7 речей, які спотворюють жінку і відвертають від неї чоловіків
Життєві поради

7 речей, які спотворюють жінку і відвертають від неї чоловіків

Краса – це поняття дуже широке і спірне. Але ось бувають же жінки, до яких всі тягнуться: вони привабливі, жіночні, і на них хочеться довго дивитися. І це саме те, що так полонить всіх чоловіків і виставить навіть не найяскравішу зовнішність жінки в перший ряд серед конкуренток. Часто говорять, що жіночність властива лише справжнім леді. Мабуть погодимося, але і тут є багато помилок.

Багато жінок помилково вважають, що суть леді полягає в стилі одягу: строгий крій, приглушені тони і інше. Але ні, леді – це жінка з хорошими манерами, яка спокійно розмовляє і не кричить (це особливо подобається чоловікам), рівно тримає спину, а також стежить за своїм зовнішнім виглядом і репутацією. Але для того, щоб бути справжньою леді, потрібно знати, від яких речей геть варто відмовитися у своєму житті. Ми запитали думку чоловіків з цього приводу.

1. Татуювання

Кілька років тому татуювання були настільки в моді, що їх набивали як підлітки, так і жінки далеко за… Можливо, перший рік це виглядає цікаво, якщо шкіра і тіло красиві, але вже через кілька років тату вицвітає і розтягується разом зі шкірою. Видовище не найпривабливіше. Чоловіки вважають, що татуювання лише псують жіноче тіло, а якщо вони ще й виставлені напоказ і досягають великих розмірів, то взагалі жах. Це додає образу щось бунтарське і грубе.

Те ж саме і у випадку з пірсингом. Тільки уяви, як це все буде виглядати через 10 років і від скількох нарядів потрібно буде відмовитися, щоб приховати цей кошмар.

2. Масивні прикраси

Як відомо, правильно підібрані прикраси здатні перетворити звичайний образ в святковий, ну і підкреслити красиві жіночі шию або руки. Але тільки переборщивши, багато хто схильний перетворюватися в циганку. А це вже зовсім не властиво справжній леді.

3. Алкоголь і сигарети

Напитися так, щоб ледве на ногах триматися, зателефонувати колишньому, потанцювати на барній стойці, потім сміятися без причини. Потім плакати… Видовище звичайно страшне. А ще якщо викурити півпачки сигарет і дихати немов вулкан перед виверженням – це взагалі кошмар. Ну ти вже зрозуміла, що таку дівчину не те що леді, її жінкою назвати важко.

4. Білизна напоказ

Мода на білизняний стиль в одязі, в тому числі і на мереживну білизну, яка обов’язково має виступати з-під одягу так, щоб всі принади показати, увійшла з появою великої кількості дівчат з силіконовим бюстом. Їм же треба показати, що милий подарував груди. Але це виглядає вульгарно, не властиво для леді.

5. Матюки

Ось як можна говорити про жіночність і магнетизм жінки, коли з її рота вискакують такі слова, що навіть алкоголіки з самого покинутого села не знають? Крім того, раніше лайка була особливою мовою злочинців. Варто задуматися, як спотворює себе жінка, коли з її чуттєвих губ починають вилітати подібні слівця!

6. Силікон і інші хірургічні втручання

Розмір і краса – поняття, що не пов’язані між собою. Справжня леді володіє достатнім жіночим магнетизмом і чарівністю, щоб привертати увагу красивими формами, якими її нагородила природа. Інший ніс, груди, попа, губи не змінять людину. Зроблять смачнішою для гулящих чоловіків – так, але не більше. Звичайно, ми не заперечуємо, що бувають різні патології, які краще прибрати хірургічним шляхом, щоб бути впевненіше в собі або поліпшити здоров’я. Але це вже зовсім інша історія.

7. Тонкі або надто густі брови

Мода мінлива, і ще років 8 тому актуальними були досить тонкі брови. Але ми маємо на увазі жінок, які навмисно вищипують свої брови під ниточку, та ще й наводять олівцем чорного кольору або зовсім роблять татуаж. Виглядає це, м’яко кажучи, огидно. Зараз же популярними стали “брови Брежнєва”, які також не додоють жіночності милому обличчю жінки. Всього повинно бути в міру. Не варто гнатися за модою, якщо це не підходить під ваші риси витончені риси обличчя.

Порада редакції

Бути леді – це справжнє мистецтво і важка праця. Але тільки з вишуканою жінкою чоловік буде джентльменом. Якщо твій вибір – це мат, вічні істерики і вульгарність, то не потрібно звинувачувати чоловіків в тому, що вони ведуть себе огидно. Але це справа кожного залежно від амбіцій, смаку і вимог від життя.

А ти згодна з цим списком? Розкажи нам в коментарях!

За матеріалами