Як видають себе жінки, які імітують
Життєві поради

Як видають себе жінки, які імітують

Для наполегливої ​​жінки немає нічого неможливого, наприклад, приготувати ситнувечерю, здавалося б, з нічого або зобразити таку пристрасть, що навіть сам Станіславський повірив і аплодував стоячи, якби він був живий. Однак чоловікові з досвідом не важко викрити “акторку”.

Що видає жінку, яка намагається імітувати орг@зм, і що потрібно зробити, щоб дійсно його досягти:

Занадто голосно

Деяких чоловіків, особливо тих, хто переглянув забато порн#графічних фільмів, шалено заводять жіночі крики в ліжку. Здається, що чим голосніше, тим краще. Жінки, знаючи про таку особливість своїх коханих, раді старатися і кричать, на скільки дозволяє совість.

Взагалі, окремі експерти запевняють, що зв’язок між голосовими зв’язками і м’язами тазового дна існує. І якщо розслабити гортань, то отримати свій законний орг@зм буде набагато легше. Звук, звичайно, допомагає, але тільки якщо мова про галасливий видих, але ніяк не крик, від якого зв’язки тільки напружуються.

До речі, тут є ще один цікавий психологічний момент. Ви здатні співати в присутності свого чоловіка або переконані, що ведмідь вам на вухо наступив ще в дитинстві і голосу немає від природи? Якщо прямо зараз ви відчули клубок у горлі і одна думка про спів в присутності навіть найближчих людей змушує вас німіти від жаху, варто подумати про те, щоб навчитися нарешті розслаблятися і перестати соромитися. Для початку спробуйте просто подихати рівно і глибоко протягом кількох хвилин.

Блаженство на обличчі

У момент орг@зму жодна жінка не здатна контролювати вираз свого обличчя, на ньому будуть з’являтися найбільш немислимі гримаси і пики, далекі від тих високих ідеалів краси, які придумали собі самі жінки. Вчіться розслаблятися і відпускати ситуацію, в цей момент у вашій голові не повинно залишатися ні однієї думки.

Холодні ноги

Можна перестати кричати дуже голосно і зображати задоволення всім своїм виглядом, але холодні ноги-зрадники вас негайно видадуть. Наступного разу одягніть шкарпетки. По-перше, це красиво, жіночі шкарпетки завжди виглядають естетично. По-друге, це поліпшить циркуляцію крові, в тому числі і в органах малого таза. А куди приливає кров, там і орг@зм.

Приплив енергії

Після справжнього, а не вигаданого орг@зму жодна жінка не помчить негайно приймати душ, пити чай або виймати свіжовипрану білизну з пральної машинки. Не поспішайте, ще раз розслабтеся і насолоджуйтеся моментом, навіть якщо на цей раз з орг@змом не склалося, в наступний неодмінно все вийде.

За матеріалами