10 речей, які чоловіки хочуть, щоб жінки перестали робити негайно!
Життєві поради

10 речей, які чоловіки хочуть, щоб жінки перестали робити негайно!

Може чоловіки і не такі уважні до тонкощів зовнішнього вигляду жінки, але вони безумовно помічають, коли жінка старається занадто сильно.

І ось, що їм не подобається:

1. Крайнощі з зачіскою.

Неймовірний об’єм, як в рекламі, намертво зафіксований лаком, або ґулька, затягнута і заколота сотнею шпильок… Так, це приверне увагу чоловіка, але в неправильному розумінні. Більшість чоловіків вважають за краще довгн, шовковисте і м’яке волосся – без гелів, блискіток і лаків.

2. Обличчя в масці з косметики.

Тональний крем призначений, щоб приховувати недоліки шкіри, але його варто наносити тонким шаром, і тон підбирати під колір шкіри. Коли тоналки занадто багато, вона здається шаром глини на обличчі. При правильному використанні тональна основа взагалі не повинна бути помітною. Чим менше, тим краще.

3. Злиплі вії.

Ну, ти знаєш той ефект, коли жінка наносить надто багато туші – вії злипаються, а навколо очей залишаються чорні точки. Нічого привабливого! Використовуй якісну туш, яка швидко сохне і не липне. Після нанесення розчісуй вії щіточкою. Чоловікам подобаються красиві і виразні очі без “павучих лапок”.

4. Занадто багато блиску.

Якщо ти не професійний візажист, краще використовувати матові тіні. Вони краще лягають і не так збираються в куточках очей.

5. Жовті зуби і неприємний запах з рота.

Таке нікому не подобається. Якщо у тебе проблема з цим, потрібно знайти джерело. В першу чергу, це погана гігієна ротової порожнини. Також причина може критися глибше – у проблемі з шлунком. А може просто потрібно відмовитися від кави, чорного чаю або червоного вина, від яких жовтіють зуби. І, звичайно, кинути палити. Використовуй відбілюючі зубну пасту і відбілювання зубів.

6. Недоглянуте тіло.

Відсутність манікюру, неголені ноги або пахви – це відштовхує чоловіків. Це не приховаєш під макіяжем або красивим одягом.

7. Жирна або суха шкіра.

Так, це чоловіки помічають. Займися своєю шкірою.

8. Використання косметики на публіці.

Чоловікам не цікаво знати, що ти робиш з собою, щоб бути більш привабливою. Наноси макіяж удома, а не в громадському місці.

9. Темна помада.

Помада – відмінний спосіб підкреслити губи. Але темна помада має властивість перелізати на зуби. Крім того, пам’ятай, що під час їжі вона стирається, і це більш помітно.

10. Занадто багато парфуму.

Занадто багато – це завжди погано. Пам’ятай, що чим дорожчі духи, тим менше їх потрібно. Просто по краплині на шию, за вухами і зап’ястя.

За матеріалами