8 причин, чому справжній чоловік не зраджує
Психологія

8 причин, чому справжній чоловік не зраджує

Коли чоловік зраджує жінку, вона вже ніколи не зможе повірити йому знову. Ніколи – це аж ніяк не перебільшене поняття, це реальне «ніколи». На жаль, це торкнеться і наступного обранця цієї жінки. Після зради жінка не може довго відійти. Вона потім протягом багатьох років не зможе вірити чоловікам.

Справжній чоловік не зраджує ніколи. І ось 8 причин, чому він цього не робить:

1. Цей чоловік емоційно стабільний

Всі ми знаємо, що у жінок проблеми з контролем своїх емоцій. Чесно кажучи, іноді чоловікам навіть гірше. Поки жінки випускають пару, чоловіки «варяться» в своїх же думках. Але все це відбувається, поки чаша терпіння чоловіка не переповниться, і він не вибухне.

Коли щось йде не так у стосунках, то жінки можуть сміливо кричати, плакати, скаржитися, дорікати, гніватися, брати мовчанням або змором. Але чоловіки інші! Слабкі чоловіки роблять вигляд, що їм байдуже все, що відбувається навколо. Але, коли їх чаша терпіння переповнюється, вони шукають засоби для виплеску своїх емоцій. Вони починають пити, курити, трахати все, що рухається. І, на жаль, такий період мовчазної війни зі своєю коханою жінкою, призводить до того, що він починає спати з усіма підряд.

Справжній же чоловік справляться зі своїми емоціями, він може тримати себе в руках.

2. У справжнього чоловіка достатньо сили волі, щоб тримати «своє господарство» в штанах

Вибачте, панове, що я озвучую це вголос, але якщо ти чоловік, ти природно будеш хотіти спати з будь-якою красунею, яку зустрінеш на своєму шляху. Я зараз говорю про холостяків.

Якщо ти справжній чоловік, то ти не станеш ризикувати стабільними стосунками заради кількох хвилин задоволення з малознайомою жінкою, з якою у вас виникла якась хімія і нічого більше. Якщо тобі хочеться переспати з кимось, то чому б цього не зробити з жінкою, яка тебе любить?! Якщо сеkс з твоєю партнеркою трохи набрид тобі, то ти можеш урізноманіти його. У цьому процесі беруть участь обидва, тому, наприклад, якщо вона не злизує з тебе вершки, то злижи вершки з неї сам.

3. Справжні чоловіки не зустрічаються з тими, кого вони не люблять, або навіть не вірять, що одного разу зможуть полюбити

Звичайно, всі ми зустрічалися з тими, в кого не були закохані. Я взагалі мало вірю в любов з першого погляду, але випадки бувають різні. Однак велика кількість хлопців все-таки зустрічаються з жінками просто заради зручності. Навіщо виходити на вулицю і шукати когось, коли є та, яка сама завжди зможе приїхати?!

Справжні чоловіки розуміють, що жінки – це не іграшки, і не сприймають їх просто як спосіб задоволення своїх потреб. Коли чоловіки знають, що вони не зможуть полюбити цю жінку, вони розривають стосунки, а не тягнуть їх в надії, що вона зможе стати їх запасним варіантом.

4. Справжній чоловік завжди шанує свою жінку

Люди довіряють, коли бачать повагу в свою сторону. Саме повага є обов’язковим аспектом спілкування особливо по відношенню до жінки, з якою ти зустрічаєшся.

Зрада – це брехня. Вона вбиває довіру і показує, що ти не зважаєш на почуття свого партнера, друга і просто людини, яка знаходиться поруч з тобою вже певний проміжок часу. У зраді немає нічого гідного, з близькими людьми так не чинять. Якщо жінка перестане тобі вірити, то це остаточно і безповоротно. Я прийшов до цього висновку, пройшовши довгий і складний власний шлях помилок.

5. Цей чоловік не веде список своїх сексуальних партнерок

Йому це не потрібно для відчуття і розуміння себе справжнім чоловіком. Справжній чоловік точно знає, що він мужик. Це відчувається в кожному його русі, вчинках. І він не робить нічого особливого для цього. Йому не потрібно виставляти себе напоказ. Все це відбивається в його вчинках.

Так багато представників сильної половини людства в сучасному суспільстві вважають, що чим більша кількість сексуальних партнерок у них була, тим кращі вони, як чоловіки. Жінки для них як гра, як вид товару, який потрібно колекціонувати. Жінки – не іграшки!

6. Цей чоловік ніколи не заподіє шкоди жінці, яку він любить

Буду з вами чесний, справжній чоловік не образить жодну з жінок. Справжній чоловік піклуватися про себе і про всіх тих, хто близький і дорогий йому. Якщо тобі вже пощастило зустріти ту жінку, яку ти дійсно любиш, то ти зробиш все можливе і неможливе, щоб вона усміхалася.

Немає нічого страшнішого того, щоб втратити того, кого ти так сильно любиш. Помилки помилками, але є така річ, як прощення.

7. Справжній чоловік завжди знає, що дійсно важливо в житті – і це точно не випадковий сеkс

Чоловіки дуже зайняті реалізацією своєї мрії. Вони весь час в досягненні того, чого вони хочуть від життя. Як чоловіки, ми хочемо всього найкращого від світу і оточуючих нас людей. І тільки коли ми отримуємо те, чого хотіли, приходить усвідомлення того, що насправді були вибрані не найкращі шляхи для досягнення своєї мети. Я маю на увазі, що реально круто, коли з тобою одна жінка, але улюблена. Тут кількість не має значення, головне якість.

Бути поруч з жінкою, яка любить тебе і приймає з усіма твоїми недоліками – ось, що дійсно важливо. Все інше ти навіть згадувати не захочеш.

8. У справжнього чоловіка завжди знайдеться хоробрість розірвати стосунки з жінкою

Якщо ти вирішив зрадити своїй жінці, значить, ти вже не хочеш бути з нею. Наберися сміливості і розірви стосунки. Ти все одно зробиш це рано чи пізно. Розірви цей зв’язок, вирвися з цього лабіринту.

Роби як чоловік, а не веди себе як боягуз.

За матеріалами