Інструкція, яка підкаже, як змусити чоловіка шалено вас хотіти
Життєві поради

Інструкція, яка підкаже, як змусити чоловіка шалено вас хотіти

Як закрутити голову чоловікові й закохати його в себе до нестями?

Напевно це запитання хоча б раз в житті задавала собі кожна жінка.

Адже найвірніший спосіб це змусити чоловіка шалено за вами сумувати. Саме так стверджують психологи.

«Відсутність змушує серце задуматися», – свідчить стара приказка. І це правда. Якщо вам хочеться, щоб чоловік, який вам подобається, втратив від вас голову, перш за все, змусьте його сильно сумувати. Нехай він відчує, що вас страшенно не вистачає.

Він може бути вашим чоловіком або іншим, який вам шалено подобається; він може бути колишнім хлопцем, з яким ви хочете возз’єднатися; або ж він – ваш новий знайомий, з яким вам хочеться побудувати міцні стосунки – іншими словами, якщо ваша мета, бути разом з цим чоловіком, дозвольте йому по вам гарненько скучити.

Існує кілька способів, як це зробити. Перш за все, запам’ятайте, що робити це потрібно, граючи, легко і красиво.

Отже, незалежно від того, ким є об’єкт вашої симпатії, дотримуйтесь цієї інструкції з п’ятнадцяти вірних кроків:

1. Перестаньте з ним спілкуватися

Коли ви за кимось сумуєте, погодьтеся, важко з власної волі відмовитися від спілкування з цією людиною.

Цілком природно, що у вас виникає потреба в щоденному спілкуванні, іноді навіть в тому, щоб годинами висіти на телефоні або в чаті.

Але якщо ви хочете, щоб чоловік дійсно почав за вами сумувати, ви повинні «піти». Не дзвоніть йому, не пишіть повідомлення і вже тим більше, не завалюйте цими повідомленнями його в соціальних мережах.

Просто зникніть!

Якщо ви постійно з’являєтеся в його житті, цілком резонно і природно, що він просто не встигає за вами скучити. Дозвольте чоловікові зрозуміти, що йому вас не вистачає, нехай він відчує, що йому без вас погано.

Швидше за все, коли ви перестанете зв’язуватися з ним, дзвонити або писати, об’єкт вашої симпатії запитає, де ви, і що з вами, і чому ви раптово зникли.

Отже, правило перше – випаруйтеся, припиніть контактувати, щезніть з його життя. Для жінок це дуже складне завдання, тому що їм подобається постійно спілкуватися з чоловіками, які їм не байдужі.

Чоловікові ж куди простіше переносити розлуку, проте навіть, незважаючи на це, швидше за все, якщо жінка йому не байдужа, дуже скоро йому стане її не вистачати. Тому, якщо вам хочеться зачепити чоловіка, обов’язково спробуйте цю тактику!

2. Змушуйте його чекати

Якщо ви схожі на більшість жінок, то у вас виникає непереборне бажання з блискавичною швидкістю відповідати на його дзвінки і СМС-ки.

Коли об’єкт вашої симпатії дзвонить або відправляє вам текстове повідомлення, ваша перша реакція – негайно відгукнутися, особливо якщо ви чекали довгий час, щоб він з’явився. У цьому полягає основна помилка більшості представниць прекрасної статі.

Невже ви думаєте, що якщо ви змусите його чекати надто довго, він випарується або ж втратить до вас інтерес? Це безумовно не так. І що в результаті? Ви блискавично відповідаєте на його повідомлення або дзвінок.

А адже в цей момент у чоловіка може створитися відчуття того, що ви просто сидите біля телефону, чекаючи, коли він зволить про вас згадати. І адже він правильно здогадається!

Пам’ятайте про те, що чоловіки за своєю суттю мисливці, їм подобається домагатися жінку. Відповідаючи йому зі швидкістю світла, ви спрощуєте це саме полювання. Йому просто стає нецікаво. Адже ви для нього – легка здобич.

Тому почекайте паузу, прогуляйтеся, сходіть в магазин, зустріньтеся з подружками ну або ж просто подивіться улюблений фільм, і тільки після цього відповідайте на дзвінок або повідомлення.

Комусь ці маленькі ігри здадуться занадто дурними, смішними і смішними, проте настільки нехитрі трюки дійсно спрацьовують, вони змушують чоловіка думати про вас. Тому терпіння вам на допомогу, коли мова зайде про те, щоб якомога швидше відповісти на дзвінок або повідомлення.

3. Завжди закінчуйте розмову першою

Отже, чоловік вашої мрії вам подзвонив, а ви, почекавши якийсь час (дивіться другий пункт вище), нарешті йому відповіли.

І ось тут в гру вступає правило №3: ви завжди повинні першою закінчувати розмову. Постарайтеся першої написати «до завтра», «на добраніч» або інші фрази, які означають прощання.

Слід пересвідчитись, що ви перша повісили трубку або відправили текст з побажанням доброї ночі. Мета цього трюку полягає в тому, щоб змусити його хотіти більшого.

Як правило, саме важкодоступність жінки грає ключову роль в тому, що у чоловіка виникає бажання нею володіти. Пам’ятайте про те, що по своїй натурі чоловіки – мистливіці, і все, що недоступно для них, автоматично викликає їх інтерес.

І хоча закінчувати розмову першою завжди дуже важко, – адже якщо вам подобається чоловік , з ним хочеться спілкуватися якомога довше, – робити це обов’язково. Повірте, так ви розпалюєте його бажання і змушуєте його хотіти вас більше.

Швидше за все, чоловік скоро захоче знову зв’язатися з вами, і у вас буде ще один шанс поспілкуватися, але спілкування вже буде відбуватися за ініціативою самого чоловіка.

4. Обмежте використання соціальних мереж

Щоб зацікавити чоловіка, жінці необхідний легкий ореол таємниці навколо себе. Надмірна активність в соціальних мережах швидко і вірно руйнує цю таємничість, роблячи ваше життя доступним для кожного.

Виставляти на загальний огляд особисте життя давно перестало бути чимось дивним і незвичайним.

Але якщо ви є надто активним користувачем в соціальних мережах, це може не зіграти вам на руку, коли мова заходить про стосунки з чоловіком.

Порада сучасним дівчатам буде наступною: не оновлюйте статуси занадто часто, обмежуйте кількість фотографій, якими ви ділитеся, ну і, звичайно ж, намагайтеся не зависати онлайн 24 години на добу.

Багато дівчат після проходження тесту або вікторини, діляться на Facebook отриманими результатами. Не варто цього робити. Це може бути дуже дратівливим фактором для всіх тих, хто знаходиться в цей момент в мережі.

Крім того, не потрібно спілкуватися зі своїм хлопцем в соціальних мережах. Якщо він публікує статус або постить фотографії, не коментуйте їх і не ставте лайки.

Намагайтеся навіть не відразу переглядати повідомлення, які він вам кидає. Підтримуйте образ людини, яка занадто зайнята, щоб постійно сидіти в соціальних мережах, а вже тим більше, чекати повідомлення від чоловіка.

Таке холодне ставлення з вашого боку може здаватися завданням важким, адже він такий милий на тій останній фотографії в Instagram, однак, постарайтеся слідувати цій пораді. Так ймовірність того, що він потрапить у ваші любовні мережі, значно зростає.

5. Виберіть аромат, який буде нагадувати чоловікові про вас

Ви коли-небудь ловили себе на тому, що якийсь запах нагадує вам про конкретну людину, місце або подію?

Це може бути легкий аромат парфумів, який повертає вас до певного часу у вашому житті. Так відбувається тому, що наш нюх нероздільно пов’язаний з пам’яттю.

З цієї причини запахи завжди будуть пов’язані з різними спогадами, які зберігає наш мозок.

Якщо ви хочете, щоб чоловік сумував, зробіть так, що він пам’ятав ваш запах. Можливо, варто визначитися з парфумерією, вибрати «свій» запах і обов’язково носити саме цей запах, коли ви зустрічаєтеся з об’єктом своєї симпатії.

Будьте впевнені, що чоловік запам’ятає те, який аромат виходить від вас, і кожен раз, коли він буде його відчувати, перед його очима виникатиме ваш образ.

6. Розбавте стосунки таємницею і сюрпризами

Таємничість притягує, і ваш хлопець також не виняток.

Якщо ви хочете, щоб чоловік за вами сумував, і йому вас не вистачало, огорніть себе ореолом таємничості. Незважаючи на те, що про себе можна розповісти багато, тримайте при собі деякі секрети, не потрібно видавати всю інформацію про себе відразу.

Ваша мета змусити чоловіка сумувати за вам? Тоді не потрібно ділитися історією свого життя за один присід.

Пам’ятайте про те, що хлопці не хочуть відразу все про вас знати. Їх притягують дівчата загадки, яких хочеться розгадувати. Відкрита книга мало кому сподобається. Фактично, саме через це багато чоловіків втрачають інтерес до об’єкту своєї симпатії.

Крім того, ніколи не завадить дивувати його своєю спонтанністю. Попросіть його зробити щось несподіване. Запросіть його на незвичайну вечерю або запропонуйте спробувати щось абсолютно нове і цікаве.

Нові пригоди завжди будуть дуже доречними. Чоловік не любить, коли йому нудно. Потрібно тримати його в тонусі, постійно чимось зацікавлювати.

Якщо йому цікаво бути поруч з дівчиною, то йому обов’язково буде не вистачати її, коли вона не буде перебувати поруч.

7. Підкиньте йому штучку, що нагадує про вас

Цілком природно, що коли вам подобається чоловік, вам хочеться, щоб ваш образ якомога частіше з’являвся в його голові.

Існують деякі хитрощі, завдяки яким можна періодично нагадувати про себе. До однієї з таких хитрощів, наприклад, відноситься забута «випадково» штучка.

Напевно ви коли-небудь прибирали кімнату і знаходили щось, що моментально переносило вас в минуле в певну ситуацію. Дивно, яку силу має звичайний крихітний предмет.

Отже, порада буде наступним: зробіть ставку на те, щоб залишити про себе маленький спогад. Наприклад, «забудьте» на задньому сидінні його автомобіля або у нього вдома свою шпильку, хустку або іншу несуттєву дрібницю, побачивши яку він моментально згадає про ваше існування.

Коли він раптом побачить сережку, зажим для волосся або вашу хустинку, ваш образ відразу ж прийде йому на розум, і він захоче побачити вас ще більше, ніж раніше.

Однак, не переграйте: не варто, наприклад залишати свою зубну щітку або інші предмети, що мають відношення до інтимної гігієни. Подібні речі, не додадуть вам ореолу привабливості, і навіть навпаки, безсумнівно, викличуть у нього паніку.

8. Завжди залишайте його бажати чогось більшого

Навіть якщо ви відчуєте смак чогось смачного, вам завжди буде хотітися ще й іншого смаку. Те ж саме стосується протилежної статі. Як вже було сказано вище, за своєю природою чоловіки є мисливцями і хочуть володіти тим, чого не можуть легко дістати.

Тому якщо ви відразу ж піднесете чоловікові на блюдечку те, що він хоче, він швидко втратить інтерес до вас. Нехай він бореться за вас і знає, що ви не дісталося йому легко і просто.

Ви ж, в свою чергу, будьте трохи кокетливі, фліртуйте, спілкуйтеся, але не підносьте на блюдечку йому все і відразу.

Наприклад, безумовно не варто дозволяти цілувати себе на першому ж побаченні, не кажучи вже про швидкий сеkс.

Примусьте його завойовувати і підкоряти вас поступово, крок за кроком. Нехай ваша любов стане йому нагородою, а не річчю, яку він легко отримає по клацанню пальця.

Тільки так він буде цінувати вас і як особистість, і як жінку. Якщо ви хоча б трохи ускладните шлях до свого серця, повірте, це буде тільки вам плюсом. Справжньому чоловікові буде цікаво підкорювати таку жінку.

9. Не будьте завжди занадто для нього доступною

Навіть коли ви вже придбали серце свого чоловіка, не варто розслаблятися.

Але погодьтеся, дуже складно сумувати за людиною, яка 24 години на добу перебуває в вашому полі зору.

Якщо ви доступні для свого чоловіка постійно, повірте, навіть найсильніші почуття можуть помітно згаснути. Якщо він вас бачить, або ви з регулярною точністю відповідаєте на всі його телефонні дзвінки та повідомлення, він просто не буде встигати скучити.

Замість того, щоб постійно проводити разом всі вечори і вихідні дні, відверніться один від одного. Виходьте іноді з друзями або подругами. Приділяйте час собі.

Таким чином, ви вб’єте відразу двох зайців: змусите чоловіка сумувати, плюс він усвідомить те, що крім нього, у вас можуть бути і інші захоплення та інтереси, що автоматично роблять жінку більш привабливою.

Крім того, нехай і у вашого чоловіка буде час на свої справи.

Не турбуйтеся про те, що він занадто довго насолоджується вільним часом. Спочатку вашому чоловікові може це подобатися, але в кінцевому підсумку йому захочеться проводити час з вами. Він почне сумувати за дывчиною, яка йому подобається.

Надайте йому трохи особистого простору і виділіть собі особистий час. Це змусить вас виглядати в очах вашого хлопця більш впевненою в собі. Так він зрозуміє, що ви не чіпляєтеся за чоловіка, а є цілком самостійною особою.

Хлопцям дійсно подобається, коли дівчина, в якій вони зацікавлені, не зациклюється лише на хлопцях.

Повірте, якщо ви почнете використовувати подібну стратегію, він сам скоро з’явиться і подзвонить вам, щоб поспілкуватися.

10. Проводьте час з друзями, але діліться щасливими моментами з чоловіком

Ця порада може трохи суперечити попередній. Але тут головне вловити тонкий нюанс: коли ви проводите час окремо (наприклад, з друзями), поділіться кумедними або приємними моментами зі своїм чоловіком.

Дуже важливо, щоб він знав і розумів, що вам може бути добре, весело і без нього.

Після того, як ви проведете якийсь час далеко від свого чоловіка, він буде задоволений, що ви добре проводите час і без нього, однак, також почне ревнувати.

Це може стати відмінною стратегією, якщо ви хочете ще сильніше закохати в себе потенційного партнера і зачепити його.

Повірте, дуже скоро йому стане вас не вистачати. Якщо він побачить, як добре ви проводите час, йому захочеться стати частиною вашої загальної пригоди.

Хлопці – дивовижні створіння. Як тільки вони бачать, що дівчатам весело без них, вони відразу ж активізуються.

Пам’ятайте про те, що чоловіки люблять очима. Візуальний ефект для них дуже важливий. Покажіть йому щось хороше і красиве і ви побачите, що він відразу ж підхопить ініціативу. Це і буде його наступним кроком.

11. Використовуйте соціальні мережі для висвітлення свого незалежного успішного життя

Інтернет – це зло.

Але іноді ви можете використовувати соціальні мережі в своїх жіночих інтересах. Один з кращих способів змусити людину за вами сумувати – це бути активною і незалежною.

Ваша незалежність – те, що, безсумнівно, приверне увагу чоловіка.

Нехай ваш містер Ікс побачить нову, незалежну вас через соціальні мережі. Ви відвідали цікавий кулінарний клас або, нарешті, здійснили стрибок з парашутом? Переконайтеся, щоб ваші контакти в соціальних мережах також побачили це.

Але не варто викладати неприродні пости або фотографії. Вони повинні бути справжніми, щирими. Будьте на фотографіях яскравою, весело, а головне, справжньою.

Чоловіки таку жінку не пропускають. Знову ж, чоловікові відразу ж захочеться бути поруч з вами і разом здійснювати нові і цікаві пригоди.

Пам’ятайте про те, що їм хочеться бачити те, що за межами у вас є і своє особисте життя. А який найкращий спосіб показати йому це? Звичайно ж, соціальні мережі, які можуть попрацювати на вас.

Зверніть увагу, що якщо ви з телефону будете постійно посилати йому свої Селфі, ця тактика не буде настільки ефективною. Зазвичай, коли ви будете веселитися з друзями і відправляти йому фотографії, це буде означати, що вам не так вже й цікаво, що відбувається веселощі і ви тільки і думаєте, що про свого чоловіка.

Замість цього використовуйте соціальні мережі, щоб ваш молодий чоловік побачив, що у вашому житті відбуваються цікаві події.

Редакція особливо рекомендує звернути увагу на цю раду:

12. Оновіть свій імідж

Ця порада комусь може здатися настільки старою і несвіжою, однак, вона, дійсно, працює.

Повірте, новий макіяж і зачіска здатні творити чудеса. Ця тактика особливо ефективна, коли мова йде про вашого колишнього. Кардинальні зміни в кращу сторону, дійсно, змушують чоловіка замислюватися, а чи правильно він зробив, пішовши від вас?

Обов’язково змініть зачіску, спробуйте новий макіяж, побалуйте себе красивим платтям або сексуальними туфлями на підборах.

Крім того, що новий образ змусить вас відчувати себе більш впевненою і красивою, на вас по-іншому подивляться чоловіки, включаючи ваших колишніх хлопців.

Непогано було б навіть відправитися в місце, яке так часто відвідує об’єкт вашої симпатії, ну або ваш колишній.

Будьте впевнені в тому, що як тільки він побачить вас, оновлену і красиву, йому захочеться бути до вас ближче. Коли жінка виглядає чудово, це притягує протилежну стать. Адже кожен з нас пам’ятає просту істину про те, що чоловік любить очима.

Крім того, непогано буде, якщо ви залучите до себе увагу оточуючих чоловіків. Це, безсумнівно, викличе у чоловіка ревні почуття.

Образно кажучи, змінюючи свою зовнішність, ви одним пострілом вбиваєте двох зайців: підвищуєте власну самооцінку, а також залучаєте увагу чоловіків.

Отже, поміняйте обридлу зачіску, схудніть або змініть макіяж на більш яскравий або, навпаки, більш ніжний і приглушений. Ви побачите, що оточуючі люди швидко помітять приємні зміни.

13. Фліртуйте з кимось ще

Ревнощі можуть бути вашим найлютішим ворогом, але можуть стати і кращим другом.

Немає більш простого способу змусити чоловіка про вас думати, чим довести його до ревнощів. Нехай він думає, що у вас ще хтось є, що ви не відчуваєте брак уваги з боку протилежної статі.

Намагайтеся фліртувати, загравати, але робіть це красиво. Нехай потенційний молодий чоловік бачить, що ви викликаєте інтерес у потенційних женихів. Це може бути просто один або ж шанувальник, якому ви подобаєтеся.

Чоловіки – створіння, люблячі конкуренцію. Крім того, по своїй натурі вони воїни і мисливці. Тому коли вони бачать, що об’єкт їх симпатії також когось цікавить, у них прокидається власницькі почуття, що може зіграти в деяких ситуаціях на руку жінці.

Крім того, намагайтеся деякий час не звертати на нього уваги, обмежившись простим «привіт». Ви побачите, якою магічною властивістю володіє така поведінка.

13. Ставтеся до нього як до друга, а не як до об’єкта вашої безмежної симпатії

Якщо навіть ви сумуєте сильно за цим чоловіком, не варто перед ним це показувати. Не підлабузнюйтеся перед ним, а, навпаки, завжди будьте на висоті, трішки холодною і неприступною.

Ще одна порада: перегляньте своє ставлення до нього, почність ставитися до нього, як до хорошого друга, а не як до людини, яка повністю опанувала вашим розумом і серцем.

Стримуйте і не показуйте ті почуття, які у вас виникли відповідно до цього чоловіка. І навіть якщо це буде зробити дуже непросто, постарайтеся. Будьте ввічливі, чемні і не кокетуйте.

Така тактика стане більш ефективною, якщо під час вашої випадкової зустрічі поруч з вами раптом виявиться друг чоловічої статі або шанувальник. Коли він зрозуміє, що світ не обертається навколо нього, він по-іншому на вас подивиться.

У такій поведінці є і свої ризики. Наприклад, ваше холодне ставлення може наштовхнути його на думку про те, що ви не зацікавлені в ньому, тому подумайте сто разів, перш ніж так почати поводитися.

Наприклад, якщо він чутлива людина, ваше поведінка може завдати йому емоційний удар. В такому випадку краще всього тримати інших хлопців на відстані і пробувати інші способи залучення його уваги.

14. Будьте щасливі

Пам’ятайте вислів: найкраще вбрання для дівчини – це щастя. Носіть його не знімаючи. Мабуть, це найкраща і найдієвіша порада: будьте щасливі!

Не варто приміряти на себе роль жертви або страждальниці, повірте, це не приваблює чоловіків. Замість цього, навпаки, світіться від щастя, радійте, усміхайтеся. Будьте щасливі, просто тому що ви заслуговуєте щастя.

Ви завжди хотіли відвідати Париж? Що вам заважає виконати свою мрію? Забронюйте рейс прямо зараз! Хочете навчитися чомусь новому? Біжіть записуватися на курси!

Хочете розкрити в собі новий талант? Запишіться на уроки малювання або музики. Робіть те, що вам хочеться і що робить вас щасливішими. Щасливі обличчя привертають оточуючих. Якщо об’єкт вашої симпатії бачить, що ви по-справжньому щасливі, він не пропустить таку дівчину.

Чоловіки люблять задоволених, усміхнених дівчат, тому що в оточенні таких жінок вони також відчувають себе радісними і щасливими.

Якщо ви постійно скаржитеся, страждаєте і сумуйте, він почне асоціювати вас з поганою, гнітючою атмосферою. Рано чи пізно чоловікові набридне ваше вічне ниття і незадоволене обличчя, і він знайде ту, яка зробить його щасливим.

Усміхайтеся, смійтеся, будьте щасливі! Щире щастя і непідробні позитивні емоції – це те, що дійсно приваблює протилежну стать.