Справжній чоловік не залишає на серці жінки шрамів: 19 ознак хорошого чоловіка
Мотивація

Справжній чоловік не залишає на серці жінки шрамів: 19 ознак хорошого чоловіка

Багато жінок часто думають, який же він – справжній чоловік, як він повинен ставитися до своєї коханої, як має поводитися з нею і навколишніми людьми? Чесно, я й сама неодноразово задавала собі це питання… Поки не зустріла Його. Тому сьогодні я хочу відповісти всім жінкам, таким як і я. Адже, тільки зустрівши справжнього чоловіка, я зрозуміла, що ж це означає насправді…

Отож, справжній чоловік відрізняється своєю добротою до жінки. Він не вимотує їй нерви своєю гордістю, силою характеру і чоловічою логікою.

Справжній чоловік першим дзвонить жінці. Особливо після сварки. А потім повертається до неї, бере її на руки і ніжно цілує.

Цей чоловік не ображає жінку, не кричить на неї, не вбиває її словами. Тому що жінці нестерпно боляче чути від самого улюбленого і рідного чоловіка злі слова. Справжній чоловік не залишає на серці жінки шрамів, з яких потім виростають цинізм і байдужість.

Справжній чоловік пристрасно, бурхливо і несамовито ревнує жінку. Але він ніколи не говорить їй, що вона винна в цьому. Справжній чоловік не дорікає і не звинувачує жінку. Для справжнього чоловіка жінка залишається святою. Своїми ревнощами справжній чоловік показує жінці, що він її любить, цінує і боїться втратити.

Цей чоловік говорить жінці, що вона все для нього, що з нею він, як в раю. Справжній чоловік каже це так, як ніби у нього вже ніколи не буде шансу сказати їй про все.

Цей чоловік не шкодує обіцянок і не боїться обдурити жінку.

Справжній чоловік просто проживає стосунки, а не будує їх, просто любить, страждає і горить.

Цей чоловік говорить те, що думає ось прямо зараз, ось у цю хвилину.

Справжній чоловік каже жінці компліменти.

Справжній чоловік уважний до жінки. Він робить їй подарунки і сюрпризи.

Справжній чоловік радіє кожній дрібниці від жінки. Тому що в цих дрібницях укладена любов жінки до чоловіка, її турбота про нього, її увага до нього. Тому що в кожному подарунку від жінки справжній чоловік відчуває її закохану в нього душу.

Справжній чоловік бореться за жінку, захищає її. Тому що вона для нього – королева. І навіть якщо жінка не права, справжній чоловік ніколи ні словом, ні справою не покаже цього нікому навколо.

Справжній чоловік терпить все істерики жінки, розуміючи, що вона сповнена гормонів, які бунтують. Справжній чоловік підходить до жінки, обіймає її і каже про свою любов.

Справжній чоловік прощає жінку.

Справжній чоловік розповідає жінці все, як є. Але не мовчить і не дозволяє жінці витрачати безсонні ночі на додумування його мовчання, дії або бездіяльності. Справжній чоловік позбавляє жінку від цих гірких і нещасливих хвилин, годин, днів.

Справжній чоловік визнає свою неправоту.

Справжній чоловік любить жінку, балує її, носить її на руках, кличе її королевою, б’ється за неї, бореться за неї.

Справжній чоловік добрий і щедрий до жінки. Він шокує її красивими, широкими жестами.

Справжній чоловік розуміє жінку.

І я щиро надіюся, що кожна з вас матиме щастя зустріти саме такого!