Як стати жінкою, перед якою не може встояти жоден чоловік
Життєві поради

Як стати жінкою, перед якою не може встояти жоден чоловік

Як бути чарівною жінкою, яка по-справжньому приваблює чоловіків:

1. Залишайся вірною собі

Не намагайся бути такою дівчиною, яка, як ТОБІ ЗДАЄТЬСЯ, подобається чоловікам. По-перше, швидше за все у тебе неправильні уявлення про те, що подобається чоловікам. По-друге, це не природно, ти не справжня, і це видно. І чим більше ти будеш ховатися під якоюсь маскою, тим складніше чоловікові буде пізгнавати тебе.

Та й взагалі, якщо він не може прийняти і полюбити тебе такою, яка ти є, то він не той, з ким ти повинна бути.

2. Показуй інтерес, але змушуй його намагатися

Ми, чоловіки, більше цінуємо те, що заробляємо своєю працею, а не те, що нам дається просто так. У той же час більшість чоловіків досить сором’язливі, боячись отримати відмову. Навіть у найбільш успішних хлопців були поразки в знайомствах.

Тому жінка повинна дати чоловікові знати, що він їй подобається, що вона йому не відмовить. Це можна зробити поглядом або навіть підійти до нього. Але не полегшуйте йому всю задачу! Він повинен показати, що готовий постаратися заради тебе.

3. Будь жіночною

Для сучасних жінок це може бути важко. Особливо для кар’єристок. Те, що добре на роботі, не діє у стосунках. Чоловік не хоче зустрічатися з бізнес-леді, він хоче зустрічатися з жінкою, яка так само успішна в своїй справі. Маленька, але важлива різниця.

Покажи свою чутливу, ніжну і дбайливу сторону. Чоловік оцінить це і захоче тебе. Вчися бути чарівною.

За матеріалами