Як змусити будь-якого чоловіка боятися тебе втратити
Життєві поради

Як змусити будь-якого чоловіка боятися тебе втратити

Коли ти даєш чоловікові все, чого він хоче, він може приймати тебе як належне, може не переживати тебе втратити. Він знає, що ти завжди будеш поруч, що б не трапилося. І в цьому проблема.

Це поради не для того, щоб маніпулювати чоловіком, а щоб нагадати йому, що без тебе йому буде погано:

1. Не будь завжди доступною.

Дай йому простір і можливість скучити за тобою. Насолоджуйся життям без нього. Займи себе тим, що тобі подобається і ти побачиш, що можеш бути щасливою і без нього. Не розповідай йому все – нехай думає про те, де ти проводиш час.

2. Покажи йому, що у тебе є життя поза ваших стосунків.

Повеселися без нього! Гуляй з друзями або колегами, і не обов’язково все йому розповідати – це додасть інтриги і «перчинки» у ваші стосунки, особливо якщо в твоїх компаніях є чоловіки.

3. Не поспішай відповідати на його повідомлення.

Він побачить, що твій світ не обертається навколо нього і що ти не сидиш і не чекаєш його повідомлення або дзвінка. Покажи, що ти теж зайнята своїм життям, і що йому потрібно докласти зусиль, якщо він хоче твого часу і уваги.

4. Стеж за своїм зовнішнім виглядом.

Тренуйся, одягайся… не обов’язково бути супермоделлю, просто потрібно бути доглянутою!

5. Обережно фліртуй з іншими.

Дуже обережно і тонко. Просто якщо на тебе звертає увагу якийсь чоловік, посміхнися йому у відповідь. Так, щоб для твого чоловіка це виглядало просто ввічливістю і дружелюбністю, але все ж посіє в ньому зерно сумніву і розуміння, що тебе може вкрасти інший чоловік.

6. Покажи йому, що ти незалежна жінка, яка не збирається все робити для нього.

Установи кордони і дотримуйся їх. Став себе в пріоритет. Повір, чоловік це оцінить.

Не дозволяй йому звертатися з тобою як з другорядною. Покажи, що ти досить поважаєш себе, щоб не допускати цього.

7. Будь собою.

Роби те, що робить тебе щасливою, і покажи йому, що він не може контролювати твоє життя. Ти повинна любити себе більше і тоді і він полюбить тебе більше.