4 безвідмовні способи, які змусять вашого чоловіка думати тільки про вас
Життєві поради

4 безвідмовні способи, які змусять вашого чоловіка думати тільки про вас

Якщо ви хочете нагадати своїй другій половинці, наскільки важливі для нього, значить ця стаття для вас.

Завжди приємно знати, що ваш коханий сумує за вам, коли ви не разом і в спробах цього домогтися ви готові піти на будь-які хитрощі. Вам здається, що розлука зміцнює почуття. Ви робите все можливе і неможливе, але безуспішно. У вас не виходить отримати бажаного результату і це вас сильно бентежить.

Справа в тому, що ви праві й розлука дійсно зміцнює почуття. Найімовірніше, у вас нічого не виходить тому, що ви робите певні помилки. Як би іронічно це не звучало, але з людиною можна зблизитися, віддалившись від неї. Якщо ви по вуха закохані в чоловіка, то будете сумувати за нимкожен раз, коли він не поруч з вами. Чим більше ви сумуєте за людиною, тим з більшим нетерпінням будете чекати наступної зустрічі, а також більше цінувати час, проведений разом.

Якщо ви сумуєте, значить ви емоційно вкладаєте себе в ці стосунки і цю людину, а її відсутність у вашому житті вам вкрай складно перенести. Якщо ви хочете нагадати своїй другій половинці, наскільки важливі для неї, значить ця стаття для вас. Коли ви всією душею прагнете бути зі своїм коханим, у вас всередині немов розгорається полум’я. Це дуже схоже на ті почуття, які відчуває людина, залежна від наркотиків, алкоголю і т.д. Коли у людини відбирають те, що їй дорого, у неї з’являється відчуття порожнечі і невідомості.

Кожній дівчині потрібен чоловік, який буде її цінувати і не приймати як належне. Щоб переконатися в цьому, вам потрібно зробити наступне:

1. Завжди випромінювати позитив, коли він поруч з вами

Якщо ви будете завжди роздратованою і випромінювати один негатив поруч з ним, то він ні за що не стане за вами сумувати. Завжди даруєте йому позитивні емоції, змушуйте усміхатися і сміятися. Допомагайте йому з повсякденною роботою, щоб трохи спростити його життя. Таким чином, якщо ви зникнете з його життя, нехай навіть на хвилину, він відчує порожнечу і буде шалено сумувати і постійно думати про вас.

Але для початку, вам потрібно буде навчитися дарувати йому лише позитивні емоції. Нікому не потрібна дівчина, яка буде тільки дратувати і діяти на нерви.

2. Не забувайте про особистий простір

Не важливо, як сильно ви любите один одного і наскільки ви близькі – ви ні в якому разі не повинні втрачати свою індивідуальність. Ви обоє повинні виділяти час для того, щоб побути наодинці з собою і своїми думками. Якщо він попросить вас про особистий простір, ви завжди повинні підтримати його. Зрештою, як він зможе сумувати за вами, якщо ви не будете залишати його одного?

3. Перестаньте прикладати всіх зусиль для того, щоб змусити його думати про вас

Коли ви проводите час поодинці, перестаньте робити все можливе для того, щоб змусити його сумувати. Перестаньте відправляти йому купу повідомлень і селфі, а також відзначати його в кожному вашому пості на Фейсбуці. Всупереч вашим надіям, це зовсім не змусить його сумувати. Щоб він дійсно почав нудьгувати, періодично зникайте з його життя ненадовго.

4. Не квапте ваші стосунки

Не поспішайте. Якщо ви відразу дасте своєму чоловікові все, що він хоче, у нього з’явиться відчуття, що вся влада над вашими стосунками перебувати в його руках. Замість цього, змусьте його домагатися вашої любові і уваги. Чим менше він отримує, тим більше буде хотіти вас.

За матеріалами