4 типажі жінки, які Крістіан Діор вважав недоглянутими і нежіночними
Життєві поради

4 типажі жінки, які Крістіан Діор вважав недоглянутими і нежіночними

Крістіан Діор – один з найбільш відомих і, можна сказати, великих модельєрів минулого двадцятого століття. Бренд Діор, незважаючи на стільки десятиліть, до сих пір вважається синонімом якості та гарного смаку.

Діор – це не тільки красиві приталені сукні та одяг, але і косметика і парфумерія, яка в нашій країні особливо популярна. Цей бренд дами любили навіть за радянських часів, коли дістати що-небудь закордонне було неймовірно важко.

Сам Крістіан Діор до жінок ставився позитивно, але деяких дам критикував.

Давайте розглянемо декілька типажів жінок, яких Крістіан Діор вважав недоглянутими.

Брудна голова

Як і Коко Шанель, Крістіан Діор вважав, що один з найстрашніших вчинків, які може зробити жінка, це вийти з дому з брудною головою.

Діор вважав, що жінка не може вважати себе доглянутою , якщо дозволяє собі з’являтися в громадських місцях з брудним волоссям.

Чисте волосся – одна з найяскравіших ознак леді.

Жіночність

Жінка не може вважатися Леді, якщо в ній немає жіночності, якщо вона заперечує усіма силами свою жіночність і не підкреслює її.

А жіночність, це не тільки горезвісні сукні та підбори, це ще і поведінка жінки і її манери в спілкуванні з оточуючими людьми.

Погодьтеся, важко вважати жінку жіночною, навіть якщо на ній плаття і макіяж, якщо вона регоче на всю вулицю, вживає нецензурні слова і поводиться вульгарно.

Одяг за розміром

Крістіан Діор вважав, що недоглянутою жінку робить не тільки відсутність елементарної гігієни, бардак на голові або погані манери, але і неправильно підібраний одяг.

Це стосується і речей на розмір більше, і речей на розмір менше, а так само жіночого одягу, пошитого по поганим лекалам, кривого, косого, з нитками, що стирчать у різні боки.

Доглянута жінка – це жінка в одязі, пошитому по її параметрам, який помірно підкреслює її фігуру, вважав Крістіан Діор.

Туфлі

Крістіан Діор говорив: “Справжній доказ елегантності дами – те, що надіто на її ноги”. Жіночі туфлі Крістіан Діор вважав неодмінним атрибутом жіночності.

Доглянута жінка не може вийти з дому не в туфлях, а ось недоглянута жінка практично завжди носить антижіночні кросівки.

За матеріалами