5 речей, які з головою видають сексуально незадоволену жінку
Психологія

5 речей, які з головою видають сексуально незадоволену жінку

Напевно, кожен з нас стикався з жінкою, яка практично на все реагує шквалом критики. Вони голосно сваряться, переходять на образи і при цьому самі відчувають, що їм завдали жахливу образу. Так ось, така поведінка властива незадоволеним жінкам.

І ось ще 5 речей, які видають їх з головою:

1. Вони виглядають не на свій вік

Незадоволена жінка виглядає набагато старшою за свої роки. І справа зовсім не в генах, просто ці жінки вважають за краще витрачати свій час на негатив і плітки, але не на свій зовнішній вигляд.

2. Вона постійно втомлена

Вона не може згадати день, коли не була втомленою. Звичайно, з цією втомою не вистачає ні сил, ні часу на те, щоб отримувати задоволення від життя. І від цього нервозність і постійні зриви на оточуючих.

3. Стосунки з’ясовує публічно

Вона ніби шукає привід образитися і, звичайно, завжди знаходить. Стосунки любить з’ясовувати на публіці, щоб довести, що вона сильна і може постояти за себе, хоча зазвичай це показує лише те, що вона була погано вихована і просто не задоволена.

4. Постійно скаржиться на життя

Діти невдячні, навколишні жахливі, чоловіки – козли. І в голову ніколи не приходить, що тут справа не в усіх інших, а саме в ній одній.

5. Не приховує заздрості до оточуючих

Чужа радість такій жінці приносить щире роздратування і будить в ній пориви ненависті. І вона ці почуття підкріплює своєю отрутою і навіть не намагається якось приховати це.

За матеріалами