7 явних ознак того, що чоловік тобі зраджує
Психологія

7 явних ознак того, що чоловік тобі зраджує

Виявити чоловічу невірність не так складно, потрібно проявити лише трохи спостережливості. Складніше обчислити разовий похід «наліво», наприклад, зраду у відрядженні, а постійний роман на стороні виявляється швидко. Отже, яскраві ознаки того, що ваш чоловік зраджує:

1. Мобільник

Залишатися на зв’язку без смартфона зараз просто нереально, і цей гаджет допомагає дуже швидко розпізнати нечесність партнера. Якщо з деяких пір чоловікові стали часто приходити смс з «балансом» ночами, а вечорами регулярно телефонують «по роботі» і «термінових справах», то варто придивитися до коханого уважніше. Ох, вже ці нічні дзвінки! Зрадник починає постійно тримати телефон при собі, щоб той навіть випадково не потрапив в руки жінки. Під час розмови по телефону він починає йти подалі, в іншу кімнату, в ванну і т.п. Але не варто відразу думати про погане і влаштовувати розборки – хто знає, може улюблений хоче влаштувати вам приємний сюрприз і веде таємну підготовку…

2. Зовнішність і поведінка

Чоловік витає в хмарах. Багато пані звертали увагу на явні зміни в поведінці і зовнішності своїх чоловіків, коли ті мали іншу на стороні або тільки збиралися зробити невірність. Новий роман штовхає сильна стать на догляд за собою – вони починають частіше голитися, рясніше користуватися парфумами і взагалі виглядати з голочки. Одним словом, вони знову перетворюються у закоханих Ромео, що витають в хмарах – не помітити таке просто неможливо. І якщо всі ці принади не про вашу честь, то варто задуматися – кому це він так хоче сподобатися?

Закоханість надає йому сил, і тепер він уже не втомлюється на роботі, дзвінки більше не вимотують і взагалі, світ для нього грає барвами веселки.

3. Він починає менше часу проводити вдома

А дружина сумує… Нові стосунки мають на увазі спільні походи по різним закладам і інше спільне проведення часу – а це чималі витрати часу. Несподівано у чоловіка з’являться «відрядження», «наради», «зустрічі з друзями» і т.п.

4. Численна брехня і різні відмовки

У кожній жінці є своєрідний датчик, який швидко розпізнає чоловічу брехню тільки по одній мові. Запідозривши щось недобре, можна просто позадавати деякі питання, взявши показання і зіставити все, що він сказав. Якщо під час невимушеної бесіди чоловік почне заїкатися і плутатися в подіях, виправдовуватися, а місцями ще й нервувати – значить він щось приховує. Ось якби у чоловіків-брехунів росли носи…

І тут головне зберігати спокій, показуючи йому, де є розбіжності в словах. На цьому етапі або він зізнається сам, або все стане таким очевидним, що можна обійтися і без цього.

Під час розмови буде корисно стежити за мовою його жестів і міміки – це так само може стати підказкою.

5. Зміна ставлення до вас

Якщо на те немає особливих причин, то будь-які зміни у стосунках повинні насторожити. Зрадник починає відчувати почуття провини, яке потім він постарається загладити. Якщо раптом він став несподівано ніжним, супер-уважним, почав обдаровувати подарунками, яких раніше не робив, засипати компліментами – значить, у чомусь він намагається виправити свою провину. Як правило, зміни настають і в інтимному житті, сеkс стає частішим і феєричним.

Але так буває лише у випадках, якщо зрада була одинична, і чоловік не планує заводити стосунки на стороні.

Якщо ж крутиться повноцінний роман з далекосяжними планами, то ефект, швидше за все, буде зворотним. Він почне дорікати вас, критикувати, робити різні зауваження. Тим самим він на підсвідомому рівні порівнює вас з іншою і будь-які нестиковки критикує.

6. Зміна смаків

Чоловіки за своєю природою більш фіксовані в усьому, в тому числі і в своїх перевагах. Тому якщо він раптом почав щось робити по-іншому, або його харчові пристрасті несподівано почали змінюватися, можливо, він десь до цього почав звикати.

Він став зовсім інший. Подібні зміни можуть спостерігатися у всіх сферах життя. Наприклад, раніше в сеkсі любив домінувати він і вважав за краще одні пози, а тепер раптом захотів, щоб домінували ви і хоче експериментувати з іншими позами.

Раніше він постійно різав картоплю кубиками, а тут незрозуміло з чого соломкою.

Якщо після таких змін виникають підозри, то краще запитати про те, де він всього цього навчився. Якщо йому є що приховувати, то це питання точно поставить його в глухий кут і далі піде незв’язне мовлення.

7. Не вимагає підтвердження

Помада на сорочці – незаперечний речовий доказ. Якщо перераховані вище ознаки є лише маячками, яким дійсно може бути цілком логічне і невинне пояснення, то є ряд ознак, які явно свідчать про невірність.

Про них знають всі і не помітити їх просто не можна – сліди помади на сорочці, жіночий аромат парфумів, який йде від коханого, довге волосся на його піджаку, подряпини на спині і т.п. Після таких речових доказів точно ніяких пояснень не потрібно.

Наостанок скажу – не накручуєте себе і не намагайтеся в кожному вчинку свого чоловіка шукати підступ і невірність. Пам’ятайте, хто шукає, той завжди знайде, а жінки ще й схильні до перебільшення фактів і подій. Тому продовжуйте любити і бути коханою, слухайте і прислухайтеся до своєї інтуїції – вона все підкаже.

За матеріалами