11 ознак, що ваша дівчина вам зраджує
Життєві поради

11 ознак, що ваша дівчина вам зраджує

Нам постійно твердять, що тільки ревниві люди бувають надто прискіпливими до свого партнера. Також усі вважають, що зазвичай зраджують лише чоловіки.

Але жінки так само схильні до зрад, як і чоловіки. І є чіткі ознаки того, що ваша дівчина вам не вірна.

Почуття, що ваша половинка вас дурить, нелегко пояснити, особливо якщо вона, схоже, не зробила нічого поганого! Однак що робити, якщо це дивне почуття не зникає? На жаль, цього відчуття недостатньо, щоб робити висновки. Щоб відкинути сумніви (або затіяти з’ясування стосунків) шукайте докази.

І ми вам допоможемо!

1. Ви більше не команда

Незалежна жінка – це, звичайно, добре. Протягом багатьох років жінки боролися за рівні права, і вони будуть робити все, що в їх силах, щоб зберегти це завоювання.

Але коли у вас близькі та міцні стосунки, ви маєте навчитися працювати в команді.

Якщо ви і ваша дівчина колись були командою, але тепер ви помічаєте, що вона повертається до своїх старих звичок, це може бути ознакою того, що вона планує зрадити вам або просто піти.

Це одна з найпоширеніших ознак того, що ваша дівчина обманює вас.

2. Вона вказує на кожен недолік.

Всі ми здійснюємо помилки. Ніхто не ідеальний, і ваша дівчина це знає.

Але якщо ви помітите, що вона раптом почала вказувати на кожен ваш недолік, це може означати, що вона шукає виправдання, щоб кинути вас.

Вона також може намагатися переконати вас, що причина, через яку все зруйнувалося, – це ваші недоліки.

3. Постійно дізнається де ви.

Ви можете подумати, що це досить мило, що ваша дівчина хоче знати, які ваші плани та дії протягом дня. Але існує шанс, що вона робить це, щоб переконатися, що ви не натрапите на когось іншого.

Коли хтось зраджує, очевидна мета – ніколи не попастися, і єдиний спосіб зробити це – знати, де ваш партнер. Завжди.

4. Вона стала нехтувати вами.

Якщо ваша дівчина, зазвичай, є хорошим слухачем і дуже доброзичливою людиною, але зараз все кардинально навпаки – тоді це тривожний дзвіночок.

Якщо вона перестане слухати те, про що ви кажете, або відмахується від питань – саме час насторожитися.

5. Пізно повертається додому.

Підтримувати свою кохану дуже важливо, особливо, якщо ваша дівчина намагається отримати підвищення на роботі. Проте, якщо вона ні з того, ні з цього почала пізно повертатися додому (при чому постійно) – час дізнатися, що відбувається.

Якщо вона не зраджує, то поговоріть із нею. Дайте їй зрозуміти, що іноді в житті є важливіші речі, ніж робота.

6. Вона закривається.

Іноді люди думають, що зрада – це лише фізичний вчинок. Але емоційна зрада може бути такою ж трагічною, якщо не більше.

Якщо ваша дівчина перестала відкриватися вам, незважаючи на ваше постійне бажання душевно поговорити, то, можливо, вона знайшла кому відкритися на стороні.

7. Має багато нових друзів.

Немає нічого поганого в тому, що у вас велике коло спілкування. Нові друзі – це завжди добре. Але якщо ви помітите, що вона заводить нових друзів, часто з ними зустрічається, але вас не запрошує – час задуматися.

Це може бути ознакою того, що вона намагається проводити час подалі від вас. Можливо, з якоїсь причини ви їй неприємні, чи вона знайшла іншого?

8. Проблеми у спальні.

Здорове сексуальне життя є важливою частиною романтичних стосунків.

Це не означає, що ви повинні постійно виявляти свою любов і прихильність через сеkс. Але якщо сексуальне життя майже або зовсім відсутнє – вона вам зраджує.

У кожних стосунків бувають свої злети та падіння, і іноді сексуальне життя втрачає колишню міць. Якщо інтерес вашої дівчини до вас продовжує зменшуватись – настав час серйозно поговорити.

9. Вона приділяє більше уваги телефону, аніж вам.

З винаходом смартфонів люди скорочують живе спілкування один з одним – це сумний факт. На заміну звичайним зустрічам прийшли соціальні мережі.

У стосунках це хороший спосіб залишатися на зв’язку, коли ви не поряд. Але коли ви разом, потреби в телефонах бути не повинно.

Якщо ваша дівчина приділяє своєму телефону більше уваги, ніж вам, то, можливо, у неї завівся хтось на стороні. Інша причина: вона може бути одержима віртуальним життям, що також є проблемою.

10. Вона завжди при «повному параді».

Ніхто не забороняє вам удосконалюватись і намагатися бути кращими. З часом ви розумієте, що старий халат або брудне волосся не є катастрофою, і це нормально.

Однак, якщо вашій дівчині не властиво приділяти своїй зовнішності надто багато уваги, а ви помітили, що вона купила новий одяг, зробила нову стрижку і навіть витрачає годинни на макіяж – подумайте.

Так, звичайно, вона може спробувати викрутитись і сказати, що просто хоче виглядати добре для вас. Але ви знаєте, що вона виглядала добре навіть до того, як почалися всі ці перетворення.

11. Вона багато від вас приховує.

Всім потрібний особистий простір, коли справа доходить до певних речей. Якщо у вас є пароль на телефоні, це не означає, що ви щось приховуєте. Це означає, що ви просто не хочете, щоб хтось втручався у ваше особисте життя.

Однак якщо стосунки досить міцні та відкриті, то зазвичай пари довіряють одна одній таку деталь, як пароль від телефону. Навіть при цьому ніхто не намагається один одного контролювати і постійно стежити за листуваннями в соцмережах.

Якщо ж ваша дівчина готова обороняти телефон мало не ціною свого життя (не буквально, звичайно), то це привід задуматись.

Це особливо актуально, якщо ви виявите, що вона змінює свої паролі або дійсно нервує, як тільки ви увійдете до кімнати.

Це одна з найсильніших ознак того, що ваша дівчина вам зраджує.

Нагадуємо, що описана поведінка має сприйматися лише як знаки, а не фактичні докази.

Останнє, що вам потрібно робити, це закотити велику сцену про те, про що ваша кохана, можливо, навіть ніколи не замислювалася, оскільки це може погано вплинути на ваші стосунки.

І це ще один привід приділяти своїй половинці більше уваги, адже найчастіше корінь зла – байдужість, а не злий намір.

За матеріалами