Як змусити його хотіти вас відчайдушно та пристрасно. Поради від чоловіка!
Життєві поради

Як змусити його хотіти вас відчайдушно та пристрасно. Поради від чоловіка!

Коли справа доходить до того, щоб змусити хлопця хотіти вас, це не так складно, як ви думаєте. Як хлопець, я б порадив чинити просто і не надто багато думати над цим.

Є кілька речей, за допомогою яких усі ви, пані, здатні змусити хлопця, який вам подобається або з яким ви зустрічаєтеся, захотіти вас ще більше. Про ці трюки ми й поговоримо сьогодні.

Будьте безтурботними

Простіше кажучи, якщо ви будете поводитися так, ніби вам начхати, хлопці захочуть вас. Деяким чоловікам подобається, коли за ними бігають, бо вони хочуть уваги, але це не змушує їх хотіти бути з вами. Якщо поводитися безтурботно, здається, що вам не потрібен хлопець, щоб бути щасливою. Це змушує хлопця бажати завоювати вас, бо йому подобається отримувати виклик. Деякі хлопці також позаздрять вашому невимушеному ставленню, яке допомагає зробити вас цікавою людиною.

Продеонструйте свій інтелект

Багатьом з вас, жінки, подобаються розумні хлопці, правда? Що ж, це стосується обох статей. Багато хлопців виявляють інтерес до розумних жінок. Це особливо вірно для хлопців, які трохи простакуваті і дурні. З якоїсь причини вони прагнуть бути поряд з жінками, які розумніші за них. Якщо ви справляєте враження розумної та начитаної, хлопці з більшою ймовірністю захочуть вас і подумають, що у вас може бути спільне майбутнє.

Багато смійтеся

Хлопцям подобається чути жіночий сміх. Це особливо вірно, якщо ми думаємо, що ми є причиною, з якої ви смієтеся. Ну, поки ви смієтеся разом із нами, але не з нас.

Можливість розсмішити жінку сильно підживлює наше его, що змушує нас хотіти бути поруч із вами, щоб ви могли продовжувати підживлювати наше его своїм сміхом. Тому, якщо ви змусите хлопця подумати, що він кумедний, він почне почуватися набагато краще поряд з вами.

Здивуйте його

Мало що може змусити хлопця хотіти вас більше, ніж здатність тримати його в тонусі. Звичайно, інтимні сюрпризи завжди вітаються, але невеликі подарунки та плани в останню секунду теж можуть спрацювати. Якщо ви можете залишатися трохи непередбачуваним, хлопець ніколи не втратить до вас інтерес.

Змініть свою зовнішність

До речі про сюрпризи: зміна кольору волосся або гардеробу може бути чудовим способом привернути увагу хлопця. Це особливо актуально для тривалих стосунків, у яких все може стати трохи застарілим.

Хитрість у тому, щоб зробити щось, що стане очевидним, щойно хлопець на вас подивиться. Він може не помітити вашу нову стрижку, але зміна кольору волосся не залишиться непоміченою. Це змусить вас здаватися спонтанною, новою та незвичайною, а це завжди ключ до того, щоб хлопець захотів вас.

Інтригуйте його

Це ще одна гарна ідея для пар. Звичайно, це трохи гра, але продумана. Коли ви розповідаєте про свій день, опускайте важливі деталі, просто повідомляючи йому мінімум. Скажіть йому достатньо, щоб привернути його увагу, а потім почекайте, поки він вимагатиме від вас більшого. Це хороший спосіб зацікавити його, щоб він захотів розгадати вас.

Нагадайте йому, чому він закохався у вас

Якщо ваші стосунки розвиваються, змусіть хлопця знову згадати, чому ви сподобалися йому. Звичайно, ви знаєте, чому ваш хлопець спочатку був захоплений вами, правда?

Що ж, знайдіть спосіб нагадати йому про це. Це може бути одяг, у якому ви були на першому побаченні, або навіть якісь ваші дії щодо нього. Іноді це все, що потрібно хлопцеві, щоб хотіти тебе, як раніше.

Тримайте дистанцію

Це проста географія: хлопець не може бажати тебе, якщо ти завжди поряд. Це не означає, що ви маєте повністю зникнути. Це зб’є його з пантелику. Вам просто слід уникати зайвої нав’язливості у спілкуванні.

Обов’язково живіть своїм життям і будьте для нього недоступні. Повірте, ваша відсутність змусить його серце трохи понервувати. Якщо ви можете змусити хлопця нудьгувати за вами, ви можете змусити його захотіти до вас.

Будьте упевненими в собі

Я не можу сказати достатньо про важливість упевненості. Хлопець відчайдушно хотітиме вас, якщо ви вважаєте, що він повинен вас хотіти. Покажіть йому, що вам комфортно з тим, хто ви є, і ви впевнені, що будь-якому хлопцеві пощастить з вами. Якщо ви вважаєте себе особливою, чоловік теж повірить у це.

Будьте активними

Як змусити його бажати вас? Отже, це працює двома способами. По-перше, не бійтеся інколи ініціювати sеkс. Це не обов’язково має бути весь час, але принаймні іноді. Це покаже хлопцю, що ви його хочете, а він, своєю чергою, захоче вас більше.

По-друге, не бійтеся контролювати ситуацію. Це може містити експерименти з новими речами. Якщо ви ніколи не дозволяєте хлопцеві звикнути до рутини, він ніколи не дізнається, чого чекати далі, і ніколи не перестане хотіти вас.

За матеріалами