5 чоловічих якостей, перед якими жінки не можуть встояти (згідно з наукою)
Психологія

5 чоловічих якостей, перед якими жінки не можуть встояти (згідно з наукою)

Чоловіки іноді навіть не уявляють собі, які їх риси є привабливими в очах жінок. Часто вони орієнтуються в цьому питанні на думку друзів, іноді заглядають в журнали в пошуках відповіді на найважливіше питання – як привабити жінку?

Існує безліч стереотипів – на зразок того, що жінкам подобаються хлопці в акуратному костюмі і краватці, або якщо у них хвилясте волосся і блакитні очі, або якщо це веселун з невичерпним запасом анекдотів. Де ж правда? Насправді такі чарівні риси дійсно існують, вони були виявлені шляхом наукових досліджень психологів. Як з’ясувалося, найголовніше для успішного знайомства – виділитися з маси собі подібних.

Уявіть, що ви входите в бар і в дальньому кінці помічаєте дивно привабливу жінку. Ви хочете познайомитися з нею в надії на успішний розвиток стосунків. Але як вона повинна помітити вас в натовпі, якщо ви схожі на всіх інших хлопців? У вас такий же модний одяг і сучасна стрижка, як у всіх, і навіть ваш парфум найпопулярніший і тому виходить від кожного другого.

Вам просто необхідно знати, як підвищити свою привабливість і відразу виділитися, щоб привернути увагу вподобаної дівчини.

Ви повинні розуміти, які штрихи в зовнішності і поведінці хлопця можуть залучати жінок. Чоловіки іноді йдуть на найнесподіваніші хитрощі в спробах залучити погляди слабкої статі, експериментуючи зі своїм зовнішнім виглядом. Звичайно, не всіх жінок приваблює те, що може зробити з собою чоловік, щоб виділитися. Ось чому в цьому питанні найкраще спиратися на наукові дослідження.

Ви отримаєте перевірені поради, тому у вас не буде необхідності наступати на граблі – ці поради дійсно працюють. І перша риса, яку жінки вважають привабливою, зажадає від вас сміливості.

1. Жінки знаходять густі бороди і голені голови привабливими

Ні для кого не секрет, що тонкі деталі стилю і зовнішнього вигляду чоловіка мають вирішальне значення для його впевненості в собі. В рівній мірі ці нюанси важливі для жінок, які оцінюють привабливість хлопця. Звідси випливає, що для чоловіка слідування моді і догляд за собою необхідні.

Цим він демонструє стильність, дисципліну і увагу до деталей. І при цьому чоловікам доступні різні стилі. Варто мати на увазі, що багатьом жінкам подобається нестандартний зовнішній вигляд. Як з’ясувалося, жінки знаходять привабливими такі чоловічі риси, пов’язані з волоссям:

Густі бороди

Відповідно до проведеного Університетом Нового Південного Уельсу в 2014 році опитуванням, в якому взяли участь 1500 жінок, було виявлено, що борода вважається більш сексуальною рисою в тих регіонах світу, де більшість чоловіків чисто виголені. Чому жінкам подобається борода?

Це одна з ознак мужності, яка говорить про те, що в сфері гормонів у вас повний порядок. Одна з переваг густої бороди – ви виглядаєте більш здоровим і сильним. До практичної користі можна віднести і те, що волосяний покрив забезпечує захист від ультрафіолетових променів влітку, холодного вітру – взимку, а також від інших подразників, які можуть завдати шкоди вашому обличчю.

Які ще переваги дає борода?

• Це ознака доброго здоров’я. Ще одна приваблива риса бородатого чоловіка, виявлена ​​в ході дослідження, полягала в тому, що жінки хлопців з густою бородою вважають більш здоровими, ніж тих, у кого взагалі немає волосся на обличчі.

• Батьківські навички. Чоловіки з рослинністю на обличчі вважаються кращими батьками. Подумайте, яка жінка не захоче, щоб хлопець, з яким вона зустрічається, був хорошим батьком?

• Мужність. Чим більше у вас рослинності на обличчі, тим більш мужнім ви сприймаєте себе, і так само до вас ставляться оточуючі. Учасниці опитування зв’язали бородатих чоловіків з авторитетом і силою. Борода підкреслює високий статус і великі можливості свого власника.

• Акуратність. Чоловік змушений пестити і леліяти свою бороду, а це говорить про те, що йому притаманні такі риси характеру, як акуратність, відповідальність і дисциплінованість.

Розглянувши всі ці міркування, зверніть увагу на один важливий аспект дослідження. Наше завдання – виділитися з натовпу собі подібних і зосередити на себе увагу красунь. Тому майте на увазі, що борода буде відрізняти вас від інших, тільки якщо ви живете в європейських або північноамериканських містах, тобто там, де більшість чоловіків чисто виголені.

Але якщо ви проживаєте там, де бороди більш поширені – наприклад, в Індії або в сільських районах Америки, – то вам потрібно зробити навпаки і чисто поголитися. Якщо ви хочете виділитися, важливо робити щось протилежне тому, що роблять чоловіки у вашому оточенні.

Голена голова

Відомо, що довге доглянуте волосся чоловіки – одна з найважливіших речей, які жінки приймають до уваги при оцінці привабливості партнера. Недарма найвідоміші актори і поп-зірки шоу-бізнесу мають шикарні гриви.

Навіть в світі бізнесу подовжена стрижка не виходить з моди у представників управлінського персоналу вищої ланки, а вже ці хлопці завжди краще за інших приваблювали протилежну стать.

Однак завжди є винятки з правил, і лисина як раз і є таким винятком. Щоб не залишалося неясності, підкреслимо, що мова не йде про тих чоловіків, які самі по собі лисіють або мають рідке волосся.

Маються на увазі чоловіки, які беруть бритву або машинку для стрижки і свідомо позбавляються від свого густого волосся. Якщо у вас намічається лисина і вже утворилася помітна лисина, не тягніть – побрийтеся під нуль і станьте привабливим для жіночих сердець.

Чоловіки, які вирішили виглядати в стилі Містера Пропера, часто призводять такі аргументи на користь свого вибору:

• Виглядати охайно. У лисих чоловіків не буває жирного або склеєного волосся на голові після важкого тренування. Їм також не потрібно турбуватися про гребінець і пригладжувати випадково розпатлане пасма волосся, які протягом дня неминуче будуть стирчати на всі боки.

• Бути мужніми. У формуванні цього стандарту величезну роль зіграв Голлівуд. Давайте згадаємо Брюса Вілліса, Віна Дизеля, Джейсона Стетхема і величезну армію інших акторів з фільмів-бойовиків. Чи багато хто з суворих головних героїв-мачо, рятуючи світмають пишну гриву, чи вони поголені? Що тут сказати? Жінки люблять героїв.

• Підкреслити інші особливості. Чим менше уваги приділяється вашому волоссю або його відсутності на вашій голові, тим більше – інших частин обличчя або тіла. Якщо у вас особливо гарна усмішка, вона може здатися навіть кращою без волосся на голові. Будьте обережні з голінням наголо – це підходить тільки чоловікам з ідеально гладкою формою черепа. У разі якщо форма голови неідеальна або у вас стирчать вуха – голена голова створить протилежний ефект.

• Впевненість в собі. Потрібно набратися чималому сміливості, щоб розлучитися з волоссям. Все-таки це радикально змінює звичний образ. Будьте впевнені, що жінки визнають сміливість і оцінять цю рису вашої особистості.

Випадання волосся – річ, яка може бути жахливою для багатьох чоловіків. Настільки, що багато хлопців тримаються за своє рідке волосся, зачісуючи дві волосини в три ряди, хоча робити цього не слід. Повірте, лисуватий і маскуючий свою «тонзуру» чоловік виглядає в очах жінок зовсім непривабливо, якщо не смішно. Прийміть даність і носіть залисини з гідністю або зважитеся і поголіться нарешті під нуль!

2. Жінки люблять оповідачів хороших історій

Інша риса чоловіка, яку жінки вважають привабливою, – це вміння розповісти історію. Грамотно і красиво «проїхатися по вухах» може бути сексуальною рисою, адже не забуватимемо прописну істину – жінка любить вухами.

Серія досліджень, проведених вченими з Університету Північної Кароліни і Державного університету Нью-Йорка, включала опитування жінок, показала, що розповідання історій є бажаною рисою чоловіків в очах цих жінок, оскільки це вміння свідчить про високий статус чоловіка.

Один з авторів дослідження стверджує, що здатність розповідати історії відображає можливість людини добувати ресурси. Хороші оповідачі з більшою ймовірністю будуть впливати на інших або завойовувати авторитет в суспільстві.

Підвішений язик буде свідчити і про освіту чоловіка, про його словниковий запас і грамотність, а вибір теми відображає інтереси і кругозір. Уміння говорити завжди піднімає людину по службових сходах і підвищує її статус.

Щоб розповісти захоплюючу історію, потрібно:

• Виявляти відмінне почуття гумору, щоб підтримувати інтерес людей;

• Бути в гармонії з соціальними сигналами і мовою тіла, щоб знати, як працювати зі своєю аудиторією;

• Бути достатньо безстрашним, щоб говорити про особистий досвід (або про когось, кого ви тільки що зустріли!);

• Вміти комфортно перебувати в центрі уваги.

Є ще і фізіологічний відгук на чудове оповідання. Коли хтось розповідає захоплюючу історію з емоційним тригером (це може бути конфлікт, напруга, дозвіл), то у слухача це вивільняє викид хімічних речовин:

  • кортизолу, який змушує звертати увагу на оповідача;
  • окситоцину, що змушує співчувати персонажам;
  • дофаміну, що змушує вас почувати себе добре, коли історія має щасливий кінець.

Ці хімічні речовини діють як приворотне зілля і привертають слухачів, поєднуючи їх з промовистою. З романтичної позиції ці відповідні викиди гормонів можуть стати основою для потягу. У підсумку – жінка отримала задоволення і побачила, який ви чудовий хлопець.

3. Жінки знаходять популярних чоловіків привабливими

Перебуваючи в групі, ти стаєш привабливим. Це здається трохи дивним, але дослідження 2013 року, опубліковане в журналі «Psychological Science», показало, що чоловіків вважали більш привабливими, коли вони були частиною групи. Коли жінка дивиться на групу хлопців, її мозок має тенденцію «усереднювати» риси осіб всіх чоловіків в групі. Через це всі їхні обличчя виглядають більш середніми, ніж вони були б самі по собі.

Назвати когось «середнім на вигляд» – навряд чи це можна вважати компліментом. Але дослідники з Каліфорнійського університету пояснюють, що «середні» особи більш привабливі.

Виходить, що, по суті, перебування в групі приховує ті риси, які вам не здаються привабливими для жінок.

Інше пояснення, чому в групі чоловік здається більш привабливим, – це те, що жінки, розглядаючи, шукають передбачувані ролі кожного хлопця в групі. Хтось виявиться явним лідером групи, інший буде найчарівнішим і так далі.

Спостерігаючи за динамікою групи, жінка виділить найбільш привабливі для неї риси особистості – це може бути чарівність, розум, гумор, авторитет. Для кожної жінки буде мати значення щось своє, адже всі люди різні.

4. Жінки люблять чоловіків в фактурному одязі

Цей висновок може здатися неймовірним, але факт залишається фактом. Привабливі для жінок чоловічі риси включають текстуру його одягу. Текстурована одяг може викликати у людей різні емоції та асоціації. Не вірите?

Згадайте, як дотик до м’якого ніжного пледу заспокоює вас. А якщо ви торкаєтеся до гладкого атласу, це може викликати в уяві чуттєві образи. Фактурний одяг нічим не відрізняється за своїм тактильним сприйняттям.

Жінки будуть наділяти хлопця всілякими рисами і особливостями, в залежності від типу і текстури тканини, яку він носить.

• Шкіра асоціюється з мужністю. Це характеристики жорсткості та міцності, вони створюють в розумі жінки образи хлопця на потужному мотоциклі, ковбоя або шкіпера суховантажу.

• Джинсова тканина міцна, але, коли розноситься, стає дуже зручною. Жінка може подумати, що чоловік, який одягнений в спортивному стилі в денім, жорстокий зовні, але в душі він м’який і добрий.

• В’язані тканини, такі як кашемір, викликають у жінок бажання торкатися до вашому светра. Вони створюють думку про вас як про затишний, ніжний і ранимий чоловік, про якого пора подбати.

5. Жінки знаходять привабливими чоловіків з сивим волоссям

Університет Абертея в дослідженні 2010 року відшукав, що жінки будь-якого віку і рівня достатку вважатимуть за краще чоловіків старшого віку. Одним словом, жінок заводять сиве волосся. Це здається трохи дивним, але давайте повіримо вченим і перевіримо їх висновки.

Вибір старших чоловіків може бути притаманний тільки якісь певній частині населення. Але все ж ці жінки сказали, що їм подобаються сивина, так що до них теж треба прислухатися.

Важливо відзначити – якщо у вас сивина, то не спокушайтеся, ви сподобаєтеся далеко не всім. Але, з іншого боку, ніколи не можна догодити всім у цьому житті. Краще бути на межі крайнощів і знайти когось, хто без розуму від цієї вашої якості, ніж вибрати середній варіант і нікого не завоювати.

За те, що сивина в моді, ми можемо подякувати таким легендам кінематографу, як сер Шон Коннері і Джордж Клуні. Сиве волосся уособлюють особливу неповторність і вишуканість. Коли у хлопця сиві скроні, його часто вважають мудрим і трохи хитрим лисом.

Якщо ви – молодий чоловік і сиве волосся почало пробиватися в вашій шевелюрі, не боріться з ними, а носіть як знак пошани. Почнете боротьбу з сивиною і станете її зафарбовувати – точно відштовхне жінок, які чудово вміють визначити, пофарбоване волосся чи ні.

Навпаки, впевненість може притягувати і залучати жінку. Саме зіставлення вашого молодого обличчя з посивілим волоссям – це різкий і контрастний елемент стилю, який добре гармонує. Це стає предметом уваги і привертає жінок!

Ось кілька асоціацій, які з’являються при погляді на чоловіка, волосся якого «припорошене» сивиною:

  • зрілість;
  • здоровий спосіб життя;
  • вдумливий, мудрий і начитаний;
  • змушує жінку почувати себе в безпеці.

Підіб’ємо підсумок всьому тому, що було викладено вище. Здорове поєднання рис, які жінки знаходять привабливими, буде найбільш ефективним для чоловіків. Привертайте увагу жінки своєї доглянутою рослинністю на обличчі, змусьте зосередитися її на собі за допомогою неймовірно цікавої історії і володійте впевненістю, з якою ви носите сивину 🙂

Не бійтеся виділитися з натовпу!

За матеріалами