Жінки, які цінують себе, роблять ці 9 речей у стосунках
Психологія

Жінки, які цінують себе, роблять ці 9 речей у стосунках

Низька самооцінка – це те, що тримає нас в поганих стосунках, що заважає новим і що руйнує нас зсередини. Висока самооцінка, звичайно, не гарантує щасливих стосунків, але це допомагає чіткіше зрозуміти, чого ти хочеш і заслуговуєш, а також дає сили піти, якщо ти цього не отримуєш.

Ось 9 речей, які люди з високою самооцінкою роблять по-іншому в своїх відносинах:

1. Впевнена жінка не аналізує, чи подобається вона чоловікові – вона вважає, що подобається.

Люди з високою самооцінкою вірять, що гідні любові і не сумніваються в тому, що хтось щось до них відчуває. Вони знають, що хороші, і вірять, що правильна для них людина побачить це. Їх самооцінка не залежить від того, що хтось про них подумає. Тому така жінка переконана, що подобається чоловікові, і може бути у стосунках тут і зараз, насолоджуючись моментом без страху і сумнівів.

2. Впевнені люди усвідомлюють, що якщо стосунки не склалися, значить так і треба.

І не тому, що вони зробили щось не так. А тому що не всі люди підходять один одному, і іноді дві людини просто несумісні. Це нікого з них не робить поганими – просто так буває. Упевнена жінка не приймає на особистий рахунок, коли чоловік не хоче продовжувати стосунки.

3. Впевнені жінки встановлюють здорові кордони.

Висока самооцінка і здорові особисті кордони йдуть рука об руку. Це означає, що жінка ставить свої потреби і емоції на перше місце і не бере на себе відповідальність за чужі потреби і емоції.

Упевнена жінка знає, що вона прийме, а що – ні, що дозволить, а що – ні в стосунках. Вона буде чинити так, як хоче і вважає за потрібне. Вона не приховує себе, щоб побудувати стосункм. Або чоловік захоче її таку, або ні, на інше вона не згодна.

Жінка зі здоровими межами буде підтримувати своє життя, захоплення і спілкування з друзями, будучи в стосунках.

4. Впевнені жінки довіряють собі і своїм рішенням.

Вони можуть приймати рішення самостійно і готові розбиратися з будь-якими їх наслідками. Люди з високою самооцінкою не сумніваються в своїх вчинках, вони просто роблять те, що відчувають.

5. Впевнені жінки не хваляться.

Їм не потрібно говорити всьому світу, наскільки вони гарні. Тільки невпевнені люди потай відчувають себе негідними, тому ховають ці почуття, вихваляючись своїми досягненнями.

Жінка, яка відкриває себе поступово, грань за гранню, набагато привабливіша, ніж жінка, яка відразу все викладає. Коли ти вважаєш себе гідною, тобі не потрібно щось комусь доводити.

6. Впевнені жінки приймають відповідальність.

За свої вчинки і емоції. Вони не звинувачують і не соромлять партнера за те, що відчувають себе нещасними. Вони не вважають себе жертвою.

Вони усвідомлюють, що їх час – це їх відповідальність. І як результат, вони не залишаються в поганих стосунках, чекаючи, що вони магічним чином зміняться. Вони не звинувачують своїх колишніх, вони беруть відповідальність за свої рішення на себе і використовують помилки як можливість рости і ставати краще.

7. Впевнені жінки приймають стосунки такими, якими вони є, а не такими, які вони повинні бути.

Впевненим людям не потрібні ярлики, кільце або штамп в паспорті для підтвердження їхніх почуттів. Вони можуть бути у стосунках, як вони є, і дозволити всьому відбуватися природно, без тиску і поспіху.

Це не означає, що впевнена жінка буде залишатися з чоловіком, який не робить їй пропозицію. Але він не повинен робити це певним чином або в певний час. Стосунки в будь-якому випадку повинні розвиватися.

8. Впевнені жінки не залишаються в поганих стосунках.

Вони не терплять, коли їх не поважають, не цінують. Вони не бояться піти, коли щось не складається, вони не думають, що не зможуть знайти нікого кращого. Вони можуть відразу зрозуміти, коли відносини йдуть не туди і коли потрібно вчасно піти.

Тільки невпевнені люди терплять неприйнятне ставлення до себе, тому що на якомусь рівні вони думають, що заслуговують на це. Але коли ви вчитеся цінувати себе, ви вчитесь також відсівати всіх, хто не цінує вас.

9. Впевнені жінки вибирають мудро.

Впевнені люди використовують свою голову і серце, вибираючи собі пару. Впевнена людина залучає іншу впевнену людину.

За матеріалами