10 речей, які чоловіки таємно хочуть від жінок
Життєві поради

10 речей, які чоловіки таємно хочуть від жінок

У стосунках з жінками чоловікам теж притаманні фобії – страх бути відкинутим, страх поставити під загрозу мужність або боязнь зіткнутися з культурними нормами. З цієї причини вони часто тримають свої справжні думки про жінок при собі.

Ось 11 важливих речей, які чоловіки думають про жінок, але ніколи не скажуть про це:

1. Будь ласка, замовте собі десерт

Жіноча ідея про те, що ви повинні бути витонченою і правильною зовсім не спокушає чоловіків, тому що це означає, що вам не подобається, хто ви є або з ким ви перебуваєте. Якщо у вас дійсно є відчутна зайва вага і ви себе обмежуєте в солодкому, то ок. Але якщо немає, то, будь ласка, пропустіть прихильність культурним нормам, будьте справжньою і замовте морозиво з тістечками. Як і в випадку із засмагою, брехня в цьому питанні лише відштовхне чоловіка.

2. Зробіть перший крок

Навіть найбільш мужнім вашим прихильникам не подобається мати справу з відкиданням і відчувати біль. Якщо ви збираєтеся зробити перший крок, відкрийтесь чоловікові, торкніться його рукою або усміхніться. Просто дайте йому знак, щоб він знав, що не буде принижений, якщо зробить перший крок.

3. Ви можете бути босом в спальні

Традиційний гендерний розподіл – це круто, але іноді приємно, коли жінка бере на себе відповідальність. Якщо чоловік здається стомленим, можливо, тому що він нервує, він вас не порадує. Так що, як би дивно це не звучало, якщо ви час від часу контролюєте процес, це може бути тим, що йому потрібно, щоб трохи розслабитися.

4. Ви красива, перестаньте скаржитися

Він би не був з вами, якби думав, що ви непривабливі. Чоловіки – надзвичайно візуальні істоти, і, як не банально це звучить, зовнішність завжди грає якусь роль. Деяким подобається підтягнутий, але жіночний образ Дженніфер Лоуренс, інші вважають за краще спортивну фігуру Кемерон Діаз, а деяким подобаються дуже худі жінки або дівчини з більш повними фігурами.

Так що не переживайте. Він бачить вас привабливою і спокусливою, адже він з вами в стосунках. Якщо ви хочете щось змінити в собі, зробіть це, але зробіть це для себе, а не для нього.

5. Елегантне плаття прикрашає будь-яку жінку

Елегантне вбрання, яке робить вас схожою на актрису, будь це Бріжит Бардо або Емма Уотсон, відповідає чоловічому прагненню до успіху і класичної краси.

Точно так же, як ви цінуєте м’язи Джейсона Момоа, чоловіки теж хочуть відчути, як йдуть по червоній килимовій доріжці з тією, яка шикарно і бездоганно виглядає в красивому платті. Звичайне вечірнє плаття з досить глибоким вирізом підійде, але елегантне вбрання означає, що чоловік має справу зі справжньою жінкою.

6. Ваш комплімент (або два) чоловікові не зашкодять

Це йде врозріз з уявленням про те, що чоловікам не потрібно, щоб з ними няньчилися, але маленький комплімент має велике значення для підвищення їх самооцінки. Комплімент може виражатися не тільки словами, так що тут великий простір для жіночої фантазії.

7. Просто будьте впевненими в собі

Відповідно до одного з дослідженням жіночого журналу, 78% чоловіків воліли б зустрічатися з впевненою в собі жінкою повних розмірів, ніж з супермоделлю без цієї якості. Кожен чоловік хоче бути з красивою жінкою. Просто, якщо вона – пучок невпевненості, загорнутий в якусь естетичну привабливість, ця краса дуже слабка. Це дивний факт, але особистість і впевненість роблять жінку фізично привабливішою. Як ви сприймаєте саму себе, так буде робити і чоловік.

8. Природність має на увазі довіру

Макіяж може підкреслювати не тільки риси обличчя, але і зміцнювати вашу впевненість у собі. Але коли ви не нафарбовані і перебуваєте один на один з вашим чоловіком, це означає, що ви не боїтеся виглядати вразливою і не боїтеся довіряти йому.

9. Вам не потрібно дивитися футбол або грати в онлайн-ігри

Немає необхідності сидіти перед приставкою, якщо ви не дуже в цьому зацікавлені. Робити те, що ви хочете, є найбільш важливим. Якщо ви дійсно втілюєте більш «класичну» жіночність і любите шопінг, а не спортивні матчі, це прекрасно. Для футболу у чоловіків є друзі.

10. Не потрібно надягати маску

Це нормально, коли на ранніх етапах стосунків ви хочете здатися чоловікові з кращого боку. Але занадто часто надягати таку маску потім увійде в звичку, від якої ви вже не відмовитеся.

Якщо вам хтось говорить, що ви повинні робити те чи інше, швидше за все, це не та людина, з якою ви повинні бути насправді. Немає нічого більш привабливого, ніж жінка, яка створює свій власний стиль життя. Жінка, яка унікальна у всьому.

За матеріалами