Жіночі звички, перед якими не може встояти жоден чоловік
Життєві поради

Жіночі звички, перед якими не може встояти жоден чоловік

Природна сексуальність властива кожній представниці прекрасної статі, проте частина жінок не зовсім розуміють, як нею користуватися, а також яким чином розкрити свій талант.

Це питання поставили експерти, і виявили кілька прийомів, які може застосовувати будь-яка дівчина, щоб бути спокусливою:

Прикушування губи

Жінка може привернути увагу свого об’єкта зітхання за допомогою закушування губи під час розмови з ним. Експерти запевняють, що такий нехитрий жест змусить партнера випробувати ніжність і помітити привабливість жіночих губ.

Гладка шкіра

Жінка з гладкою і ніжною шкірою привертає набагато більше шанувальників, ніж володарка недоглянутого тіла. Першими в цьому питанні досягли успіху жінки Стародавнього Риму та Єгипту, які також користувалися різноманітними маслами, щоб надати шкірі приємний аромат і ніжність.

Погляд

Не дарма з середини минулого століття на рекламних плакатах почали малювати дівчат, які спокусливо дивляться через плече. Саме такий погляд в правильному виконанні, як вважають експерти, здатний зачарувати будь-кого.

Каблуки

Деякі жінки не можуть уявити своє життя без підборів, але є поодинокі випадки, коли дама на дух їх не переносить. Цей нюанс робить ноги стрункішими, а ходу – сексуальною, тільки якщо дівчина вміє правильно на них ходити. Вся магія шпильок полягає в тому, що хода на них буде плавною і чарівною, тому слід навчитися професійно на них ходити.

Впевненість в собі

Кожен чоловік в першу чергу зацікавиться впевненою в собі дівчиною, навіть якщо вона не буде відрізнятися особливими зовнішніми даними. Головне в цьому питанні не перерости з впевненої в самовпевнену, що здатна відштовхнути.

Макіяж

Більшість чоловіків відзначають, що їм подобається бачити жінку не нафарбовану, і прекрасній статі можна розслабитися і не ховати своє обличчя за шарами консилерів і рум’ян. Однак фахівці радять продовжувати підкреслювати свої достоїнства за допомогою туші для вій або легкої пудри, але робити це правильно.

Елегантність

Елегантність не приховує сексуальність жінки, але і не виставляє її напоказ, в чому і полягає ідеальний баланс такого стилю життя. Однак це не поширюється тільки на правильність вибору одягу, а й на вміння подати себе, манери жінки і навіть підбір аромату.

Усмішка

Багато дівчат вважають широку усмішку недоречною в багатьох ситуаціях, проте це не так. Чоловікам подобається, коли жінка проявляє емоції безпосередньо, особливо якщо це щирий сміх або усмішка.