Хочеш знати, чи зраджує тобі дівчина? Подивися на її пальці
Життєві поради

Хочеш знати, чи зраджує тобі дівчина? Подивися на її пальці

Вчені Оксфордського університету провели дослідження, в результаті якого з’ясували, як довжина пальців на жіночій руці пов’язана з ймовірністю зради. Вони досліджували 274 волонтерок, зразки їх ДНК, а також психологічні тести.

Відповідно до їхніх висновків, якщо вказівний палець на лівій руці довгий, жінка більш схильна до невірності. Справа в тому, що довгий вказівний і короткий безіменний палець пов’язані з високим рівнем жіночих статевих гормонів в утробі матері. Значить дівчинка народжується більш жіночною і імпульсивною, може бути незадоволеною одним партнером і зраджувати йому.

За словами вчених, жінки з більш жіночними формами тіла вважають, що у них більший вибір чоловіків, тому можуть бути імпульсивні і не боятися шукати альтернативу.

Якщо під час свого розвитку плід піддавався більшій кількості чоловічого гормону тестостерону, довший виходить безіменний палець, а вказівний – коротший. Наприклад, чоловіки, у яких безіменні пальці довші вказівних, зазвичай більш спортивні. Втім, зв’язку довжини пальців у чоловіків з їх поведінкою в стосунках вчені не виявили.

А ось жінки, у яких безіменний палець довший вказівного, частіше бувають лесбіянkами. Вчені і правда помічали, що вплив тестостерону в утробі матері пов’язаний з довжиною пальців і сеkсуальною орієнтацією.

За матеріалами