8 явних ознак того, що ви обрали не ту людину
Життєві поради

8 явних ознак того, що ви обрали не ту людину

Ви нещасні у своїх поточних стосунках?
Ви кажете собі, що в будь-яких стосунках є проблеми, але вас не відпускає болісне відчуття того, що кохання має викликати приємніші почуття.

Ще одне ваше виправдання полягає в тому, що стосунки — річ непроста. Але при цьому ви відчуваєте таку втому, ніби поодинці намагаєтеся виштовхати валун на гору.

Де ж проходить межа? Як визначити, що це не просто чорна смуга, і що ви зовсім не заплющує очі на існуючі проблеми?

8 явних ознак того, що зв’язалися з людиною, яка вам не підходить:

1. Ви постійно чекаєте, що людина зміниться.

Перша ознака того, що ви миритеся з обставинами, це надія, що ваш партнер змінить свою поведінку. Нехай зараз між вами не все добре, але ви бачите в ньому потенціал. Ви стримуєтеся, повторюючи собі, що вам двом просто потрібно трохи більше часу.

Робити ставку на те, що людина зміниться неправильно. Звичайно, підкоригувати поведінку можна, але нездорово чекати від партнера, що він таким чином зробить вас щасливішою.

Прийняття свого партнера це головна складова щасливих та здорових стосунків. Якщо комусь із вас здається, що партнеру слід підлаштуватися, щоб стосунки працювали, тоді ви просто не підходите одне одному.

2. Ви підлаштовуєтеся, а не шукаєте компромісу.

Здорові стосунки це вулиця із двостороннім рухом.
Якщо ваш партнер постійно ігнорує ваші почуття, це поганий знак. Хороший партнер буде відкритим для висловлення вашої стурбованості. Він дасть вам зрозуміти, що ви команда, і що йому дійсно хочеться знати про те, що для вас важливо.

Придивіться до реакції партнера на ваші бажання та потреби, наприклад, про те, щоб проводити більше часу разом.

Саме дії вашого партнера, а не його слова, показують його здатність піти вам назустріч. Якщо ж він противиться задоволенню ваших потреб, і ви зрештою жертвуєте собою, щоб уникнути конфліктних ситуацій, тоді мені шкода, але ви обманюєте себе.

3. Стосунки здаються одночасно і пристрасними, холодними.

Як часто ви почуваєтеся щасливими у стосунках? У 90% випадків? 75%? 40%? 10%? Чи ви завжди нещасні, але при цьому чіпляєтеся за ті пару прекрасних моментів, які були у вас двох у минулому?
Дайте відповідь собі чесно.

На думку автора бестселера «Абетка відносин» Зака ​​Бріттла, у здорових стосунках на 1 негативну взаємодію між партнерами припадає щонайменше 5 позитивних. Безхмарних стосунків не буває, але головне, щоб хороше завжди переважувало погане.

4. Ваші друзі та родичі помічають недобре.

Думка інших людей не повинна чинити на ваші стосунки серйозного впливу, але вона може змусити вас подивитися на них під іншим кутом. Наприклад, коли троє близьких мені людей сказали, що мій хлопець негідник, я задумалася.

Згодна, ваші друзі та родичі можуть не розумітися на ваших стосунках, але якщо їм здається, що ви на щось заплющує очі, то це вже тривожний знак.

5. Ви б пішли від нього, якби знали, що зустрінете когось кращого.

Коли вам 20, побачення здаються повними веселощів та легкості. Але в 30 починає з’являтися відчуття того, що у вас закінчується час. Ви можете перебувати в незадовільних стосунках, але при цьому озиратися на всі боки і переконувати себе в тому, що це «найкращий з усіх можливих варіантів».

Багато жінок підсвідомо вважають, що у 29 років вони застрягли у стосунках зі своїм хлопцем, тому що перспектива продовжувати просто зустрічатися у 30 здається їм жахливою. Не має значення, наскільки вас не влаштовують поточні стосунки, тому що 30 – це вік, коли ви вже повинні осісти (нехай це означає змиритися з чимось).

На мою думку, якщо ви відчуваєте, що можете знайти когось кращого, то щонайменше маєте дати собі можливість випробувати долю.

6. Ваші цілі несумісні.

Йому хочеться переїхати в інший кінець країни, а ви вважаєте за краще залишитися на місці. Ви хочете заміж, а він поки що не визначився. Він мріє про трьох дітей, а ви їх терпіти не можете.
Не важливо, наскільки все добре на початку стосунків, тому що наявність у партнерів несумісних цілей, зрештою, призведе до виникнення проблем. Вам двом безперечно варто обговорити ваші стосунки та життєві цілі.

Якщо ваша видимість спільного життя докорінно відрізняється, пізніше ви двоє можете почати звинувачувати один одного в тому, що з багатьма мирилися через партнера.

7. Ви «скочуєтесь» до рішення, а не приймаєте його самі.

Цікаво, що пари, які живуть разом до одруження, схильні бути менш задоволеними шлюбом і більш схильними до розлучення. Це називається ефектом співжиття. За словами клінічного психолога та автора книги «Важливі роки» Мег Джей, багато пар починають жити разом із зручності і врешті-решт «скочуються» у шлюб, тому що він є наступним логічним етапом, а не оцінкою їхніх стосунків.
Джей вказує на те, що критерій для того, щоб з’їхатися, набагато слабший за шлюб, але варто парі почати жити разом, і у сторін виникає відчуття «пастки», тому що розійтися тепер стало набагато складніше (і дорожче).

Якщо ви опинилися в подібному становищі, запитайте себе, чи дійсно ви хочете заміж за цю людину, чи просто живете з нею під одним дахом.

8. Попередження вашого голосу.

Інтуїція – це могутній показник якості ваших стосунків. Ви постійно переживаєте та не впевнені у своїх стосунках? Ви відчуваєте, що партнер вас недооцінює, не бачить чи взагалі не любить? Він змушує вас відчувати себе вимогливою через те, що вам хочеться від стосунків більшого?

Якщо відповідь так, тоді це явно вказує на те, що ви помилилися у своєму виборі супутника життя.
У здорових стосунках початкове почуття метеликів у животі змінюється відчуттям комфорту та безпеки. Ви перестаєте переживати про те, що партнер вас не любить, оскільки він дає всі необхідні вам фізичні та емоційні докази свого кохання.

А погане передчуття, як правило, означає, що ви з чимось просто змирилися…

За матеріалами