Несумісні зодіакальні пари, які можуть бути разом щасливими!
Цікаво знати

Несумісні зодіакальні пари, які можуть бути разом щасливими!

Іноді ви бачите пару, і дивуєтеся, як такі різні партнери можуть поєднуватися один з одним. Навіть, незважаючи на їх відмінності, їм все ж вдається бути разом і жити щасливо.

Цікаво дізнатися, з ким ви можете зійтися, незважаючи ні на що? Шукайте себе серед зодіакальних пар-протилежностей, які не тільки притягуються, але і можуть мати чудові стосунки:

Овен + Рак

Казкова пара

Овен обожнює бути персоною номер один і любить, коли люди душі не чують. Він – лицар у сяючих обладунках, який рятує дівчину в біді – і в цьому випадку Рак – із задоволенням здасться його натиску і без зайвих слів відправиться в його замок.

Рак не завжди знає, як впоратися зі своїми проблемами, а Овен допомагає йому відчувати себе в безпеці. Бравада Овна, змішана з любов’ю і турботою Рака, обіцяє цим двом чудові стосунки.

Овна може не подобатиться постійно грати роль головного, але така його натура. Рак також в змозі перемогти дракона, але також здатний відмовитися від геройства на благо сім’ї.

Телець + Риби

Пара «стрес викликає стрес»

Телець може зібрати свої пожитки і переїхати в абсолютно нову країну, якщо це означає рішення його проблем. Він – не з людей зі слабкими нервами, але, коли справа доходить до стресу, він стає жахливо пригніченим. І, хоча він емоційно схожий з Рибами за рівнем стресостійкості, Риби цінують Тельця за те, що можуть на нього покластися.

Телець і Риби, як правило, добре уживаються разом, тому що, коли один з них справляється зі стресом, інший переходить в режим опікуна, допомагаючи йому заспокоїтися

Близнюки + Скорпіон

Злісна, але дотепна пара

Партнерство між Близнюками і Скорпіоном більше провальне, ніж успішне, але ці двоє можуть змусити стосунки працювати. Вони обидва – сильні духом особистості, які не бояться проявляти свої лідерські якості і показувати, хто в домі господар. Інтенсивність Скорпіона і здатність Близнюків міняти свою особистість і емоції, роблять цей союз страхітливим, але успішним.

Цей союз є парою лиходіїв, які випромінюють зло, домінування і інтенсивність, але ідеально поєднуються один з одним. Обидва дотепні і чарівні, вони – кращі друзі і соратники, змітають своїх ворогів.

Лев + Козеріг

Сильна пара

Дует Лева і Козерога здавалось би неможливий але, якщо обидва попрацюють над стосунками, між ними все буде чудово. Вони мають славу як владної, жадібної пари, тому що обожнюють успіх, славу і гроші. Вони знають, як будувати міцні стосунки, не будучи занадто прив’язаними і залежними один від одного, але завжди поруч, якщо кому-небудь з партнерів знадобиться допомога.

Щастя прийде до них, коли вони не побояться грати «брудно», щоб просунутися вперед у кар’єрі. Козеріг – майстер маніпуляції, а Лев хитрий і розважливий. Між ними може спалахнути конкуренція, але, якщо вони будуть триматися один за одного – відносини можуть бути дуже гармонічними.

Діва + Терези

Пара номер один

Діва й Терези – два знаки, які відокремлюють себе від інших. По одинці вони однаково прекрасні і яскраві – всередині і зовні – але разом вони просто незламні. Партнерство між цими двома знаками занадто велике для цього світу. Вони працюють над своїм зв’язком, виявляючи сильні сторони один одного, і створюючи стосунки, сповнені любові і краси.

Звичайно, і у Діви, і у Терезів великі надії на життя, любов і один одного, тому вони будуть боротися зі спробами поліпшити партнера і спробувати бути кращим за нього. Вони обидва успішні, прекрасні і розумні, іншим за ними ніколи не встигнути.

Стрілець + Водолій

Пара соціальних воїнів

Водолій і Стрілець не тільки висловлюють свою точку зору, вони борються за те, у що вірять і прагнуть змінити ситуацію.

Вони – самовпевнені і жорсткі особи, тому їх стосунки один з одним – це зв’язок кращих воїнів, які борються за справедливість в одній команді.

Коли ці знаки не зайняті роботою над тим, щоб змінити світ на краще, їм подобається проводити час, задовольняючи потреби в спілкуванні. Вони, як правило, добре взаємодіють один з одним (навіть якщо не зустрічаються), але обидва емоційно віддалені.

Дві незалежні духом особистості можуть або зміцнити стосунки, або розірвати їх на шматки.

За матеріалами