3 місця, де потрібно торкатись чоловіка під час поцілунку
Життєві поради

3 місця, де потрібно торкатись чоловіка під час поцілунку

Поцілунки – один із найгарячіших проявів любові. Цілуватися подобається і жінкам і чоловікам, особливо якщо робити все правильно, а не стукатися зубами один про одного. Але не всі знають, як поцілунок може розкрити, запалити людину. Руки, зазвичай, розпускають чоловіки, а дівчата просто отримують задоволення. Але не всім чоловікам це подобається, їм хочеться відчувати жіночу ініціативу.

Треба розуміти, що тілесний контакт приносить нові відчуття, задоволення як одному, так і іншому партнерові. Але торкатися до своєї половинки потрібно акуратно, щоб не застати зненацька і не здатися занадто вульгарною.

Руки на його груди, шию та обличчя

Шия – чи не найбільший чутлие місце не тільки у жінок, але і у чоловіків. Тому потрібно цим користуватися. Не треба її стискати, виснути на ній, дряпати своїми нарощеними нігтями. Акуратно пальчиками або долоньками торкаємося. Це йому точно сподобається.

Другу руку можна покласти на груди. Це сприймається чоловіками підсвідомо так, що він самець, і дамі подобається його накачені м’язи грудей. Звичайно, трохи перебільшено, але щось подібне відчувають чоловіки.

З шиї і грудей можна руки перемістити на обличчя. І теж гладимо ніжно і трепетно. Так може спалахнути не жартівлива пристрасть! По щоках, далі на шию, і можна ще потилицю помацати.

Притуляйтеся

Жінка взагалі повинна вести себе по життю як кішечка. Серйозна, коли до чогось прагне, ласкава і муркаюча, коли висловлює любов і щось хоче попросити. А що роблять кішки під час ніжностей? Труться, притискаються.

Ось і дівчата повинні притискатися до тіла чоловіка під час поцілунку І партнеру буде приємно відчувати всю красу жіночого тіла. Це дозволить його розкріпачити.

Нижче пояса

Для особливо сміливих жінок підійде дана порада. Коли ви відчуваєте, що почуття розбушувалися не на жарт, то можна руки опустити вниз. Чоловікам теж подобається, коли дівчата кладуть руки на попу. Це говорить йому, що ця частина тіла подобається його дамі. Як якийсь комплімент.

Також можна замахнутися на його “добро”. Але не стискати, а легко гладити і ніжно торкатися. Тут уже все може перетекти в менш формальну обстановку. Але незабутні відчуття отримають обидва!

І хоч всі ці поради швидше за все будуть корисні молоді, старше покоління теж може “згадати молодість”! 😉

За матеріалами