По носі можна визначити незаймана дівчина чи ні… і ще 6 інших ознак
Гумор та позитив

По носі можна визначити незаймана дівчина чи ні… і ще 6 інших ознак

Ось деякі невідомі ознаки, які показують, що жінка є не незаймана.

Ніс

За її носом може бути видно, що жінка не є незайманою. Кінчик її носа буває червонуватий, якщо вона незаймана. Якщо ви торкнетеся кінчика носа, він стане червоним. Іноді колір не легко помітний. Після інтимної близькості червоний колір зникає.

Очі

Якщо під очима темна смужка, значить, дівчина більше не незаймана. Дівчинка, яка все ще незаймана, не має цієї смужки. Також, коли вона сміється, в куточках її очей з’являються зморшки.

Лоб

У діви зазвичай лоб гладкий. Після сексуального досвіду на лобі з’являються лінії. Це не ознака старості, вони можуть бути помічені, коли вона сміється або говорить.

Долоня

Спробуйте тримати її мізинець близько 1 хвилини, потім відпустіть і запитайте, як вона себе почуває. Якщо вона говорить, що нічого не відчуває, є великі шанси, що вона не незаймана. Остання ж скаже, що вона відчула напружений, пульсуючий біль.

Груди

Груди діви більш пружні і тверді. У жінок вони зазвичай менш пружні і стають м’якшими і більшими, ніж раніше. Також можна визначити, народила вона чи ні. Якщо її соски прямі або дивляться вгору, вона ніколи не народжувала. Але якщо її соски дивляться вниз – вона мама.

Губи

У незайманих губи виглядають червоними, відсутня блідість і вологість. Але жінка, що має за спиною сексуальний досвід, має губи, які виглядають потрісканими. Хоча це може бути зовні не очевидно, сміючись, її губи будуть виглядати більшими.

Вуха

Якщо жінка не незаймана, тоді кінці тонкого волосся в області її скронь і вух не підведені. Але якщо жінка незаймана, то навпаки. Її почуття стимуляції сильніші, ніж у дівчини не діви.

За матеріалами