8 ознак того, що хлопець ідеально вам підходить
Психологія

8 ознак того, що хлопець ідеально вам підходить

Якщо ви зустрічаєтеся з чоловіками і ваші стосунки не складаються так, як вам би того хотілося, то прийшов час переоцінити типи людей, яких ви вибираєте в партнери. Зрештою, ви можете скільки завгодно любити хлопця, але це не означає, що ви сумісні в довгостроковій перспективі або що він гідний вас. Якщо ви ставите питанням: «Чи підходить він мені?» тоді стежте за цими ознаками, які вказують що він ідеальний для вас.

1. Ви обидва прагнете до компромісу

Знаходити компроміс – важлива складова будь-яких відносин. Звичайно, ви не завжди будете з усім погоджуватися, але рух вперед важливий, і ви не повинні бути єдиними, хто хоче піти на поступки. Якщо ви і ваш партнер можете піти на компроміс або домовитися про прості речі, швидше за все, ви зможете пережити великі шторми в стосунках.

2. У нього свої цілі в житті

У відносинах важливо, щоб ви обидва прагнули до особистого зростання, продовжуючи працювати разом як пара. Якщо ви відчуваєте себе комфортно, плануючи майбутнє, яке включає один одного, а також приділяєте час роботи над собою, то це відмінний знак того, що ви і ваш партнер перебуваєте на одному рівні.

Хлопцеві з довгостроковим потенціалом не повинні загрожувати ваші особисті цілі або цінності, тому знайти того, у кого є свої власні цілі, завжди добре.

3. Вам легко думати разом про майбутнє

Коли мова заходить про майбутнє, в деяких відносинах виникає великий знак питання, тому, якщо це не так, це чудово. Якщо він не тільки готовий поговорити з вами про місяці і роки в майбутньому, а й сам іноді піднімає цю тему, очевидно, що у нього є емоційний інтелект і зрілість, щоб бути готовим до справжніх відносин.

4. Він не тільки говорить, але і діє

Багато чоловіків схильні тільки до розмов і бездіяльності, що не тільки засмучує, але і є марною тратою вашого часу. Приємно чути правильні речі від хлопця, з яким ви зустрічаєтеся, але ще краще, коли він підкріплює ці слова конкретними діями.

5. Він точно знає, чого хоче від життя та кохання

Немає нічого гіршого, ніж недоумкуватий хлопець, у якого немає ні цілі в житті, ні любові. Якщо ваш партнер може чітко і непохитно висловлювати свої потреби і бажання, це хороший знак того, що ви можете будувати відносини.

6. Його не потрібно постійно заспокоювати

Ми всі іноді відчуваємо себе невпевнено, але вам ніколи не слід витрачати весь свій час на те, щоб заспокоювати свог о хлопця і завіряти його, що він єдиний для вас.

Постійні запевнення, компліменти і т.д. – ознака того, що він занадто незрілий, щоб витримувати відносини з дорослими. Якщо ви можете сказати, що він упевнений в ваших відносинах і не намагається постійно сумніватися в них, це безперечно плюс.

7. Він надає вам заслужену повагу

Він не змушує вас робити те, що ви не хочете робити або що вам незручно, і він не підриває ваш авторитет, коли ви висловлюєте думки або думки про щось, навіть якщо він не згоден.

Він знає, що ви сильна, незалежна жінка, і поважає це кожен день. Про що ще можна просити?

8. Він не йде, коли стає важко

Це дуже важливо у багатьох відношеннях. Якщо все йде погано або не ладиться, і він тікає, значить, він не на тому рівні, який вам потрібен. Хороший партнер повинен бути готовий вистояти труднощі разом з вами, і спілкуватися, коли справи йдуть погано. Відносини – це баланс, і якщо ви обидва можете впоратися з хорошими часом, вам також необхідно впоратися з поганими.

Джерело