Якщо ваш партнер говорить вам ці 10 фраз, він не любить вас по-справжньому
Життєві поради

Якщо ваш партнер говорить вам ці 10 фраз, він не любить вас по-справжньому

Всі ми час від часу можемо говорити один одному щось образливе. Всі ми люди. Ми помиляємося. А потім вибачаємося. Але є деякі речі, які ви ніколи не повинні чути від свого партнера, а якщо чуєте, тоді пора йти.

Якщо людина говорить щось таке постійно, навмисно намагаючись зробити боляче, це абсолютно неприйнятно. Зокрема, такі фрази і їх варіації:

1. «Ти мене не приваблюєш»

Якщо ваш партнер відчуває потребу сказати вам, що ви його більше не приваблюєте, просто попрощайтеся з ним, тому що це жахливо.

Звичайно, кожна пара стикається з труднощами, в тому числі і в сексуальному житті. Це нормально. Але якщо людина дозволяє собі говорити вам такі речі, він мудак. У здорових стосунках можна більш конструктивно обговорити свої проблеми в ліжку, ніж говорити щось образливе.

2. «Ти дурна»

Це неправда, і якщо партнер говорить вам це, тоді він не вартий вашого часу. І крапка.

Таке не можна говорити нікому, не кажучи вже про близьких людей. Якщо таке звучить постійно, це емоційне насильство і тиск на самооцінку.

3. «Досить все драматизувати»

Він хоче сказати, що всі ваші почуття неважливі? Він дає зрозуміти, що йому не цікаво те, що ви відчуваєте, що вас турбує. Він уже вирішив, що правий і важливий тільки він, а ви – просто істеричка, яка все ускладнює. Так? Якщо так відбувається постійно, попрощайтеся з ним.

4. «Якби ти дійсно любила мене…»

Він соромить вас за те, що ви робите чи не робите, а потім додає: «Якби ти дійсно мене любила, ти б…»? Якщо так, то він не гідний вас.

Ваш партнер не повинен змушувати вас доводити свою любов і маніпулювати цим.

5. «Я ж казав»

Нам всім іноді хоче так би мовити, коли відбувається саме так, як ми попереджали. Але все одно це жахлива фраза. І вона не повинна постійно звучати в стосунках. Інакше це означає, що ваш партнер упевнений, що ви завжди все робите неправильно.

6. «Закрий рот»

Теж одна з найжахливіших побутових фраз. Якщо ви чуєте таке на свою адресу, ваш партнер не цінує те, що ви хочете йому сказати. Навіть якщо це в запалі сварки.

7. «Ти змусила мене…»

«Це ти змусила мене так розлютитися». Ні, ви не можете змусити людину зробити що-небудь. Ми всі дорослі й самі відповідальні за свої вчинки. І якщо ваш партнер так говорить, то він відмовляється визнавати свою відповідальність.

8. «Ти божевільна»

Швидше за все він просто хоче піти від серйозної розмови або розмови про ваші почуття, тому й говорить, що ви занадто все ускладнюєте.

9. «Ти така…»

Образи ніколи не приводять ні до чого хорошого. Це не вирішує проблему, а лише ускладнює її. Говоріть по суті, а не придумуйте один одному образливі прізвиська.

10. «Я можу знайти собі кращу»

Якщо ваш партнер погрожує вам тим, що він піде і знайде собі іншу, але ніколи цього не робить, то він просто маніпулює вами, щоб ви робили те, що він хоче.