7 речей, які чоловіки хочуть, щоб жінки хоч іноді робили замість них
Життєві поради

7 речей, які чоловіки хочуть, щоб жінки хоч іноді робили замість них

Якщо вірити поширеним уявленням про чоловіків, всі ми не вміємо слухати, думаємо тільки про сеkс і ніколи не опускаємо сидіння унітазу. Але ми теж люди, у нас є почуття і складні бажання, які ми хотіли б, щоб жінки хоч іноді робили замість нас. Ось лише кілька з них:

1. Робіть перший крок.

Ми можемо робити вигляд, що зовсім не хвилюємося, коли підходимо знайомитися, але, повірте, часом це справжня паніка. Чому б не пошкодувати нас хоч раз і не почати розмову першою? Те ж саме стосується першого поцілунку або сеkсу.

2. Проводьте менше часу в магазинах, коли ви закупляєтесь.

Чоловіки, в своїй більшості, роблять покупки швидко. Ми знаємо, що ми хочемо, де це продається, ми йдемо прямо туди, купуємо і йдемо. Ходити по торговому центру і годинами приміряти різний одяг – це не найкращий спосіб провести суботу, але тому, що ви нам подобаєтеся, ми вдаємо, що і нам весело.

3. Будьте «великою ложкою».

Ми всі колись були дітьми, коли згорталися клубочком під теплими руками батьків, де відчували себе в теплі і безпеці. Ми можемо бути дорослими чоловіками, але це не означає, що ми не оцінимо ваші обійми в ролі «великої ложки».

4. Іноді платіть за нас.

Так, ми самі хочемо показати, що можемо забезпечити вас, ми хочемо самі платити і витрачати гроші на улюблену жінку. Але нам приємно, коли жінка пропонує сама оплатити квитки в кіно або вечерю в кафе, просто в якості винятку пригостити нас, тим самим показавши, що вона поруч не тільки через наший гаманець.

5. Збирайтеся швидше.

Звичайно, ми цінуємо те, що ви намагаєтеся виглядати якнайкраще, але може якби ви робили це трохи швидше, то ми б виходили з дому вчасно? Це варіант? Ні? Тоді забудьте про це.

6. Вистачить їсти з нашої тарілки.

Незаперечний факт, що чоловікам потрібно більше калорій. Тому наша тарілка може здаватися дуже повною різноманітної їжі, але нам потрібно все це. Якщо ви замовляєте салат, а потім крадете у нас картоплю фрі, ви оголошуєте війну 🙂

7. Залишайтеся на своїй половині ліжка зі своєю половиною ковдри.

У дівчат дві крайності – спочатку повністю обплести нас руками і ногами, не даючи вільно зітхнути, а потім відвернутися і згорнутися калачиком, перетягнувши на себе всі ковдру. Будь ласка, не забувайте, що ми є поруч з вами, і нам теж хочеться комфорту і буває холодно.

За матеріалами