваги і любові. Це очевидна ознака того, що він не поважає вас і що він просто хоче сеkсу.

2. Він вважає за краще залишатися у вас вдома, замість спільної прогулянки

Він просто хоче вимкнути світло, почати дивитися фільм, поки він сидить поруч з вами на дивані, а потім, він почне чіпати вас, цілувати і шепотіти солодкі слова на вухо. А після того, як він отримає те, що хотів, він піде.

3. Він не хоче робити щось для вас

Якщо ви попросите його взяти одяг з хімчистки, наприклад, він, ймовірно, скаже, що у нього є інші плани і що, на жаль, він не може цього зробити. Він буде використовувати всі можливі виправдання, щоб позбутися від вас, якщо ви не збираєтеся спати з ним.

4. Він завжди пише вам пізно ввечері

Це очевидна ознака того, що він цікавиться вами не як людиною, гідною його любові, а як тою, хто може задовольнити всі його селсуальні потреби.

5. Він підштовхує вас до того, що ви не хочете робити в ліжку

Якщо він діє певним чином, щоб задовольнити тільки свої потреби, ви можете бути впевнені, що він з вами, щоб скористатися. Для нього важливо, щоб ви дали йому все, що йому потрібно, і він навіть не думає дати вам те, що потрібно вам.

6. Він відмовляється від офіційних стосунків

Таким чином він може фліртувати з іншими дівчатами і говорити їм, що він самотній, тому може “мутити” з ними. Таку людину краще залишити, поки не стало надто пізно.

7. Він супер-кокетливий

Людина, яка хоче переспати з вами, буде супер-кокетливою з дівчиною. Але ви повинні розуміти, що такий хлопець можливо просто хоче чогось від вас, тому не вірте всьому, що він говорить.

8. Він не хоче зустрічатися з вашою родиною

Тільки чоловік, який хоче серйозних стосунків, захоче познайомитися з вашою родиною. Якщо чоловік, з яким ви спілкуєтеся, не хоче знайомитися і бачитися з вашими рідними, це явна ознака того, що він тільки хоче дослідити ваше тіло і що у нього нульовий інтерес до вас, як до людини.

9. Він йде відразу після сеkсу

Людина, яка цікавиться тільки сеkсом, піде після того, як отримає те, що хоче.

10. Ви відчуваєте, що щось не так

У вас є дивне відчуття, що щось не так, незалежно від того, скільки солодких слів він вам говорить. І навіть якщо ви спробуєте йому довіряти, ви не зможете.

За матеріалами