5 чоловічих звичок, які можуть бути гіршими за зраду!
Психологія

5 чоловічих звичок, які можуть бути гіршими за зраду!

Багато жінок найжахливішим недоліком чоловіків вважають нездатність зберігати фізичну вірність. Іноді цьому пункту надають таке величезне знання, що про інші йзовсім забувають.

Ми зібрали ще 5 звичок чоловіків, які можна поставити на один щабель зі зрадою. І ось з цими звичками варто всерйоз боротися.

Алкоголь

Залежність від алкоголю настає досить швидко. Це може не бути алкоголізмом, але зловживання спиртними напоями явно веде саме до цієї дороги.

Комп’ютерна залежність

Чоловіки, як діти, готові весь день, не встаючи з місця, дивитися в монітор, клікаючи по монстрам мишкою. Будувати стосунки з людиною, яка не здатна (або не хоче) контролювати свій час і віддає перевагу комп’ютерній грі, а не реальному світу, – завжди складно і не завжди виходить.

Скупість

Занадто ощадливий чоловік рідко користується великою повагою як серед жінок, так і серед друзів. Уміння витрачати і витрачати з розумом – завжди вважалося ознакою мудрого чоловіка.

Нерішучість

Нерішучість, як якість, рідко (якщо не сказати, що ніколи) вважається позитивним. Причому нерішучість однаково погана риса характеру як для чоловіків, так і для жінок.

Не стримувати слово

Давати обіцянки і навіть не докласти зусиль, щоб їх стримати – явна ознака недостойної людини.

За матеріалами