12 речей, які чоловіки хочуть, щоб жінки робили частіше
Психологія

12 речей, які чоловіки хочуть, щоб жінки робили частіше

Запитай жінку про те, чого хоче чоловік, і вона з великою впевненістю скаже «Сеkс». Але це всього лише один з пунктів в списку того, чого чоловіки найчастіше хочуть від жінок. І це не тільки інтимні моменти. Ви здивуєтеся, тому що чоловіки не просять про це, тому що не хочуть виглядати як жінка. Але тим не менше для них це дуже важливі речі.

1. Балувати його крихке его.

Твій чоловік може здаватися сильним і непереможним, але його его неймовірно крихке. Ти навіть не уявляєш, як сильно він критикує себе, коли ти відмовляєш йому в близькості. Так що роби йому компліменти. Говори йому, який він сексуальний, як багато тобі допомагає (навіть якщо він просто виносить сміття).

2. Не чекати, що він зробить перший крок.

Холостяки ненавидять, що тільки від них завжди чекають першого кроку. Їм точно сподобалося б, якби жінка сама підійшла і проявила ініціативу.

3. Робити йому масаж.

Твій чоловік хоче відчувати твої руки по всьому своєму тілу, і не тільки в сеkсуальному сенсі. Допоможи йому розслаблятися після важкого дня, зніми його напругу.

4. Спробувати побути Дон Жуаном.

Він ніколи не зізнається, але він теж хоче, щоб ти до нього залицялася. Приготуй йому романтичну вечерю. Сплануй несподіване подорож, зроби йому спонтанний подарунок. Йому сподобається, що ти думаєш про нього.

5. Проявляти ініціативу в ліжку.

Зазвичай жінки дозволяють чоловікові вести в сеkсі. Але чоловікам подобається, коли жінка все бере в свої руки. Спокушай його і покажи, як сильно ти його хочеш. Це сильний афродизіак для нього.

6. Запитувати, як пройшов його день, і слухати.

Ми часто звинувачуємо чоловіків, що вони нас не слухають, але ми теж в цьому винні. Скажи чесно, як багато ти пам’ятаєш про те, що він розповідає про своїх колег? Слухай по-справжньому, задавай питання, які спонукають його відкриватися тобі.

7. Дивитися те, що він любить, не скаржачись.

Чоловіки і жінки рідко коли люблять одні і ті ж фільми і серіали. Так що будь готова йти на компроміс. Знайди щось хороше і цікаве в тому, що він любить дивитися. Він це оцінить.

8. Говорити йому, що ти хочеш в подарунок.

Чоловіки не люблять губитися в здогадах про те, що ти хочеш отримати на якесь свято. Так що вистачить натяків. Він їх не розуміє. Запропонуй йому кілька ідей, щоб він міг вибрати, тим самим хоч трохи зберігши ефект сюрпризу.

9. Підтримувати його.

Пам’ятаєш про те, яке у них крихке его? Якщо справа стосується змін в його житті, йому потрібна підтримка. Може він хоче краще харчуватися, більше тренуватися або змінити роботу. Що б це не було, підтримуй його.

10. Говорити йому, що тобі подобається в ліжку.

Якщо ти хочеш отримати більше задоволення, просто підкажи йому, як це зробити. Він теж цього хоче.

11. Бути готовою до пригод.

Стосунки з часом входять в звичку, тому чоловік розуміє, що йому потрібна жінка, готова на експерименти і пригоди.

12. Приймати чіткі рішення.

Чоловіки ненавидять невизначені жіночі відповіді «Як хочеш» і «Мені все одно». Він хоче, щоб ти хоч іноді була рішучою.

За матеріалами