Ці 5 порад змусять чоловіка хотіти вас так, як ніколи раніше!
Життєві поради

Ці 5 порад змусять чоловіка хотіти вас так, як ніколи раніше!

Ви шаленієте від цього хлопця. Можливо, він уявлення не має про ваші почуття. Можливо, ви ходили з ним на кілька побачень, але він не захопився вами. Якою б не була причина, якщо ви хочете пробудити в ньому бажання знову бачити вас, ви звернулися за адресою.

Ці 5 порад змусять його жадати вас, як ніколи раніше:

1. Застосуйте силу доторків

З людьми, котрі є колегами, знайомими чи приятелями, фізичний контакт зводиться до мінімуму. Все через те, що дотик зарезервований для спеціальних підключень (романтичних, сексуальних). Тож нехай цей хлопець знає, що він не просто знайомий чи друг — торкніться його. І робіть це, коли він найменше цього очікує.

Це одна із тих дієвих речей, які дійсно заводять чоловіка.

2. Будьте тямущою та смішною

Ви впевнені, розумні та красиві. Але не будьте плаксивою або, навпаки, надмірно дотепною. Коли ви знаходитесь поряд з хлопцем, що сподобався, нерви – це природна реакція. Деякі жінки у цій ситуації зберігають спокій та діють жорстко. Інші намагаються привернути увагу. Хоча потрібно насправді просто розслабитися. Уявіть, ніби ви розмовляєте зі своїм найкращим другом. Як би ви поводилися з ним? Розслабтеся та відпустіть ситуацію.

3. Майте власні інтереси

Звичайно, ви завжди думаєте про цього хлопця. Він у вашій голові 24/7, але не хоче цього знати. Він хоче, щоб ви жили своїм життям. Тому, якщо у вас ще немає хобі, інтересів, надій та мрій, вам краще ними зайнятися. Для початку спробуйте більше дізнатися про те, що подобається йому, розпитайте його про це, але ніколи не копіюйте його дії.

4. Підморгуйте

Це один із найпотужніших інструментів жінки, який, на жаль, рідко використовується. Спробуйте зробити дотепне зауваження, а потім підморгніть йому. Повірте, він зрозуміє ваш жест.

5. Заведіть його

Якщо ви опинилися у нього чи у вас вдома одні і хочете продовження ночі, зробіть перше: зробіть крок назустріч. Типовий хлопець захоче ініціювати сеkс, але, якщо він джентльмен, він почекає знака від вас. Немає потреби чекати з моря погоди, зробіть її самі. Необов’язково настрибувати на нього і впиватись нігтями в його спину. Зробіть тонкий хід конем, наприклад, випадково доторкніться до нього. Сядьте поруч із ним, замість вибрати місце навпроти. Або просто eсміхніться йому та загляньте в очі.

За матеріалами