10 фактів про сеkс, які повинна знати кожна дівчина
Цікаво знати

10 фактів про сеkс, які повинна знати кожна дівчина

Короткий, але дуже важливий лікнеп про ep0тичні стереотипи і багато іншого.

Згідна, про сеkс вже розказано дуже багато. Але це лише так здається. Та й тема така цікава і різноманітна, що інформації по ній ніколи не буває багато. У сеkсі завжди є куди рости і вдосконалюватися, адже на кону – якість орг@зму, одного з найпотужніших і приємних в світі відчуттів. Ну, і емоції. Це часто набагато важливіше за задовлення. Тому потрібно вивчати не тільки своє тіло, але й знати деякі факти про сеkс, які здаються простими істинами, але на ділі ніколи зайвими не будуть.

1. Збуджений чоловік не помітить твоїх недоліків

Заросла лінія бікіні, зайва жирова складочка, розтяжки… Все це важливо для нас, дівчат, які щодня критично вивчають себе в дзеркалі. Чоловікові, який пристрасно бажає тебе, абсолютно байдуже все, крім твоєї відповідної пристрасті і збудження. Тим більше, якщо він ВЖЕ виявився з тобою в ліжку, то навряд чи його відлякає твій целюліт або маленькі груди.

2. Сеkс в м’якому, свіжому, зручному ліжку явно недооцінюють

Звичайно, ви – суперсучасна і прогресивна пара і пробували робити це в туалеті літака, в кіно, на пляжі і на лавці серед білого дня. Але, правда, спробуйте любити один одного традиційно – в ліжку. Давним-давно психологами доведено, що сеkс в ліжку – найзручніший варіант. І фізично, і морально.

3. Еро-стереотипи дійсно працюють

Пелюстки троянд, арома-свічки, ванна з пінкою, шампанське… Банально? Так, звучить занадто солодко і примітивно, але ж все одно приємно, правда ж? І якщо можна героїням любовних романів, то чому тобі не можна? Іноді грубий і жорсткий сеkс теж корисно розбавити цієї “ваніллю”.

4. Не дивися на інших

Хлопець подружки може 10 разів за ніч? А у чоловіка працівниці ерекція з’являється за 1 секунду, та й оргазми він їй доставляє одним лише дотиком? Не варто займатися порівняннями і підлаштовуватися під інших людей. Стандартів в ліжку не існує. Найважливіше – щоб сеkс з твоїм партнером доставляв задовлення вам обом.

5. Чим більше у тебе хорошого сеkсу, тим частіше і більше його хочеться

Все просто – “післясмак” задоволення змушує хотіти переживати його знову і знову. Це як улюблене тістечко або бургер. Навіть коли ти не так голодна, одна лише думка про ці ласощі не відпускає, поки не потрапить тобі на язик знову. І все одно мало.

7. Не варто соромитися своїх сеkсуальних бажань

Дивно, що в теперішній час, в еру високих технологій, хтось ще соромиться говорити про сеkс. Сміливо говори партнеру, коли тобі хочеться сеkсу, де і як тобі його хочеться. БУДЬ-ЯКОГО чоловіка шалено збуджує, коли жінка хоче його і не соромиться це показати.

8. Жінці потрібен час, щоб налаштуватися на сеkсуальний лад

Ще дві години тому ти писала на роботі квартальний звіт, півгодини тому їхала в задушливому автобусі, набитому людьми, а тут ти по клацанню пальця повинна перетворитися в сеkс-богиню. Поясни хлопцю, що тобі потрібен час, щоб трохи відпочити. Звичайно, пристрасть може накрити в будь-який момент, незалежно від втоми, але іноді і тобі потрібен час.

9. М@стурбація – це прекрасно, навіть при наявності постійного партнера

І нічого ганебного в цьому немає. Задовольняти себе можна і на самоті, і в присутності партнера. Взаємні ласки можуть перетворитися в захоплюючу сеkсуальну гру.

10. Думати про оргазм – найвірніший спосіб “прогнати” його

“Чому так довго? Чому я ще не закінчила? Може, він мені не підходить? Чому з іншим було швидше?”. Жени геть подібні думки! Вони забивають тобі голову і відволікають. Фокус повинен концентруватися на задоволенні, а не на непотрібних думках, які лише заважають.

11. Іноді все, що вам обом необхідно – просто разом поспати

Саме “поспати”, а не “переспати”. Кожна ніч не обов’язково повинна завершуватися пристрасними актами любові. Стосунки розвиваються, і сон в обнімку тепер може зблизити вас не гірше одночасного орг@зму.

За матеріалами