6 фраз, які видають поганого чоловіка з першої літери
Життєві поради

6 фраз, які видають поганого чоловіка з першої літери

Від таких особистостей краще триматися подалі, як би не було сумно бути у вільному статусі.

«Слова – це лише слова», – кажуть жінки і намагаються пропускати повз вуха образливі фрази привабливого чоловіка. Він же нічого поганого не хоче, просто бовкнув зайвого, думають вони.

На жаль, відмахнутися від голосу розуму легко, а наслідки свого вибору розгрібати доведеться довго і нудно. Які фрази видають чоловіка, з яким не варто заводити серйозні стосунки, тому що роман з ним обіцяє бути важким і неприємним?

1. «Жінка повинна знати своє місце»

Здавалося б, 21 століття на дворі, але чоловіків, які знають, де місце жінки і коли їй належить боязко з нього висовуватися, хоч греблю гати. Частенько браві гусари не гребують стрельнути у такої “баби” до получки або пожити за її рахунок, а все туди ж.

В глибині душі вони незадоволені своїми досягненнями, а успіх оточуючих дівчат – сусідок, знайомих, колишніх однокурсниць – ще більше виводить їх з рівноваги. І, вже будьте впевнені, такий чоловік неодмінно постарається відігратися на своїй дамі за всіх інших, тих, хто ризикнув висунутися зі свого «жіночого» кута і опинитися в чомусь кращому, швидшому, вищому, сильнішому, ніж він.

2. «Будь розумницею – розберися зі своєю проблемою сама, у мене є справи важливіші»

Тут два варіанти: або жінка в край знахабніла, і чоловік зовсім страх втратив, точніше, втратив страх її втратити. Або він той, з ким краще не зв’язуватися, адже всі ваші проблеми так і залишаться вашими, а ось шия гнутися скоро перестане, тому що хто це у нас там такий гарненький влаштовується зручніше?

3. «Мій девіз: ніхто нікому нічого не винен»

Ось погана це фраза. По суті, вірна, але краще ніколи її на свою адресу не чути. Адже якщо чоловік заводить розмову про «рівноправних» стосунках «за спасибі», то заздалегідь відхрещується від будь-яких ваших труднощів, очікувань і зобов’язань.

А що, зручна позиція: давай ти для мене зараз постараєшся, а я тобі нічого повинен за це не буду, і за це, і за той раз теж. Я ж хороший, я тебе відразу чесно про все попередив.

4. «А чим ти незадоволена? Сама винна!»

Є така категорія чоловіків, у яких всі навколо погані, і тільки вони в білому і при краватці. Цим хитрунам треба відразу, без іспитів, дипломи юристів видавати: винних вони знаходять віртуозно, так само, як і виправдання собі коханим. Спочатку винен злий начальник, потім двірник, уряд, сусідський собака, а там і до вас черга дійде.

Це не він бабій, це жінки самі на нього з розгону встрибують. Це не він, негідник, їздив відпочивати з коханкою, а ви погано за собою доглядали… Ось хорошій людині і довелося виганяти стрес від виду вашої перекошеної фізіономії поєднанням красивих ландшафтів і доброзичливого клімату.

5. «Ти правда думаєш, що розумніша за мене?»

Чоловічий шовінізм буває різним, але міф про інтелектуальну перевагу – найбільш експлуатований і живучий. І, найприкріше: доводити, що голова у вас не для того, щоб шапку носити, не має сенсу. Якою би ви не були досконалою, якими б не були ваші заслуги, шовініст просто не здатний їх розгледіти і оцінити гідно.

В глибині душі йому приємно вважати свою супутницю жалюгідною, слабкою, недолугою, нікчемною, і він не має наміру позбавляти себе цього маленького егоїстичного задоволення за її рахунок. Ось тільки розумній жінці це навіщо?

6. «Вам, бабам, тільки гроші й потрібні»

Відразу повз. По-перше, грошей у нього точно немає, по-друге, крутитися і працювати він не збирається, зате впевнений, що ви йому заздалегідь повинні і зобов’язані. По суті, цією фразою чоловік намагається прикрити свою неспроможність і обгрунтувати жирні запити. «Продажні» пані не здатні оцінити гідно його ясновельможну персону.

Інша справа «справжні» жінки, готові заглядати йому в рот і захоплено мліти, смачно готувати і чисто прибирати, мовчати, добре виглядати і багато-багато працювати, щоб не потребувати фінансової допомоги… Емм… Мріяти, як то кажуть, не шкідливо, нехай собі і далі фантазує, де-небудь подалі від вас.