6 речей, які чоловіки хочуть, але не можуть сказати жінкам
Психологія

6 речей, які чоловіки хочуть, але не можуть сказати жінкам

Питання, яким протягом тисячоліть задаються всі жінки планети – про що він думає? – вже не раз обговорювалося представницями прекрасної статі. Сьогодні ми зібрали 6 фраз, які чоловіки хочуть, але не завжди можуть розповісти своїй обраниці:

1. «Я не боюся прихильності, я просто повинен бути впевнений»

Як з’ясувалося, той факт, що чоловіки бояться серйозних стосунків – це всього лише міф.

Нещодавнє дослідження американських журналістів показало, що чоловіки вважають за краще жити в шлюбі, а не залишатися на все життя холостяками. Вони так само зацікавлені в тривалих серйозних стосунках, як і жінки. Чоловіки готові і хочуть створювати сім’ю. У дослідженні взяли участь 12000 чоловіків і жінок, яким було поставлено одне єдине питання: «На ваш погляд, краще прожити життя в родині або залишаючись на самоті?». Результати показали, що 66% чоловіків хочуть створити міцну сім’ю, тоді як серед жінок таких виявилося всього 51%. Таким чином, чоловіки розвіяли міф про те, що вони не хочуть одружуватися.

Чоловікові потрібно всього кілька зустрічей, щоб зрозуміти: одружиться він на вас чи ні. Так що якщо ви як і раніше незаміжні, значить, ваш чоловік на вас одружуватися не хоче.

2. «У мене є почуття, але мені важко їх висловити»

Жінки часто звинувачують чоловіків в бездушності, егоїзмі і відсутності емоцій. Напевно, для якихось чоловіків це і може бути правдою, однак, не для всіх. Насправді, сучасне суспільство (та й первісне теж) змушує чоловіків пригнічувати свої емоції, намагатися не показувати почуття і переживати всі проблеми мовчки. «Чоловіки не плачуть» – саме ці слова більшість батьків говорять хлопчикам. І хлопчики їх засвоюють. Не плачуть і не завжди розуміють тих, хто плаче. Однак все це зовсім не означає, що чоловіки – бездушні сухарі.

Як показує практика, саме представники сильної половини людства частіше страждають інфарктами, а трапляється це почасти й тому, що постійне придушення своїх емоцій призводить до хронічного стресу, руйнування нервових клітин і серцевих проблем. Мудра жінка повинна розуміти, що для того, щоб чоловік почав висловлювати свої емоції необхідно багато часу і терпіння.

3. «Звичайно, в моїй крові є тестостерон, але це не означає, що я сексуальний маніяк»

Образ сучасного чоловіка в очах жінок нагадує карикатуру – такий собі неандерталець, який рухається примітивними інстинктами, який не в змозі контролювати свої тваринні позиви. Але – на превеликий подив багатьох жінок – чоловіки зовсім не такі примітивні, як здається на перший погляд.

Насправді більшість чоловіків вважають сеkс не рутинним заняттям, а чимось, що має відбутися в правильний час, в правильному місці і вже точно з правильною жінкою.

Сучасне суспільство абсолютно нормально сприймає сексуальні фантазії як чоловіків, так і жінок, а вони (фантазії ці) у всіх різні. Так що якщо людина хоче займатися сеkсом… ну наприклад, в ліфті, а ви вважаєте, що любовні ігри можливі тільки в повній темряві і під ковдрою, це не означає, що ваш партнер збоченець. Більшість чоловіків не приховують, що сеkс грає не останню роль в їх стосунках з жінкою, проте практично всі вони готові піти на жертви заради коханої. В рамках розумного, звичайно…

4. «Все, що ти чула про чоловіче его – це… правда»

Багато психологів рекомендують уявити, що чоловіче его – це надувна кулька. Її можна надути до неймовірних розмірів, можна акуратно здути, а можна, проткнувши голкою, з гуркотом лопнути. Перші два варіанти цілком прийнятні, а от третій може виявитися фатальним, у всякому разі, для стосунків. Якщо жінка хоче завоювати серце чоловіка, їй доведеться неабияк поспівати йому дифірамби. Говорити правду теж потрібно обережно – спочатку похвалити, потім посварити, потім знову похвалити. І пам’ятайте – рвану кульку вже не надути.

5. «Мені потрібна певна ступінь свободи і незалежності, і я боюся, що ти станеш для мене тягарем»

Сумно, звичайно, таке усвідомлювати, але це правда. Чоловіки дуже бояться, що жінка стане кайданами на їх ногах. Це стосується різних аспектів життя – комусь потрібна можливість фліртувати з іншими жінками, хтось вважає, що сім’я завадить кар’єрі, комусь важливі захоплення і друзі. Після зустрічі з жінкою чоловік ще довго готує шляхи до відступу, аж до того моменту, поки не зрозуміє, що це та сама, з якою він хоче провести все життя.

Все, що потрібно від розумної жінки в цій ситуації – давати своєму обранцеві трохи вільного місця. Якщо він кар’єрист – не змушуйте його будь-що-будь проводити вихідні на дачі у вашої мами: нехай працює! Якщо він мріє про звання майстра спорту з водних лиж, не потрібно сварити його за витрачені на нові кріплення півтори місячні зарплати. Ну а якщо він фліртує з іншими… змусьте його ревнувати.

6. «Я хочу мати можливість розповісти тобі про свої бажання, страхи і мрії, не боячись, що на мене обрушиться шквал обурення»

Чоловікам є що сказати жінкам. Але вони вкрай рідко це роблять. Чому Тому що бояться атомного вибуху емоцій у відповідь на їх слова. Йому здається, що ви занадто відверто одягаєтеся; його не влаштовує ваша неорганізованість; або він був би не проти, якби ви скинули ті зайві п’ять кілограмів, які набрали за холодну пору року. Однак він мовчить. Тому що швидше за все у відповідь на критику він почує чимало неприємних слів на свою адресу, виявиться винен, а потім йому доведеться просити у вас вибачення, а ви довго його не пробачите, неабияк потріпаєте йому нерви, а потім, коли він нарешті заслужить поблажливості, ви ще довго будете говорити, який він несправедливий, жорстокий і взагалі вас не любить. Ось такий довгий ланцюжок думок народжується в голові чоловіка, коли він думає про те, що ваша міні-спідниця не надто доречно виглядає на офіційному обіді з потенційним роботодавцем.

Звичайно, багатьом чоловікам не завадило б навчитися тактовно висловлювати свої думки, однак якщо ви не дасте йому зрозуміти, що готові вислуховувати його думку, він рано чи пізно перестане терпіти короткі спідниці, яскравий макіяж і зайві кілограми і піде до тієї, яка вже наробила помилок, все усвідомила і з готовністю приймає критику.

Автор: Xenia Nova