Повний провал: ТОП-5 жіночих помилок під час сеksу
Життєві поради

Повний провал: ТОП-5 жіночих помилок під час сеksу

Звичайно, далеко не кожен може похвалитися своєю майстерністю у сексуальних стосунках. Але є й ті помилки, які надто очевидні абсолютно для всіх жінок.

Сьогодні саме час дізнатися, що ви робите не так і як цього уникнути.

Нуль ініціативи

Чоловіки теж хочуть, щоб їх спокусили, так-так. Не соромтеся виявляти ініціативу. Будьте активною і пам’ятайте, що заняття коханням, має приносити задоволення обом, а не комусь одному.

Мовчання

Чоловікові важливо знати, чого ви хочете. Адже у здорових стосунках партнери думають насамперед про задоволення своєї половини, а потім уже – себе. Говоріть йому про ваші бажання і те, що зараз у сеksі вас не влаштовує. Головне – акуратно підбирайте слова, щоб не знизити самооцінку чоловіка.

Порівняння з колишнім

Це пряме табу всіх табу! Сеks – не шаблон, під який усі мають підходити. Намагайтеся позбутися такої звички, щоб не зіпсувати собі та партнеру інтимне життя. А там не далеко і до розриву стосунків!

Імітація оргаzму

Повірте, чоловіки відчувають, коли ми брешемо. Особливо ви можете видати себе у випадку, коли імітуєте пік задоволення на перших хвилинах статевого акту. Будьте чесні та думайте про своє задоволення. Адже імітувати все життя не вдасться, правда?

Невдала поза

Заняття сеksом в одній позі можуть швидко набриднути. Експерименти в ліжку – чудовий спосіб урізноманітнити сексуальне життя. А хчоловыки просто у захваті від них. Підберіть разом оптимальні для вас пози та темп фрикцій. І не забудьте попросити партнера бути делікатнішим. Не всі хитромудрі пози можуть бути “однаково корисними”.