10 ознак того, що прийшов час відпустити людину
Психологія

10 ознак того, що прийшов час відпустити людину

Так, найчастіше нам буває дуже складно відмовитися від стосунків із близькою людиною, але буває так, що лише відпустивши їх і продовжуючи рухатися вперед, ви зможете стати сильнішими, мудрішими, і, в кінцевому підсумку, щасливішим.

Ознаки того, що прийшов час відмовитися від стосунків з близькою людиною, і продовжувати рухатися далі:

1. Партнер хоче, щоб ви були кимось, ким ви не є.

Не намагайтеся змінити саму свою суть заради когось, навіть дуже близького. Куди мудріше втратити когось, будучи собою, ніж утримати, зробивши вигляд, що ви хтось інший. І пам’ятайте – простіше загоїти поранене серце, ніж збирати по осколках розбиту особистість. Простіше заповнити те місце у вашому житті, де знаходився інша людина, ніж те місце всередині вас, де знаходилися ви самі.

2. Слова цієї людини розходяться зі справами – і сильно.

Всім нам іноді потрібен хтось, хто надихає нас, і допомагає дивитися в майбутнє з надією. І якщо людина, яка перебуває з вами поруч, має на вас абсолютно протилежний вплив, якщо її слова постійно розходяться з їїсправами – що ж, мабуть, прийшов час завершувати ваші стосунки. І краще вже бути самій, ніж в подібній компанії.

Справжня дружба – це найміцніша з обітниць, мовчазна, неписана, але непорушна. Не слухайте, що кажуть інші люди. Дивіться на те, що вони роблять. У житті кожної людини не так багато справжніх друзів, але рано чи пізно ви їх знайдете.

3. Ви зловили себе на тому, що намагаєтеся змусити когось вас полюбити.

Запам’ятайте раз і назавжди – неможливо змусити когось нас полюбити. І ми не повинні просити когось залишитися, якщо він хоче піти. Це і є сутність справжнього кохання – свобода. Але з кінцем любові ще не закінчується життя. І знайте – хоча любов часом залишає нас з якоїсь причини, вона завжди залишає щось після себе. І якщо хтось дійсно вас любить, він ніколи не дозволить вам в цьому засумніватися. Будь-хто може увійти у ваше життя зі словами «я тебе люблю», але лише ті, хто говорять правду, готові залишитися в ньому, і довести, як сильні їх почуття. Часом для того, щоб знайти саме цю людину, нам доводиться постаратися, але воно того варте. Завжди.

4. Ваші особисті стосунки засновані лише на фізичній привабливості.

Краса – це не тільки зовнішній вигляд, що змушує людей проводжати вас поглядом, або те, як вас сприймають інші. Це те, заради чого ми живемо. Те, що нас визначає. Те, що заховане в глибинах вашого серця, і те, що додає нам неповторності. Те, що робить нас тими, ким ми є – всі ці дрібні особливості і дивацтва. І ті, кого привернуло лише ваше миле обличчя або красиве тіло, якщо і залишаться поруч, то навряд чи надовго. Зате ті, хто розгледить красу вашої душі, не покинуть вас ніколи.

5. Ваша довіра постійно зраджується.

Любов – це коли даєте комусь шанс поранити вас прямо в душу, але настільки довіряєте, що вірите – ця людина такого не зробить. І подібне може закінчитися лише одним з двох – або ці стосунки протримаються до кінця життя, або ви запам’ятаєте цей урок на все життя. Але будь-який з цих варіантів насправді позитивний. Ви або переконайтеся в тому, що людина, якій ви довірилися, гідна цієї довіри, або ви отримаєте можливість позбавити від неї ваше життя, і пошукати іншу. І в підсумку ви зрозумієте, хто чого вартий, і хто – той єдиний, готовий заради вас ризикнути всім. І можете мені повірити, багато людей здатні неабияк вас здивувати.

6. Вас постійно недооцінюють.

Знайте собі ціну! Коли ви зав’язуєте близькі стосунки з кимось, хто вас не поважає, ви відриваєте від себе шматочок душі, який вже ніколи не відросте назад. Для всіх нас одного разу настає момент, коли нам варто просто здатися, і перестати ганятися за деякими людьми. Якщо хтось захоче, щоб ви були в його житті, він знайде спосіб залишити вас там. Часом вам варто просто відпустити ту людину, за якою ви ганяєтеся, і визнати, що вам не до душі її ставлення. Якщо вона хоче піти – відпустіть. Часом це простіше, ніж намагатися утримати. Так, ми вважаємо, що це важко і боляче… до того моменту, коли ми це зробимо. А потім ми запитуємо себе «Чому я не зробив цього раніше?»

7. Ви ніколи не говорите по душам.

Часом сварка може врятувати ваші стосунки, а мовчання – зруйнувати їх. Спілкуйтеся з людьми. Говоріть з ними по душам, від чистого серця, так, щоб у вас потім не було ніякого жалю. Ви прийшли в цей світ не для того, щоб бути щасливим, але для того, щоб бути чесним, і ділитися своїм щастям з іншими.

8. Ви постійно жертвуєте своїм щастям.

Якщо ви будете дозволяти людям брати від вас більше, ніж віддавати, ваш баланс стане негативним куди швидше, ніж ви це уявляєте. Намагайтеся зрозуміти, коли варто вирвати з жадібних рук кредитну карту вашого життя. Краще залишитися на самоті, але зберегти гордість, ніж залишатися в стосунках з кимось, хто постійно вимагає приносити в жертву власне щастяе і самоповагу.

9. Вам дійсно не подобається ваша нинішня ситуація, спосіб життя, робота, ну і так далі.

Краще вже потерпіти невдачу в чомусь, що вам дійсно подобається, ніж досягти успіху в ненависній справі. Не дозволяйте комусь, хто відмовився від своєї мрії, позбавити вас вашої. Найкраще, що ви можете зробити зі своїм життям – йти по ньому, підкоряючись поклику серця. Ризикувати. Не варто йти по шляху найменшого опору лише тому, що ви боїтеся того, що може трапитися. Бо на цьому шляху з вами не станеться взагалі нічого і ніколи. Ризикуйте, робіть помилки, вчіться на них – воно того варте. Так, підійматися на вершину гори непросто, але коли ви там опинитеся, то зрозумієте, що це коштувало кожної пролитої краплі крові, сліз і поту.

10. Ви розумієте, що минуле ніяк вас не відпускає, і ви продовжуєте ним жити. –

Рано чи пізно ви забудете про сердечні рани, забудете про те, що викликало у вас сльози, і тих, хто заподіяв вам біль. Рано чи пізно ви зрозумієте, що ключ до щастя і волі не у владі, і вже тим більше не в помсті, ав тому, щоб дозволити життю йти своєю чергою, і вчитися у нього всьому, що можна. Адже в кінцевому підсумку найбільш важливою главою вашого життя буде не перша, а остання, в якій ви зрозумієте, наскільки добре була написана вся історія вашого життя. І тому відпустіть минуле, звільніть себе, і відкрийте свій розум для можливостей, які несуть нові стосунки і безцінний досвід.

Єдина річ, яку ви не повинні відпускати ні за що і ніколи – надія. Пам’ятайте, чого ви заслуговуєте, і продовжуйте рухатися вперед. Вірте – одного разу всі фрагменти мозаїки складуться докупи. Ваше життя наповниться щастям і достатком, нехай навіть не зовсім таким, як вам представлялося. А потім ви озирнетеся на прожите життя, усміхнетеся, і запитайте себе: «І як мені все це вдалося»?

За матеріалами