Якщо чоловік любить тебе, він ніколи тебе не відпустить…
Натхнення

Якщо чоловік любить тебе, він ніколи тебе не відпустить…

Досить витрачати час на чоловіків, які не зацікавлені в тобі. Людина, яка дійсно зацікавлена в тобі, дасть тобі це зрозуміти.

Досить роздумувати, чому чоловік в твоєму житті не доклав стільки зусиль, скільки йому слід було б докласти. Досить дивуватися, що відбувається у нього в голові? Перестань виправдовуватися і перестань шукати обхідні причини, які виправдовують його поведінку.

Єдина відповідь – він не зацікавлений в тобі! Якщо це звучить страшно і незрозуміло, то це тільки тому, що ти просто не прийняла факт того, що цей чоловік не такий зацікавлений в тобі, як ти в ньому.

Ти, звичайно ж, не витрачаєш стільки часу на роздуми про себе, як про нього. Все не стане краще, якщо ти даси йому час. Хлопець точно знає, що йому цікаво, і ясно, що «все твоє єство» не відповідає цій вимозі. Він хоче тільки частину тебе. Ось чому він докладає зусиль тільки тоді, коли йому потрібно. У глибині душі ти знаєш, що він не відповідає твоїм вимогам і стандартам.

Ти захочеш повірити, що він ухиляється, тому що він заляканий твоєю незалежністю, свободою і особистістю. Це не правда. Він також не зайнятий своєю сім’єю або роботою. Ти чула все це раніше. Це просто ще один пункт із списку виправдань.

Чоловіки, які дійсно піклуються про тебе, зроблять тебе пріоритетом. Він захоче відкласти в сторону інші турботи, щоб бути з тобою. Але твій чоловік робить все тільки для власної зручності.

Протягом століть чоловіки були відповідальними або робили перший крок й ініціювали стосунки. Чоловік піде до жінки, про яку він постійно думає. Якщо у твого чоловіка немає на тебе часу, це просто означає, що тебе немає в його думках. Неважливо, як сильно ти хочеш, щоб він любив тебе, йому все одно. Ти не можеш уникнути цього.

Прийшов час прийняти правду. Або, якщо ти ще не готова, ти повинна почати подумки готувати себе до кінця. Чоловік не хоче тебе так само, як ти хочеш його! Він не зацікавлений. Зацікавлений чоловік зробить все можливе, щоб зберегти жінку, яку він любить, для себе. Він дасть зрозуміти, що вона важлива для нього і що він боїться втратити її.

Припини заподіювати собі біль через чоловіків, які ніколи не будуть піклуватися про тебе. Ти заслуговуєш кращого! Ти заслуговуєш того, щоб мати чоловіка, який піклується про тебе, який переосмислює значення любові. Він повинен змінити свій світогляд. Він повинен любити тебе так сильно, щоб усвідомив, що ніколи раніше не відчував такої любові. Він не повинен бути готовий ризикувати втратою того, що у вас є. Він повинен бути джерелом натхнення. Він повинен першим написати тобі, відправити тобі відповідь, прийняти твій дзвінок, ніколи не набридати тобі, і бути чесним, коли тобі це потрібно. Він повинен бути людиною, яка віддає все своє тобі і вашим стосункам. І ти повинна знати, що ти це заслужила.

У тебе немає причин чекати когось, хто ніколи не буде повністю твоїм. Якщо твій чоловік не знає, який біль він тобі заподіює, він не вартий твого часу. Ти не повинна дозволяти собі звикати до того, що з тобою звертаються так, як ніби ти не є пріоритетом. Ти завжди повинна точно знати, чого ти варта. Якщо стосунки не роблять тебе щасливою, твоя робота – піти! Не говори собі, що заслуговуєш такого ставлення до себе. Постійно нагадуйте собі, що справжня любов існує!!! Краще бути самотньою і чекати справжнього кохання, ніж бути в жалюгідних стосунках, просто щоб мати чоловіка.

Все, що тобі потрібно зробити, це розвернутися і піти. Закрий двері перед цим чоловіком, щоб ти могла прокласти шлях для правильної людини. Ти повинна просто зробити один крок за раз. Розбий його на шматочки. Ти заслуговуєш, щоб бути щасливою.