Якщо чоловік не приймає в тобі ці 3 речі, він не любить тебе по-справжньому
Психологія

Якщо чоловік не приймає в тобі ці 3 речі, він не любить тебе по-справжньому

Стосунки, звичайно, мають на увазі компроміси, але не тоді, коли вам доводиться жертвувати собою.

Ви ніколи не повинні забувати, що хоча ви і в стосунках, ви все ще індивідуальність, яка повинна бути перш за все щаслива сама по собі. Так що як би сильно ви не любили, ви ніколи не повинні йти на такі жертви заради любові – а ваш чоловік повинен це поважати:

1. Ваші особисті цілі.

У пар може багато багато спільних цілей: починаючи з того, як виховувати своїх дітей, до того, як вони оплатять відпустку своєї мрії. Це прекрасно, але і вашим особистим цілям теж має бути місце.

Якщо ви мрієте отримати другу вищу або відкрити свій бізнес, продовжуйте прагнути до цього. І ваш партнер повинен підтримувати вас у цьому, навіть якщо поки ваша сім’я не може собі цього дозволити.

Мати особисті цілі – це не егоїстично, це принесе користь не тільки вам, але і вашим стосункам.

2. Ваш характер.

У чоловіків теж є свій список тих якостей, які вони хочуть бачити в жінці. А ще деякі часто порівнюють свою дівчину з якоюсь своєю колишньою і кажуть, що в ній не так. Але якщо чоловік каже, що любить вас, але хоче повністю змінити, то це і не любов зовсім.

Звичайно, пари повинні мотивувати один одного змінюватися, але це повинно бути під натхненням, а не під тиском. До того ж, потрібно завжди залишатися собою.

3. Ваші друзі.

Дружба дуже важлива, щоб допомагати вам зберігати індивідуальність і мати підтримку. Хоча у вас можуть бути спільні друзі, дуже важливо мати і особистих, тих, хто завжди будуть поруч. І якщо чоловік вас по-справжньому любить, він буде поважати ваш час з друзями.

За матеріалами