10 ознак того, що прийшов час відпустити людину
Життєві поради

10 ознак того, що прийшов час відпустити людину

Так, найчастіше нам буває дуже складно відмовитися від стосунків з близькою людиною, але іноді, лише відпустивши їх і продовжуючи рухатися вперед, ви зможете стати сильнішими, мудрішими, і, в кінцевому підсумку, щасливішим.

10 ознак того, що прийшов час відпустити, і продовжувати рухатися далі:

1. Хтось хоче, щоб ви були кимось, ким ви не є

Не намагайтеся змінити саму свою суть заради кого б то не було. Куди мудріше втратити когось, будучи собою, ніж утримати, зробивши вигляд, що ви хтось інший. І пам’ятайте – простіше загоїти поранене серце, ніж збирати по осколках розбиту особистість. Простіше заповнити те місце у вашому житті, де знаходився інша людина, ніж те місце всередині вас, де знаходилися ви самі.

2. Слова цієї людини розходяться зі справами – і сильно

Всім нам іноді потрібен хтось, хто надихає нас, і допомагає дивитися в майбутнє з надією. І якщо людна, яка перебуває з вами поруч, має на вас абсолютно протилежний вплив, якщо її слова постійно розходяться з її справами – що ж, мабуть, прийшов час завершувати ваші стосунки. І краще вже бути самому, ніж в подібній компанії. Справжня дружба – це найміцніша з обітниць, мовчазна, неписана, але непорушна. Не слухайте, що кажуть інші люди. Дивіться на те, що вони роблять. У житті кожної людини не так-то багато справжніх друзів, але рано чи пізно ви їх знайдете.

3. Ви зловили себе на тому, що намагаєтеся змусити когось вас полюбити

Запам’ятайте раз і назавжди – неможливо змусити когось нас полюбити. І ми не повинні просити кого-то залишитися, якщо він хоче піти. Це і є сутність справжнього кохання – свобода. Але з кінцем любові ще не закінчується життя. І знайте – хоча любов часом залишає нас з якоїсь причини, вона завжди залишає щось після себе. І якщо хтось дійсно вас любить, він ніколи не дозволить вам в цьому засумніватися. Будь-хто може увійти у ваше життя зі словами «я тебе люблю», але лише ті, хто говорять правду, готові залишитися в ньому, і довести, як сильно вони вас люблять. Часом для того, щоб знайти саме цю людину, нам доводиться постаратися, але воно того варте. Завжди.

4. Ваші особисті стосунки засновані лише на фізичній привабливості

Краса – це не тільки зовнішній вигляд, що змушує людей проводжати вас поглядом, або те, як вас сприймають інші. Це те, заради чого ми живемо. Те, що нас визначає. Те, що заховане в глибинах вашого серця, і те, що додає нам неповторності. Те, що робить нас тими, ким ми є – всі ці дрібні особливості і дивацтва. І ті, кого привернуло лише ваше миле обличчя або красиве тіло, якщо і залишаться поруч, то навряд чи надовго. Зате ті, хто розгледить красу вашої душі, не покинуть вас ніколи.

5. Вашу довіру постійно підривається

Любов – це коли даєте комусь шанс поранити вас прямо в душу, але настільки довіряєте, що вірите – ця людина такого не зробить. І подібне може закінчитися лише одним з двох – або ці стосунки протримаються до кінця життя, або ви запам’ятаєте цей урок на все життя. Але будь-який з цих варіантів насправді позитивний. Ви або переконайтеся в тому, що людина, якій ви довірилися, гідна цієї довіри, або ви отримаєте можливість звільнити від неї ваше життя, і пошукати іншу. І в підсумку ви зрозумієте, хто чого вартий, і хто – той єдиний, готовий заради вас ризикнути всім. І можете мені повірити, багато людей здатні неабияк вас здивувати.

6. Вас постійно недооцінюють

Знайте собі ціну! Коли ви зав’язуєте близькі стосунки з кимось, хто вас не поважає, ви відриваєте від себе шматочок душі, який вже ніколи не відросте назад. Для всіх нас одного разу настає момент, коли нам варто просто здатися, і перестати ганятися за деякими людьми. Якщо хтось захоче, щоб ви були в його житті, він знайде спосіб залишити вас там. Часом вам варто просто відпустити ту людину, за якою ви ганяєтеся, і визнати, що вам не до душі її ставлення до вас. Якщо вона хоче піти – відпустіть. Часом це простіше, ніж намагатися утримати. Так, ми вважаємо, що це важко і боляче … до того моменту, коли ми це робимо. А потім ми запитуємо себе «Чому я не зробив цього раніше?»

7. Ви ніколи не говорите по душам

Часом сварка може врятувати ваші стосунки, а мовчання – зруйнувати їх. Спілкуйтеся з людьми. Говоріть з ними по душам, від чистого серця, так, щоб у вас потім не було ніякого жалю. Ви прийшли в цей світ не для того, щоб бути щасливим, але для того, щоб бути чесним, і ділитися своїм щастям з іншими.

8. Вам дійсно не подобається ваша нинішня ситуація, спосіб життя, робота, ну і так далі

Краще вже потерпіти невдачу в чомусь, що вам дійсно подобається, ніж досягти успіху в ненависній справі. Не дозволяйте комусь, хто відмовився від своєї мрії, позбавити вас вашої. Найкраще, що ви можете зробити зі своїм життям – йти по ньому, слухаючи поклик серця. Ризикувати. Не варто йти по шляху найменшого опору лише тому, що ви боїтеся того, що може трапитися. Бо на цьому шляху з вами не станеться взагалі нічого і ніколи. Ризикуйте, робіть помилки, вчіться на них – воно того варте. Так, підійматися на вершину гори непросто, але коли ви там опинитеся, то зрозумієте, що це коштувало кожної пролитої краплі крові, сліз і поту.

9. Ви розумієте, що минуле ніяк вас не відпускає, і ви продовжуєте ним жити

Рано чи пізно ви забудете про сердечний біль, забудете про те, що викликало у вас сльозу, і тих, хто заподіяв вам біль. Рано чи пізно ви зрозумієте, що ключ до щастя і волі не у владі, і вже тим більше не в помсті, але в тому, щоб дозволити життю йти своєю чергою, і вчитися у нього всього, чого можна. Адже в кінцевому підсумку найбільш важливою главою вашому житті буде не перша, а остання, в якій ви зрозумієте, наскільки добре була написана вся історія вашого життя. І тому відпустіть минуле, звільніть себе, і відкрийте свій розум для можливостей, які несуть нові стосунки і безцінний досвід.

10. Єдина річ, яку ви не повинні відпускати ні за що і ніколи – це надія

Пам’ятайте, чого ви заслуговуєте, і продовжуйте рухатися вперед. Вірте – одного разу всі фрагменти мозаїки складуться докупи. Ваше життя наповниться щастям і достатком, нехай навіть не зовсім таким, як вам представлялося. А потім ви озирнетеся на прожите життя, усміхнетеся, і запитайте себе: «І як мені все це вдалося»?

За матеріалами