6 жіночих помилок, які вбивають пристрасть у стосунках
Життєві поради

6 жіночих помилок, які вбивають пристрасть у стосунках

Більшість стосунки розпочинаються з неймовірної пристрасті, коли всі думки лише про партнера. Відчуття неймовірної закоханості просто заполоняють розум. Звісно, з часом ми звикаємо один до одного, і все це збавляє обороти. І не дивно, адже ми б просто не змогли жити нормальним життям, перебуваючи в такому емоційному стані.

Правда, іноді жінки роблять помилки ще на перших етапах закоханості, через що руйнують стосунки або просто вбивають пристрасть тоді, коли вона має лише спалахувати. 

1. Відсутність ініціативи

Чоловікам теж подобається, коли їм приділяють увагу. Звичайно, спершу ви можете вичікувати першого кроку від нього, але надалі це не завжди повинен робити він. Дайте йому зрозуміти, що він бажаний та жаданий, і ви самі здивуєтеся, як зміниться ставлення партнера до вас. 

2. Скутість

У багатьох жінок є блоки та комплекси, які заважають нормально розвиватися в стосунках. Чоловіків це більше відштовхує, ніж вади вашого тіла. Просто розслабтеся і навчіться отримувати задоволення. Про це думаєте тільки ви, хоча зосередитися слід зовсім на іншому!

3. Надмірна турбота

Якщо ви хочете просто знищити власні стосунки — станьте для чоловіка матір’ю. Як  тільки ви проявляєте занадто багато турботи, чоловік автоматично виключає свою мужність. Хочете пристрасті — будьте рівноправними партнерами!

4. Бути вічно невдоволеною

Якщо ви будете вічно бурчати, як невдоволені бабусі, які завжди скаржаться на життя — також можете відштовхнути чоловіка. Він поруч з жінкою хоче відчувати себе затишно та розслаблено. На перших етапах стосунків на варто занадто багато розповідати про власні проблеми.

5. Відкривати всі карти

Не розповідайте про те, як ви доглядаєте за собою та не розкривайте всі карти. Якщо ви робите щось зі своєю шкірою або волоссям, надавайте тільки результат. Залишайтеся загадкою, яку хочеться постійно розгадувати. Ви ж не хочете залишитися кексиком без родзинок?

6. Не знати собі ціну

Ні в якому разі не можна давати іншому принижувати себе. Якщо це розпочинається ще на перших етапах стосунків — вас чекає сумний кінець. Не прив’язуйтеся до таких людей, щоб уникнути проблем. Знайдіть внутрішній баланс, щоб знайти гармонійного партнера. 

Ці правила допоможуть зберегти пристрасть у ваших стосунках до тих пір, поки ви не закладете міцний фундамент.

Джерело